» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » wakacje Grecja

wakacje Grecja

Strona: 1

Autor Treść
malgorzata
Gość
wlasnie wrocilam z wczasow w Grecji z tego biura.Bylam w Paralii.wykupywalam oferte apart.typu Wenus,zostalam zakwaterowana w apar Yakithos,ktory w ofercie biura jest drozszy 0 200 zl,niz wykupiona przeze mnie oferta.Apatament posiada winde,sa na korytarzu mop i szczotka z szufelka,co 1 raz spotkalam w aparamentach.Jedyny mankament to wspolne balkony.Ja mialam pok.216 i balkon polaczony z pokojem 217.Jak na 2 pokoje zbyt maly i 1 stolik z 2 krzeslami.Pokoje dobre dla 2 rodzin znajomych.Zaleta bylo,ze nie byl nasloneczniony,za to z widokiem na mor jak raz z mojego balkonu.Z apartamentu jest blisko do plazy,ktora w tym miejscu nie jest zaludniona i nawet w niedziele ,gdzie wiekszosc Grekow wali na plaze,bylo spokojnie.Do centrum nie daleko.Kierowcy wporzadku,za to Pani rezydentka do dupy<jest a jakby jej nie bylo>.Wielkim mankamentem wszystkich tanich biur sa stare,zdezelowane autokary i tu tez nie bylo wielkiego zaskoczenia,gdy przy wyjezdzie tuz w Paralii musielismy patrzec jak kierowca mota sie w upale dookola autokaru i probuje sam<biuro wychodzi z zalozenia,ze kierowcy musza sobie radzic sami,bez pomocy innych kierowcow autokarow mimo ich checi pomocy,a juz jakis serwis to bron boze>dociec co jest grane i dopiero po 4 godz.ruszylismy z kopyta.W tym wielki szacunek dla p.MAriusza kierowcy tegoz autokatu. Osoby ,ktore mialy wykupione jedzenie chwlily go sobie.Podsumowujac miejsce super<to byl moj 5 wyjazd do Grecji>i jestem bardzo zadowolona.
IP: 87.99.11.226
Użytkownik
Posty: 3
Dziękuje za opinie! Proszę jeszcze o jakieś info nt. śr. dziennych kosztó wyżywienia na 2 osoby (ja i dziewczyna) ponieważ wycieczke mamy wykupioną bez. Jak wygląda wyposażenie pokoju (aneks kuchenny, czajnik itp.)
Czy da rade wytrzymać bez klimy?? Co polecasz na podróż (autokarem) ??
IP: 95.50.34.186
anita09
Gość
Witam, jeśli chodzi o wypoczynek w Grecji to byłam w hotelu Principal w Paralii my akurat lecielismy z biurem Aquamaris ,jest to nowe biuro ale godne polecenia. Hotelik malutki ale to jak wiekszosc hoteli w Grecji. polecam jak najbardziej.Ja polecam ta ofertę bo nei byla droga a do tego samolotem: czasami warto dołożyć kilka złotych żeby mieć wygodę i standard.
IP: 212.227.18.15

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » wakacje Grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij