» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Galaxy

Hotel Galaxy

Strona: 1

Autor Treść
Kicia
Gość
Był ktoś, albo ktoś wie jak jest w hotelu Galaxy *** w Leptokarii? Jak jest z żywieniem, pokojami. Bo zdjęcia wyglądają dość zachęcająco ;)
IP: 83.5.51.81
Kiki
Gość
No to tak. Wróciłam! I powiem, że byłam mile zaskoczona. W internecie pełno jest złych opinii o hotelu Galaxy*** w Leptokarii. Szczerze powiedziawszy - nie wiem czemu. Wszystko zorganizowane jak najlepiej oraz zgodne z opisem. W każdym pokoju klimatyzacja. Kosze na śmieci codziennie wymieniane. Podłoga również codziennie myta. Jedzenie dobre - kuchnia grecka. Śniadanie - szwedzki stół, więc się bierze co się chce. Lunch - zazwyczaj jakaś zupa i do tego chleb - takie na nasycenie głodu. Kolacja - zawsze jakieś mięso, ziemniaki, frytki albo ryż. Woda w kranie nadaje się do picia. Basen czysty, umilający pobyt w hotelu. Miejscowość Leptokaria - piekna. Plaża dość szeroka. U góry piaszczysta, ale im bliżej morz tym bardziej kamienista. Woda w morzu przez to jak najbardziej czysta. Co do temperatury wody to raz ciepła a raz trochę chłodniejsza - zależnie od prądów - ale mimo wszystko przyjemna. Temperatura w miejscowości - bardzo upalna. Nawet w nocy nie spada tylko utrzymuje się w granicy 28 stopni. Ceny w różnych sklepach różne - dlatego warto porównywać - czasem róznica nawet 2Euro Jakieś pytania?
IP: 83.29.244.112

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Galaxy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij