» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Imperial Rawda

Hotel Imperial Rawda

Strona: 1

Autor Treść
zola
Gość
Hej jadę na początku sierpnia do hotelu Imperial w Rawdzie, czy ktoś tam był, jak w nim jest, ok czy nie bardzo? Proszę o odpowiedź pozdrawiam :? Odwiedzałam już różne fora internetowe ale nigdzie o tym hotelu ani słowa, boję się że to może być jakiś niewypał. A może ktoś był z Zawadzkiego- tour biura podróży i powie coś więcej na temat ich organizacji. Miłych wakacji wszystkim odwiedzającym
IP: 83.4.242.98
grażka
Gość
Hej Hotel fajny rodzinny pokoiki sprzątane codziennie, pościel i ręczniki wymieniaja raz w turnusie, jedzenie bułgarskie ale da się zjeść, basen niewielki ale spoko jak trafisz na fajną ekipę to masz zapewnione super wakacje. Byliśmy na przełomie czerwca i lipca. Zawadzkie 6 z plusem lux autokary i profesjonalni piloci. Na miejscu rezydentka co drugi dzień generalnie jedź śmiało nastaw się pozytywnie i udanych wakacji pozdrawiam Grażka w razie pytań zapraszam GG 3528159
IP: 194.63.130.147
Andrev2004
Gość
Witam :) Byłem w tym roku razem z dziewczyna swoja w tym hotelu i musze powiedzec ze jestesmy bardzo zadowoleni :) jedzenie bardzo dobre obsługa bardzo miła i przyjazna a warunki jakie tam panuja wprost super :) codziennie sprzataja pokój jak ktos chce zeby nie sprzatac to po prostu powiadamia :) nic nie ginie wszystko ok :) do morza bardzo blisko do centrum jeszcze blizej :) spokój i tylko odpoczywac :) pozdr i polecam ten hotel :) ps. lepszy od Atlantica :)
IP: 83.4.151.153
Nadia85
Gość
Hej :) JA również byłąm ze swoim narzeczonym w te wakacje w Rawdzie, w Imperialu. HOtel jest naprawdę zadbany, czysty, codziennie odświeżają pokoje i raz w tygodniu zmieniają ręczniki i pościel. Każdy pokój ma fajny balkon, jedzenie jak na mój gust rewelacja, a i szefostwo bardzo przemiłe, co pomogło stworzyć niezapomnianą, bułgarską atmosferę. Polecam Imperial, jest leszy od Atlantica - rezydentka też wiele nam pomogłą i autokary na 5 :) Pozdrawiam R.
IP: 83.26.164.227
afgan
Gość
witam! wybieram sie do hotelu imperial i chcialbym sie dowiedziec czy daleko jest bardzo do plazy, podkreslam do plazy a nie do morza, oraz czy dlugo sie idzie pieszo do neseberu. pozdrawiam!
IP: 83.4.98.220
Anita87
Gość
hej, ja rownież sie wybieram do tego hoteliku, rok temu siostra byla z zawadzkim na wczasach i byla bardzo zadowolona. Ja jade od 07.08, mam nadzieje,ze ebzdie fajnie- grunt to dobra ekipa,pozdrawiam
IP: 93.176.228.127
jurancik
Gość
Właśnie wróciliśmy jedyny minus całych wczasów to że tak krótko trwały ;) Imperial jest naprawdę rewelacyjny. Świetna ekipa obsługi( tak przy okazji pozdrowienia dla szefowej pani Marii) pokoje stylowe z ładnymi widokami, jedzenie bułgarskie, 100m do najbliższego sklepu 1km do Lidla, 200m do przystanku 300m do plaży. Warto zwiedzić nessebar do starego miasta jest ok 4km ale bilet w autobusach kosztują 1 lv nessebar i sunny beach 1,5 lv także spokojnie można jeździć autobusami. pieszo do starego miasta ok 40min. bardzo ładna plaza przy nesebarze można zobaczyć wrak statku. Słoneczny brzeg to juz duzy kurort przy dyskotece lazur można skoczyć na bungee za 10lv trzeba się tylko troche potargować. Aha i uważajcie na oszustów bo czasami w restauracjach wciskają co innego niż zamawialiście. W nesebarze godna polecenia jest knajpa przy nadbrzeżu dla Polaków 10% zniżki. Stara Kotwa sie chyba nazywała:) No to bawcie się dobrze pozdrowienia
IP: 79.163.148.63
KubaM
Gość
Witam. Wybieramy z kolegą do tego hotelu od 05.08 liczymy na dobrą ekipę i zabawę. Jedziemy z Wrocławia. Pozdrawiam.
IP: 81.190.235.88
bartyo
Gość
Prawdopodobnie również tam jadę od 05.08. tyle że z dziewczyną. Jedziemy z Zabrza także ekipa już jest ;] Jurancik dzięki za opinie, która pomogła w decyzji!
IP: 213.241.124.16
KubaM
Gość
Hehe, no to już po drodze pijemy. Pozdrawiam
IP: 81.190.235.88
tit
Gość
no to się minęliśmy, nasza ekipa wyjeżdżała 05.08
piwo nie dobre maja;p ale wino wchodzi dobrze i jest tanie :d
balować nie można w imperialu... za bardzo :| ale od czego jest plaża :))
mielone mięsko od nich nie do zniesienia, jak dla mnie i dla mego lubego ;)
w drodze powrotnej kibelek śmierdział :/ ale tylko chwilami :) i nie mogliśmy się doprosić o przystanek na siusiu przez 7 godzin :)
ale generalnie podłapaliśmy super ekipe! i to w sumie najważniejsze
a, i ciekawa jestem kto miał pokój 205 ;) i czy też mieli "deszcz" nad łazienką :)
piszcie jak wam się podobało
IP: 78.133.223.29
zainteresowana
Gość
Witam wszystkich. po opinach jakie przeczytalm, kamien spadl mi z sefca. ja wybieram sie z moim chłopakiem do tego hotelu i mam troszke wątpliwości. jadę 1 wrzesnia i zastanwaiam sie nad pogodą? byl ktos moze w tym terminie i wie co moze czekac nas na miejscu? interesuje mnie również basen czu jets czysty oraz odległość realna do plaży'? pozdrawiam gorąco
IP: 83.26.132.210
zadowoleni
Gość
Hotel bardzo przytulny i rodzinny; pokoje, łazienka ok-codziennie sprzątane, basen mały ale bardzo zadbany, przemiła obsługa szefostwa-naprawdę życzliwi ludzie; ceny w hotelowej restauracji bardzo przystępne, np. dobre wino już od 3 levów a posiłki bardzo smaczne; odległosc do plaży 10 min pieszo; bylismy we wrzesniu, upalnie-temp. 28 stopni C.
IP: 46.113.157.15
muszka
Gość
Witam
Na samym wstępie napiszę, że zdecydowanie odradzam hotel IMPERAIAL W RAWDZIE!! O ile na warunki oraz jedzenie nie można narzekać, tak właściciele to chorzy psychicznie furiaci. Na początku właścicielka wydaje się być miła do porzygu a tak naprawde jest nie w pełni zrównoważoną psychicznie kobietą podobnie jak jej mąż.. Dorośli ludzie nie mogą po godzinie 23 korzystać z altany przy hotelu bo zostają wręcz wyrzuceni przez gospodarzy. Nie wspomnę już o tym że zabronione jest zapraszanie innych wczasowiczów do własnego pokoju, bo ciągle jesteście pod czujnym okiem państwa psychicznych.. Regulamin regulaminem ale to klient jest gościem i to my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas. Najgorsze jest natomiast to,że państwo psychiczni mnie i chłopaka posądzili o zniszczenie starego zabytkowego stołka, który od początku tak naprawdę był rozwalony i w ogóle to bardziej przypominał eksponat muzealny niż mebel do siedzenia.. Tak więc zostaliśmy oskarżeni o zniszczenie eksponatu afera zrobiła sie taka jakbyśmy conajmiej kogoś zabili a pani psychiczna w furii wykrzyczała nam wszystko prawie rzucając szklankami, które trzymała w rękach.. ;/ mało tego kazali nam zapłacić za antyk 50 lewa czyli 100 zl !! i nawet nie mogliśmy sie wytłumaczyć, że to nie my to popsuliśmy, bo nie było wogóle żandej dyskusji z państwem psychicznym. Dołączył do afery również niezbyt rozgarnięty syn, który prawie sie na nas rzucił jak dzikus krzycąc po swojemu ze mamy zapłacić. Ponieważ byłam w ciężkim szoku, że wogóle tak się można zachować poszłam do bankomatu i zapłaciłam tym psycholom te pieniądze bardziej dla świetego spokoju czego do teraz żałuję. Trzeba było nawet uciec stamtąd jak najdalej chociaż pewnie państwo psychiczni gonili by nas po całej Rawdzie :D Odradzam i teraz wszędzie będę ostrzegać, żebyście nigdy ale to nigdy nie zdecydowali się na pobyt w tym hotelu. Jest dużo w miasteczku przyjemnych hoteli i naprawde można coś wybrać o podobnym standardzie ale z dużo większym komfortem psychicznym. Mam szczerą nadzieję, że dzięki mojej opinii będą stratni i nie uda im się więcej zarobić na uczciwych normalnych wczasowiczach.
IP: 87.207.188.18
KAROLAie
Gość
Mam zupełnie odmienne zdanie na temat Hotelu Imperial. Właściciele bardzo mili i sympatyczni Pani Marija mówi dość dobrze po polsku wiec bardzo łatwo się dogadać. Nie mieliśmy żadnych scysji wręcz przeciwnie to ze pilnują swojego interesu to dobrze zawsze jak wracaliśmy późno do hotelu to właściciel pilnował żeby nikt obcy się tam nie dostał i dziki temu w ogóle nie trzeba było się martwić o cenne rzeczy pozostawione w pokojach. Jedzenie również bardzo dobre wiadomo nie był to schabowy no bo sory to nie Polska ale nam wszystko smakowało porcje tez ok dla mnie szczególnie kolacja a była wręcz za duża, śniadanie może dość skromne ale dało się przeżyć. Uważam że w hotelu panuje bardzo miła sympatyczna i rodzinna atmosfera. Donatowo jadąc z biurem Zawadzkie mogliśmy korzystać z basenu w hotelu Atlantik bo nie ukrywam ze w imperialu jest dość mały. Ale ogólnie bardziej polecam hotel Imperial zwg na dobre jedzenie i kontakt i bardzo milą atmosferę. Wróciliśmy z tamtad na początku września tego roku i chętnie pojedziemy jeszcze raz aż żal było wyjeżdżać
IP: 83.4.22.206

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Imperial Rawda

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij