» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Maroko » maroko - wycieczka objazdowa

maroko - wycieczka objazdowa

Maroko wakacje Maroko Opinie Maroko Pogoda

Strona: 1

Autor Treść
jacekj
Gość
Czy ktoś ma jakieś wrażenia z wycieczki objazdowej po Maroku.
Znalazłem ofertę SUNFUN ale przeraziły mnie opinie, które przeczytałem na forum. 8)
IP: 83.29.120.28
brahim aha
Gość
maroko bedzie byc pieknym kraje . witamy , wszystko o nas kraj jest dobrze , i twoj wycieczki bedzie takze byc supper .
IP: 41.140.251.63
tomasz
Gość
Zawiedziony. Zabytki w dużej części nie dostepne dla zwiedzających. Duże odległości do pokonania. Powtażające się motywy zabytków bramy, mury, wyjątki warte zobaczenia. Przejścia przez stare miasta, wąskimi uloczkami w dużym tempie patrząc na tyłek osoby poprzedzającej, pod nogi i uważając na muły , skutery. Czas marszu w jednym przypadku 3 godziny // FEZ/. Nie można spokojnie zatrzymać się i obejrzeć sklepy , knajpki , zakłady rzemieślnicze. Każde zdjęcie lub nagranie może być płatne. Na placu w Marakechu przy póbie filmowania klimatu miejsca a nie konkretnej osoby miałem natychmiast kilku osobniów na karku z tacą. Przewodnik / marokańczyk? próbował namówić na aycieczke dodatkową do wodospadów / 40 eur/ . Tylko o tej porze roku nie ma tam wody/ spadający strumień/. Trudno również wyczuć na jaki cel wpłacamy 70 eur gotówką . Brak rozliczenia , gdzie te napiwki / wstęp do głównych zabytków płatny/. 45 osób x 70 + 3000.
IP: 89.68.185.10
zbychu
Gość
Bylem z Sun&Fun w Maroku na objezdzie. Bylo rewelacyjnie. Program zrealizowany w pelni. Hotele najlepsze ze wszystkich innych biur. Jesli jest cos do zobaczenia dodatkowo fakultatywnie, dlaczego nie? Zawsze trafia sie w grupie malkontenci. Akurat korzystlem z wycieczki do wodospadow Ouzoud i powiem, ze to byla rewelacyjna atrakcja. Polecam. Pilot-marokanczyk rewelacja, ogromna wiedza, poczucie humoru, organizacja i kompetencja. Polecam!
IP: 83.31.155.206

Strona: 1

Forum turystyczne » Maroko » maroko - wycieczka objazdowa

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij