» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » Malgrat de Mar

Malgrat de Mar

Costa Brava wakacje Costa Brava opinie Costa Brava pogoda

Strona: 1

Autor Treść
elwira
Gość
Jak dojechać na własną rękę z Malgradu do Barcelony i dalej zwiedzać samemu Barcelone????
IP: 83.14.76.225
gość
Gość
z Malgrat do Barcelony jezdzi pociąg, a po Barcelonie metro, ogólnie mowiąc można śmiało samemu zwiedzać, my jechaliśmy sami do Calelli, potem pociąg do Barcelony, metro i było ok :) Jak tylko znasz w miarę angielski to każdy Cię nakieruje gdzie iść itp. Barcelona jest dość dobrze opisana (co gdzie jest, gdzie co zwiedzać itp)
IP: 83.5.215.15
elwira
Gość
Dzięki ale nie pamiętasz jakie ceny biletów na pociąg i metro
IP: 83.14.76.225
gość
Gość
hej.
my też jechaliśmy na własną rękę do barcelony z malgrat. jeździ tam bezpośredni pociąg, ale niestety nie pamiętam ceny. w Barcelonie metro. Można wykupić bilet całodzienny (był dość drogi i nie wiedzieliśmy jak jest dokładnie ze strefami miasta). Kupowaliśmy bilety jednorazowe. Nie pamiętam dokładnie ceny, ale było to chyba coś ponad 1 euro.
IP: 87.206.93.95
gość
Gość
nie jestem pewna na 100% ale bilet na pociąg do Barcelony ok. 6 euro kosztował
IP: 83.26.75.227
Użytkownik
Posty: 2
hej do malgrat wybieram się 10 września, mam pytanko na którym przystanku wysiadamy jadąc do Barcelony?
IP: 89.200.156.41
gość
Gość
zależy gdzie chcesz jechac bo Barcelona jest duża :) Ja wysiadałam na dworcu głownym :)
IP: 83.5.212.145
Użytkownik
Posty: 2
kolejką Rene z Malgrat do Barcelony :P słyszałam, że trzeba wysiąść przed Barceloną (nie znam nazwy tego przystanku) dalej metro :)
IP: 89.200.156.41
gość
Gość
tesia napisał
kolejką Rene z Malgrat do Barcelony :P słyszałam, że trzeba wysiąść przed Barceloną (nie znam nazwy tego przystanku) dalej metro :)


przed Barceloną wysiąść? A dlaczego tak??? Ja wysiadałam na dworcu głównym w Barcelonie :D
ja bym to bardziej pociągiem nazwała niż kolejką ;) i nazywa sie Renfe :)
IP: 83.26.144.20

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » Malgrat de Mar

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij