» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia - Hotel Konstantin - Skarpa Travel

Paralia - Hotel Konstantin - Skarpa Travel

Strona: 1

Autor Treść
robaczek
Gość
Witam, jeśli ktoś był lub cokolwiek slyszał o tym hotelu to bardzo proszę o opinie. Interesuje mnie wszystko tj. czystość, jedzenie i usytuowanie.
Bardzo proszę również o opinie na temat biura Skarpa Travel z Krakowa.
Będę wdzięczna za każdą informację i radę.
IP: 31.175.221.200
paralia grecja
Gość
hejka byłam kiedys z tym biurem w Grecji Kokino Nero i było wszystko zgodnie z ofertą ale jeżeli chodzi o Paralie to plaża masakra wąska wróciłam z Olimpic w poniedziałek tam to jest plaża ok 2,5 km od Parali deptakiem
IP: 83.238.182.5
paralia grecja
Gość
paralia grecja napisał
hejka byłam kiedys z tym biurem w Grecji Kokino Nero i było wszystko zgodnie z ofertą ale jeżeli chodzi o Paralie to plaża masakra wąska wróciłam z Olimpic w poniedziałek tam to jest plaża ok 2,5 km od Parali deptakiem
Ocena hotelu Konstantin
Grecja » Riwiera Olimpijska » Paralia » Konstantin oceniacz
5.0

Hotelik bardzo kameralny. Pokoje czyste i codziennie sprzątane. Jedzenie monotonne-szczególnie śniadania. Brakowało mi tych pysznych pomidorów, które były podawane na kolację. Doskonała baza wypadowa!!! Hotel leży tuż przy plaży i to jego największa zaleta :) Jedyny minus to brak informacji w opisie hotelu o tym, że klimatyzacja jest dodatkowo płatna 6 euro. To był cudowny wypoczynek, gorąco polecam.
IP: 83.238.182.5

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia - Hotel Konstantin - Skarpa Travel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij