» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » hotel don juan center lloret de mar hiszpania

hotel don juan center lloret de mar hiszpania

Lloret de Mar wakacje Costa Brava opinie Costa Brava pogoda

Strona: 1

Autor Treść
turystka
Gość
Mam pytanie czy był juz ktoś w tym hotelu gdyz chciała bym poznać jakieś opinie? a może wybiera się ktoś w tym roku dopiero też się poznam bo ja mam plany tam się wybrać i niewiem czy to dobry wybor?? ;)) Proszę o jakieś info...:)
Z góry dziekuję.....:)))
IP: 78.88.193.29
Emi2683
Gość
Witam,

Wybieram sie w terminie 22.07-31.07. (10 dni) na wycieczke objazdowo pobytowa do hotelu Catalonia za 1570 zl.(autokar)

W programie 6 dni wypoczynku w Callela + 1 dzien zwiedzanie Wenecji+1 dzien zwiedzanie Paryza.

Szukam chetnej osoby na wspólny wyjazd
IP: 62.148.81.118
turystka
Gość
a z jakiego biura jedziesz? i jaki jest wiek uczestnikow na tej wycieczce jesli moge spytac? :)
IP: 78.88.193.29
Ola
Gość
Ja byłam w zeszłym roku w hotelu Don Juan center++, zresztą i w tym się tam wybieram :) Moim zdaniem hotel rewelacja, wszędzie blisko- na plaże, na dyskotekę czy po prostu do baru:) Mały ale wystarczający basen w ośrodku, szczerze powiem, że dużo z niego właśnie korzystałam :) Jedzenie dobre, z tym, że ograniczałam się do sałatek, frytek etc. nie lubię eksperymentować, więc nie próbowałam różnych typów mięs:p Moim zdaniem jest tam tak gorąco, że nawet nie chce się wiele jeść :) Pokoiki niewielkie ale przytulne i wystarczające :) Według mnie hotel w 100% do polecenia :) Pozdrawiam
IP: 94.246.148.229
turystka
Gość
dzieki za info...:) a w jakim terminie jedzesz ola??:)
IP: 78.88.193.29
ola
Gość
ja jade od 6 lipca do 18 :D
IP: 94.246.148.229
turystka
Gość
to sie miniemy:) ja sie wypieram od 22 lipca :)
IP: 78.88.196.50
Ola
Gość
w takim razie udanych wakacji :>
IP: 94.246.148.229
turystka
Gość
wzajemnie:)
IP: 78.88.193.29
Malwina
Gość
a kto jedzie 27.06-7.07? :)
IP: 83.10.255.202
Agniecha
Gość
Kto jedzie do Don Juan Center 21-31 sierpnia z Biura Orlando Travel z Krakowa lub Katowic?Jeśli ktoś się znajdzie proszę o kontakt:aggniecha2020@poczta.fm
IP: 31.174.170.190
Gość
A jeśli chodzi o turystów to z jakich krajów przeważnie pochodzą? Słyszałam że sporo jest Włochów XD ?
IP: 46.113.210.192
gość
Gość
czy ktoś wybiera się w terminie 13,08
IP: 83.5.241.71
bibibi
Gość
Dużo podróżuję. Byłam we wielu hotelach. Zazwyczaj nie tych pięciogwiazdkowych, raczej tańszych, dlatego też zdecydowałam się na ten jadąc do Lloret de Mar. NIGDY w życiu nie pomyślałabym, że hotel może być tak tragiczny. Po pierwsze okropne jedzenie, ale to da się znieść jedząc na zewnątrz. Brud w pokojach NIE DO OPISANIA, kiedy po raz drugi przyszło mi się zmierzyć w łazience z karaluchem, postanowiłam zmienić zakwaterowanie niezależnie od ceny. Pokoje mikroskopijne. Przez brak klimatyzacji nie da się w nich wytrzymać ani chwili. Jedyne okno mojego pokoju wychodziło na... betonowy szyb zamknięty z każdej strony, przez to też słyszałam KAŻDE JEDNO SŁOWO wypowiedziane w sąsiednich pokojach, których okna też tam wychodziły. Do tego obsługa nieprzyjemna i niesumienna. STANOWCZO STANOWCZO ODRADZAM, TRAUMATYCZNE PRZEŻYCIE!
IP: 79.184.241.128
beryl
Gość
hotel najokropniejszy w jakim byłam, ale nieważne, przede wszystkim NIE JEDŹCIE Z FUNCLUBEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakra...;/
IP: 79.184.241.128
gość
Gość
beryl napisał
hotel najokropniejszy w jakim byłam, ale nieważne, przede wszystkim NIE JEDŹCIE Z FUNCLUBEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakra...;/



jeszcze nam powiedz czemu masz identyczne IP komputera jak bibibi ??? Podszywasz sie pod różne osoby żeby psuć opinie hotelowi????? :lol: żal...
IP: 83.26.75.25

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » hotel don juan center lloret de mar hiszpania

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij