» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Last minute we wrześniu

Last minute we wrześniu

Strona: 1

Autor Treść
:) La
Gość
Orientuje się ktoś ile będzie kosztowała wycieczka last minute do Hurghady we wrześniu? Byłam tam na wczasach w tym roku i bardzo mi się spodobało, strasznie chciałabym tam wrócić. Myślę, że we wrześniu byłoby idealnie, na pewno będzie trochę mniej ludzi niż w sezonie.
IP: 95.160.122.226
Urszula
Gość
Moim zdaniem jeżeli dobrze się rozejrzysz to znajdziesz coś w granicach 1300- 1500 zł. Na last minute latam od zawsze i staram się wyszukiwać jakieś "perełki" na internecie. Całkiem niedawno przyleciałam np z Tunezji w której byłam za 1100 zł! Nie liczę oczywiście kasy wydanej na miejscu, korzystałam z wakacji najlepiej jak mogłam, jeździłam na wycieczki, nurkowałam, uprawiałam rozmaite sporty wodne, a wiadomo - to wszystko kosztuje ( chociaż też nie przesadnie dużo). No i oczywiście rozrywka, imprezy tam są super, można poczuć fajny wakacyjny klimat. Swoją wycieczkę znalazłam na stronie alfastaru, nie wiem jak teraz jest u nich z cenami, ale podejrzewam, że jak poszukasz to coś fajnego dla siebie znajdziesz!
IP: 178.235.211.21
Alusia
Gość
Wycieczki last minute sa moim zdaniem jak najbardziej wskazane :) troszke przy tym spontanu, ale za to oszczędniej. Tylko trzeba być dość zorientowanym, żeby własnie dobrze wybrać. Przystępne ceny ma też Bee Free, kolezanka z nimi jechała na lasta i wiem, że opłacało jej się.
IP: 212.244.89.194
Urszula
Gość
Szczerze powiedziawszy to ja nie jestem przekonana do biur których nie znam chociażby ze słyszenia. Z Alfastarem wcześniej nie byłam, ale nie powiem - o biurze słyszałam chociażby w telewizji podczas rozgrywanych meczy w siatkówkę. Inne biura też kojarzę chociaż z nimi nie latałam, np tui czy triadę czy neckermana itd. Natomiast takie o którym nie mam pojęcia nie ma u mnie szans i chyba jest to normalne - chodzi po prostu o moje bezpieczeństwo i komfort bo jak się jest kilka tysięcy kilometrów od domu, od Polski to człowiek musi naprawdę czuć się dobrze i pewnie.
IP: 178.235.211.21
:) La
Gość
Ja zdecydowanie też nie jestem za lataniem za granicę z biurami o których nic nie wiadomo. Jednak wakacje to jest czas kiedy człowiek powinien nie myślec o niczym innym jak o odpoczynku. Zamartwianie się o to czy wszystko będzie dobrze jest bez sensu. A w dobrych biurach wcale nie musi byc drogo! Znalazłam swoje wakacje bardzo nie drogo i z pewnością przez najbliższy czas biura nie będę zmieniac.
IP: 95.160.122.226
Agatka
Gość
Pewnie, że jak się ma ulubione biuro, w dodatku sprawdzone, to się go nie zmienia :) Dlatego, ze na wakacjach chcemy się czuć bezpiecznie, i już! A ile ludzi tyle opinii. I w ofertach mozna wybierać do woli. Ja kiedyś jeżdziłam z Triadą, ale teraz juz kilka razy byłam z Rainbow Tours i też jestem z nich bardzo zadowolona, wyjazdy sa dobrze zorganizowane i ciekawe, a teraz za tydzień lecę do z nimi do Tunezji i licze na dobrą zabawę ;)
IP: 212.244.89.194
:) La
Gość
Ciekawe jest to, że w biurach można znaleźć te same hotele, a ceny już są zupełnie inne. Nie wydaje mi się żeby najdroższe biuro zaraz musiało być najlepsze. Moim zdaniem wiele zależy też od podejścia samego turysty - ja nie burzyłam się kiedy na moich wakacjach okazało się, że w pokoju np nie ma jednego ręcznika. Nie robiłam problemów tylko normalnie poszłam do obsługi i poprosiłam. A znam ludzi, którzy z najmniejszego szczegółu robią problem. Nigdy jednak nie pojechałabym na wakacje z jakimś nie sprawdzonym biurem, zawsze jednak zwracam uwagę na to czy jest rozpoznawalne. A co do last minute to można jeszcze znaleźć coś taniego, ostatnio na stronie triady widziałam i Alfastaru.
IP: 95.160.122.226
Agatka
Gość
Ja też uważam, że cena to nie wyznacznik. Za to wydaje mi się, że znanym biurom mozna spokojnie zaufać, w końcu jakoś musiały zapracować na pozycję rynkową. I wiele zależy, tak jak piszesz La, od człowieka, i tego, czy prośba o ręcznik tak uwłacza jego godności...
IP: 212.244.89.194
:) La
Gość
Moi znajomi byli np niecały miesiąc temu z bardzo drogim znanym biurem. Mieli taką przeprawę, że powiedzieli, że nigdy więcej... a ja byłam z dobrym, a nie bardzo drogim i bawiłam się świetnie. Jak się bardzo dużo płaci to się też bardzo dużo oczekuje, taka prawda! A za 1400 zł jak się leci to się patrzy tylko na to żeby się fajnie bawić, człowiek się nie przejmuje czy ma jeden ręcznik w pokoju za mało ;)
IP: 95.160.122.226
Marzanna
Gość
Zależy, ile kaski ma się do dyspozycji na wakacje ;) teraz też duzo biur ma swoich tańszych partnerów, to jest również dobra opcja, bo bazują na renomie, więc nie powinni zawodzić, a mają niższą cenę :) - w ten sposób byłam z Rainbowowym Bee Free w Tunezji i było bombowo ;]
IP: 77.113.60.249
:) La
Gość
O tych tańszych partnerach to nie słyszałam. Ale renoma biura nie musi wiązać się z tym, że ma drogie wycieczki. Moim zdaniem jedne biura po prostu więcej zarabiają na swoich klientach. Bo tak naprawdę te wycieczki niczym się nie różnią. Tylko ceną. Dlatego wolę lecieć z dobrym, a nie bardzo drogim.
IP: 95.160.122.226
Marzanna
Gość
To tez własnie zalezy, ile marży biura mają dla siebie, ile chcą zarobic na klientach. Ci partnerzy to nie jest taki nowy wymysł, juz kiedyś o tym słyszałam, chyba w przypadku biura TUI, ale co do tego nie jestem pewna. :)
IP: 77.113.149.171
:) La
Gość
No cóż, biuro też musi zarobić, to jest oczywiste.Ale niektóre biura dostają na pewno spore zniżki, zależy ilu turystów wysyłają, czy jest pełny samolot ile osób jedzie do danego hotelu. Dlatego właśnie twierdzę, że bardziej się opłaca na wakacje jeździć z biurem. Sporo można zaoszczędzić, a na last minute to już w ogóle. Znajomi lecą w niedzielę na tydzień na Kretę, za 1500 zł, myślę, że cena super no i miejsce bajeczne.
IP: 95.160.122.226
KLI
Gość
Byłam na last minute we wrześniu. Dokładnie w Sharm. Pogoda cudowna, chociaż wieczorki już coraz chłodniejsze. Ludzi cały czas sporo, ale ponoć już nie tyle ile w sezonie czerwiec - sierpień. Dało się zauważyć wolne leżaki przy basenie, wcześniej ponoć nie był to częsty widok. Ale Egipcjanie dalej tak samo przyjaźni i mile nastawieni do turystów. Z obsługą hotelową bardzo się zaprzyjaźniłam, dawałam im drobne napiwki, za świeże owoce, za świeżą wodę w pokoju czy ładnie wysprzątany pokój. Jeżeli chodzi o organizatora to generalnie nie mam zastrzeżeń, lot w jedną stronę był chwilę opóźniony, ale o to do alfy raczej nie mogę i nie powinnam mieć pretensji. Poza tym wszystko poszło "jak po maśle"!
IP: 81.219.189.145
:) La
Gość
A myślicie, że Sylwester za granicą jest dobrym pomysłem? Biura na pewno będą miały jakieś ciekawe lasty na koniec i początek nowego roku. Moi znajomi co rok latają właśnie tak na przełomie roku. Jak ktoś dobrze poszuka to na pewno znajdzie coś w dobrej cenie, widziałam niedawno kilka super ofert na stronach tui i Alfastaru.
IP: 95.160.122.226

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Last minute we wrześniu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij