» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Malia Resort, Kreta

Hotel Malia Resort, Kreta

Dodaj opinię Malia Resort opinie

Strona: < 1 2

Autor Treść
Ela
Gość
Mika spotkamy sie w takim razie na miejscu bo ja lece tez 27ego ale z Katowic. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej niz pisza.. I bedzie fajne towarzystwo;) Czekam na wiecej szczerych opinii..
IP: 62.87.147.109
wczasowicze
Gość
Wróciliśmy z Malii Resort, pokoje w wyremontowanym budynku skromne, ale czyste jak na 2* i więcej nie daję,
All Inclussiv to chyba ktoś stroi sobie żarty, bo napoje alkoholowe i bezalkoholowe ograniczone tylko w porach posiłków i tylko do 21,30 - sanatorium z ZUS-u. Podwieczorki wyliczane pod nadzorem pracowników lub samego szefa hotelu i lody wyłącznie dla dzieci. Na obiad i kolacje frytki tylko w bufecie i wyłącznie dla dzieci. Jeżeli to jest All Inclussiv, to radzę pracownikom firmy Aquamaris udać sie na porządne szkolenia w zakresie marketingu. Rezydent J... - to całkowita pomyłka, wysłał grupę na wycięczkę na Santorini bez śniadania tylko o suchym prowiancie (kanapka+jabłko+ mała woda) 7,15 do 21,30 i uważał, że wszystko jest ok. Facet nie znał oprócz polskiego żadnego języka, więc o jakimkolwiek porozumiewaniu z właścicielem hotelu nie było mowy - no bo jak?!!!!!! Każda próba zwrócenia się do niego z jakimkolwiek pytaniem, była odpierana stwierdzeniem "nie wiem". Gratulacje w doborze kadry!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze jedno proszę sprawdzić co to jest animacja i również zwrócic uwagę na dobór kadry. Dobrze, że towarzystwo dopisało, w związku z tym porażka biura odeszła na drugi plan. Wiem, że był to pierwszy i ostatni wyjazd z tym biurem.
Pozdrawiam
IP: 213.108.12.123
dude
Gość
do "wczasowicze" tez lece do malia resort ale w sierpniu.czy moglibyscie opisac mi dokladniej o tym hotelu na moje gg 1466503 bo mam jeszcze sporo pytań i sporo wątpliwości odnosnie tego hotelu. bede wielce zobowiązany
IP: 91.214.53.22
Karo
Gość
Witam, lecę do Malia Resort 31.08 z Katowic, leci ktoś może w tym terminie? :)

Pozdrawiam :)
IP: 94.40.112.5
wczasowicze
Gość
Wszyscy, którzy wykupiliście wczasy przez biuro Aquamaris do hotelu Malia Resort w Malii, jak już dotrzecie to przynajmniej upierajcie się o pokój w głównym budynku nad recepcją, tam przynajmniej są one, może nie duże, ale odnowione i czyste, tak było w połowie czerwca. Nie dajcie się zakwaterować w wolno stojącym budynku, tam straszy grzyb na ścianach, wiem z opowieści ludzi, którzy stamtąd uciekli po przebudzeniu się rankiem po podróży.
IP: 213.108.12.123
lala
Gość
malia resort porażka SYF! All Inclussiv to chyba ktoś nie wie co to jest !jakies jaja !
jak ktoś wykupił wycieczke to nich szybko rezygnuje UCIEKACJE !!!
IP: 89.72.234.78
Mika
Gość
W którym budynku w Malia Resort są wyremontowane pokoje??? Wiem, ze sa dwa budynki. Jak wygladają one w tym wolnostojacym, gdzie mieści sie ich 12??
IP: 83.18.168.218
Jolka
Gość
12 pokoi jest w wolnostojącym budynku. Ja tam miałam pokój. Cały hotel jest 2,5 gwiazdki i na to się nastawcie!.. w moim pokoju nie było grzyba!. W nocy mieliśmy ciszę. W budynku głównym narzekali na hałas z ulicy. W dzień nikt nam się nie krzątał na naszym trawniczku. Jedni wczasowicze przenieśli sie z głownego budynku do nas. Aquamaris przekłamał z ilością gwiazdek. Ale my nie psuliśy sobie wczasów. Mieliśmy super sąsiadów i wakacje uznajemy za udane. Jedzenie monotonne ale dużo. Ciastka wydzielane- mój załapywał sie na 3 :-) Porażką jest p. Karolina- animatorka. Myślałam ze osoby które są z dziećmi są zadowolone z niej ale nawet oni narzekali. Zero animacji. A biuro zapewniało że będą. Wieczór integracyjny !. nie idzcie- nie warto. Pod pikerwszym barem powiedziała tu się napijcie drinka a potem róbcie co chcecie:/ Po za tym plaża piękna :-) Nie psujcie sobie nastrojów, Jak wam się pokój nie spodoba poproście o zmianę :-) Miłych wakacji.
IP: 87.101.18.85
Wiusia
Gość
Ja wybieram sie tam z moim chłopakiem tez 31.08 ;) i mam nadzieje że bedzie wszystko ok
IP: 87.101.72.119
Katowiczanka
Gość
ja również wyjeżdżam 31.08 z Katowic i mam nadzieje że będzie wszystko w porządku, nastawiam się głownie na dobrą zabawę i fajne imprezy :)
IP: 84.10.212.8
Karolina
Gość
Ja również wybieram się tam z chłopakiem 31.08 i mam nadzieję że wszystko będzie wporządku :) Katowiczanka pewnie spotkamy się na lotnisku :)
Wiusia, skąd lecisz?:)
IP: 83.10.61.139
Wiusia
Gość
Tak jak Wy, lece z Katowic więc spotkamy sie wszyscy hehe :D
IP: 87.101.72.119
Malia
Gość
Wlasnie wróciłam z hotelu Malia Resort. Cały przejazd jak i przelot poszedł sprawnie. Dobra organizacja ze strony aquamaris. Wszędzie ktos na nas czekał. Dotarlismy do hotelu w nocy i juz wszyscy mieli przydzielone pokoje, tylko rozdawali klucze. podzielili nas na 2 grupy no i niestety trafilismy do tej która zabrano do starej czesci hotelu. Dostalismy smierdzacy pokoj, bez okna z grzybem, walącą się szafą - no po prostu dramat. Nie myśląc ani chwili wrocilismy na recepcje ( tak jak i wiekszosc ludzi tam kwaterowanych) z prosba o zmiane pokoju. Byl tam menadzer hotelu i nasza "wspaniala" animatorka. Ona nas chciala tam zostawic w tych pokojach (powiedzialam jej ze jak chce sama moze tam spac), ale menadzer hotelu sie przejal i bez problemu dla wszystkich znalazly sie pokoje w nowej czesci hotelu. Bardzo prosto mozna odroznic gdzie sie jest kwaterowanym przy otrzymywaniu kluczy. Ci z nowej części mają klucz w formie samej karty, natomiast do starej czesci są zwykłe klucze. Pokoje w nowej czesci są rozne, ale w wiekszosci nie sa duże, za to czyste i z nowymi meblami. Prawdą jest to, że jedzenie jest okropne. Po tygodniu chcialo mi się plakac nad talerzem. Może to dlatego, że jestem mięsożerna a tam mięso było rzadko. Ale to nie wina hotelu tylko aquamarisu. Barmani i menadzer hotelu caly czas sie tlumaczyli, ze aquamaris nie przelewa im pieniedzy na czas, a jak przelewaja to mniejsza kwote niz byla umowiona. A wiadomo nie zrobia czegos dobrego z niczego. Jak ktos lubi warzywa to nie bedzie dramatu bo tego bylo pod dostatkiem. Napoje rzeczywiscie wydawane tylko w godzinach posilku. Z alkoholem nie bylo problemu, kolejki byly male i bez problemu wydawali nie jeden (tak jak niektorzy pisali), ale dwa czy 3 np piwka. Co do basenu rzeczywiscie jest maly, ale jak patrzylismy w innych hotelach maja tez male, takze to po prostu byl tam standart. Najgorsze bylo to ze nasz hotel byl przechodni. Przez wejscie do hotelu ludzie z miasta szli na plaze, pelno murzynow i angoli. I niestety zdarzalo sie ze korzystali z naszych lezakow i basenu. Jednak po interwencji byli wypraszani. Animacje sa smiechu warte. Myslalam, ze ludzie, którzy pisali o animatorce przesadzają. Jednak dawno nie spotkalam tak niekompetentnej osoby. Animatorka przez pierwsze 2 dni robi aquaerobik w basenie, rysuje pol godziny z dziecmi i organizuje 10 minutowa gre w bingo .W pozniejszych dniach animatorka zajeta jest barmanem i imprezami. Chcielismy zeby nam zorganizowala impreze jak przyjechal nowy turnus zeby sie zintegrowac- to nie mogla, bo mowila ze sa na nia skargi ze tanczy na barze. Natomiast nastepnego dnia wziela 14 latkow do klubu, bo ja prosili. Wszystko fajnie niech sie bawia, tylko po pol godziny karolina im powiedziala zeby sobie wrocili do hotelu bo ona idzie dalej w miasto. Prawda jest tez to ze anglicy szaleja na miescie. Tak do godziny 14-15 jest spokojnie i na miescie i na plazy (bo odsypiaja). Po tej godzinie jest mega szalenstwo na kładach i w miescie jest wiecej spalin niz swiezego powietrza. W nocy tak co 2-3 dni anglicy dra sie plazy i ponoc ( bo znajomi widzieli) zabawiaja sie na lezakach. Ja tego nie widzialam takze nie potwierdzam. Wzielam korki do uszu i spokojnie sie wysypialam - polecam to samo. Jeszcze kilka slow o rezydencie. Przez pierwsze kilka dni staral sie, wszystko zalatwial, pozniej im blizej wyjazdu tym bardziej byly problemu. Caly czas mowi ze jest 24h/ dobe pod telefonem i mozna dzwonic. Jednak nie odbiera tych telefonow. My dzwonilismy z drobnostka, takze myslalam ze to przypadek ze nie odbiera. Sami sobie poradzilismy. Natomiast znajomych okradli na plazy, stracili aparaty, dokumenty i tez nie mogli sie do niego dodzwonic, a jak juz sie dowiedzial to nic w tej sprawie im nie pomogl.

To tyle tych zlych stron. Troche ich jest ale po 3 dniach czlowiek sie przyzwyczaja. Atmosfere tworza ludzie, a poznalismy kilka par i rodzin i trzymalismy sie razem. Dzieki temu bylo naprawde wspaniale. A widok na morze i slonce rekompensuja cala reszte. Co do wycieczek napewno polecam wieczor kretenski. Wycieczki w biurach na miescie sa w tej samej cenie lub roznia sie o okolo 4-8 euro. Wyjatkiem jest wycieczka na wyspe Chrissi, bo na miescie jest 17 euro tansza. Jest tam plaza cala z pokruszonych i nie pokruszonych muszelek. Kolor wody boski. Caly wyjazd oceniam rewelacyjnie, hotel jak dla mnie gdyby mial wiecej kwiatow i zieleni duzo by zyskal, ale byl czysty i tez ok. Cala wina zlych opinii lezy po stronie biura aquamaris, ktore leci w kulki z kasa, pisze nieprawde o hotelu i zatrudnia niekompetentnych ludzi. I to tyle. W razie pytań proszę pisac hotelmalia@wp.pl
IP: 87.105.136.232
natala
Gość
Witam, kto z przedziału wiekowego 25-30 wybiera sie 14 sierpnia do malia resort ? pozdrawiam. :mrgreen:
IP: 178.36.74.152
natala
Gość
mała pomyłka, chodzi oczywiscie o 24 sierpnia :lol:
IP: 178.36.74.152
moniq
Gość
wrocilam jakis czas temu z hotelu Malia resort.Lecielismy z biura aquamariss..nie dalo sie zgubic na lotnisku, tak jak ktos wyzej napisal wszedzie byli pracownicy tego biura. jak dojechalismy na miejsce cudo:) piekne widoczki rekompensata za te deszczowe dni w polsce. polecam ten hotel!
IP: 212.227.18.15
JACA
Gość
hotel jest skromny ale na nasze potzreby rewelka:) nie mamy w naturze narzekac z zona i nie zalujemy naszego wyboru.czasami warto zaryzykowac obsluga Aquamarisu bez zastrzezen:)
IP: 94.23.89.25
Andy
Gość
Jestesmy zadowoleni,hotel czysty,jedzenie dobre,troche ,do plazy nie daleko..bylo troche malo lezakow ale to jedyny mankament!
IP: 91.121.145.179
weranda
Gość
no my też na to uwage zwrocilisy (te lezaki) ale jak dla mnie hotel spoko:)
IP: 91.121.145.179

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Grecja » Hotel Malia Resort, Kreta

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij