» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia

Paralia

Strona: 1

Autor Treść
jurek1235
Gość
Wyjeżdzam 7.09.2011 z biurem OKServices do Paralii-wycieczka objazd +pobyt czytam i jestem zszokowany opiniami na temat autokarów ,kierowców ,pilotów i rezydentów.Jak jest naprawdę?
IP: 80.254.148.115
Carro
Gość
W tamtym roku byłam z tym biurem w Paralii.....wszystko było jak należy. Docjechałam spokojnie. Wiadomo droga długa, ale da się znieść.
Jak to bywa w Polsce jeden będzie narzekał, drugi nie. Ja w tym roku również jadę z tym biurem - zobaczymy.
Też naczytałam się różnych negatywnych opinii, ale trzeba samemu się przekonać. Ja jadę wypoczywać, a nie doszukiwać się negatywów.
IP: 178.212.41.1
Elżbieta Zych
Gość
Ja też byłam w tym roku, dojazd przynajmniej na terenie Polski z przesiadką jechałam busem bez bagaznika a waliskami na kolanach i pod nogami. Rezydentka pyskata i nie udzielająca jakiej kolwiek pomocy jedynie zastrasza turystów i wyciaga dodatkowe opłaty. Apartamentowiec w którym mieszkałam to brud i kiepskie jedzenie, choć włascisiel starał się tłumaczyć i obsługa raczej była miła, ale wyposażenie - pokoje z aneksem kuchennym , turysta musi zaopatrzyć się w środki czystosci w tym papier toaletowy, musi sam sprzatać ale nie ma czym bo jest jeden moc z wiadrem na całe pietro lub więcej , szufelki poniewierają się po korytażu, ale szczotek nie ma więc nie bardzo jest czym sprzatać ZAŚ CENY TAKIE JAK W HOTELU Z PEŁNĄ OBSŁUGĄ!!!
IP: 85.222.86.11

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij