» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Viktoria Travel Bułgarai Albena

Viktoria Travel Bułgarai Albena

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Czy wybiera się ktoś 5 września do Bułgarii do Albeny z Viktoria Travel? :) Albo może ktoś właśnie wrócił stamtąd? :) :)
IP: 213.17.179.34
londa
Gość
wrocilismy z Bulgarii wlasnie z tym biurem,jest to porazka,ale jezeli masz ultra all to moze jakos bedzie,straszna jest podroz,chyba ze samolotem
IP: 109.243.4.248
Użytkownik
Posty: 4
No to teraz mnie przestraszyliście. Mam ultra ale nie samolotem bo wyjeżdżamy z Lublina więc zabierają nas i tak prawie pod koniec wyjazdu z Polski. A co było nie tak oprócz dojazdu?
IP: 213.17.179.34
krys
Gość
Ja wróciłem z Złotych piasków, wyjazdy są łączone z Albeną, tez odradzam, te biuro tylko pośrednikiem jest i nie bierze żadnej odpowiedzialności za organizację wyjazdu, z reguły jest to OIS lub Kampania Turystyczna ( to chyba jedno i to samo tylko inaczej nazwane) i organizacja przejazdów jest fatalna jeżeli chodzi o autokar, aż współczuje, przejazd tam i z powrotem był porażką i zepsuł mi całe wrażenia z pobytu na miejscu.
IP: 195.116.238.91
Użytkownik
Posty: 4
Słyszałam właśnie, że OIS jest beznadziejnym biurem ale ta akurat wycieczka jest z GAMĄ która z tego co widziałam miała dobre dość opinie. Kurcze serio się zaczynam bać ;/
IP: 213.17.179.34

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Viktoria Travel Bułgarai Albena

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij