» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hurghada czy Sharm el Sheikh?

Hurghada czy Sharm el Sheikh?

Strona: < 1 2

Autor Treść
:) La
Gość
W ogóle zastanawiam się czy nie polecieć jeszcze raz np we wrzesniu. Pogoda na pewno będzie piękna, co do tego nie mam wątpliwości. No a ceny... podejrzewam, że trafię na jakieś ciekawe last minute, biuro z którym leciałam ma dużo wycieczek w atrakcyjnych cenach.
IP: 95.160.122.226
Olga_0987
Gość
Mnie interesuje podwodny świat :) a te wycieczki organizowane są z Hurghady i Sharm el Sheik.
:) La - zazdroszczę tych widoków
Mi się spodobała wycieczka fakultatywna - Polskie Centrum Nurkowe - opis zachęca :) :) :D
Łódź Podwodna - Submarine
Wspaniała wycieczka, trwająca ok. 1,5 – 2 godzin. Do portu transfer busem a następnie zejście z platformy do łodzi podwodnej. Łódź zanurza się na głębokość ok. 20 metrów. Na zewnątrz znajduje się nurek karmiący ryby, by zwabić je w pobliże łodzi. Dzięki temu podziwiać można wspaniałe gatunki ryb, występujące jedynie w Morzu Czerwonym.
Cena orientacyjna: 45 USD
Wydaje mi się, że warto, bo ja chyba się nie zdecydowałabym na nurkowanie...troszku się boję :) :oops:
IP: 62.121.93.88
wakacyjna
Gość
Też miałabym troszkę stracha :)
:) La - opowiedz, jak to jest z tym nurkowaniem dla początkujących?
IP: 212.244.89.194
bilbao
Gość
La, z całym szacunkiem. Jakie inne miejsca znasz w Egipcie?
IP: 77.254.236.220
:) La
Gość
amant, nie rozumiem pytania. Myślę, że dla kogoś kto fascynuje się starożytnym Egiptem i podoba mu się tamtejszy klimat, opcje wypoczynku itd jest to super miejsce na wakacje. Jeżeli jesteś początkującym nurkiem to oczywiście nie nurkujesz sama, ale z instruktorem. Oni wszystko wyjaśniają co i jak, pilnują żeby nikomu nie stała się krzywda, żeby każdy z podwodnej wycieczki był zadowolony. Aczkolwiek wiem, że nie wszyscy mogą nawet jak chcą. Była na wycieczce jedna Pani, która miała jakieś problemy z oddychaniem, (Niemka więc nie rozumiałam do końca co mówi) podejrzewam, że miała po prostu astmę i to musiała mieć jakąś silną bo instruktor jej odradził. Także dbają o turystów, o ich komfort i zdrowie. Ja na pewno jeszcze do Egiptu będę wracać bo wiem, że podczas jednej czy dwóch wycieczek nie sposób zobaczyć wszystkie piękne miejsca!
IP: 95.160.122.226
daesyy
Gość
W Hurghadzie nie byłam ale Sharm kocham! byłam tam 3 razy! zakochałam się w tym miejscu! juz planuje kolejny wypad. piekna rafa koralowa! nurkowanie...coś cudownego!!! z Sharm jest blisko do Jerozolimy i wydaje mi sie ,że taka ta wycieczka jest obowiązkowa dla turysty przebywającego w sharm. wycieczki fakultatywne w miejscowym biurze, sporo tańsze. bardzo miła atmosfera tam panuje
Sharm Sharm Sharm. to mój drugi dom ;)
IP: 217.75.61.115
lora
Gość
ja w końcu byłam po raz kolejny w tym roku w Sharm i właśnie wróciłam. Za każdym razem przekonuję się, że zdecydowanie bardziej wolę ten kurort od Hurgady. Piękne plaże, fajne hotele, można się bawić do białego rana. A do tego udało mi się dorwać hot lasta w alfie więc zapłaciłam śmieszne pieniądze. Mam nadzieje, że jeszcze w tym uda mi się tam polecieć na Sylwestra.
IP: 195.150.184.82
:) La
Gość
Też tak mam, że jak mi się spodoba jakieś miejsce to bardzo chętnie do niego wracam. I dlatego myślę, że zawsze będę z wielkim sentymentem wracać do Egiptu. Biuro z tanimi wycieczkami już znalazłam także nic nie stoi na przeszkodzie żeby tam podróżować. A naprawdę uwielbiam ten klimat i jeżeli się uda to na pewno raz na rok bym chciała tam latać, chociaż na tydzień.
IP: 95.160.122.226
jarek
Gość
Witam wszystkich mam pewien problem chce zabrac zone do sharm na 7dni.Nie wiem jaki hotel wybrac,jestesmy mlodzi lubimy zabawe.A ile czeba zabrac dolców na tydzien.
IP: 83.2.103.131
:) La
Gość
W Sharm jest całe mnóstwo pięknych hoteli. Piękny jest Regency Plaza Resort np. Polecam zajrzeć do jakiś katalogów biur i tam sobie poszukać. W nowym katalogu alfy jest sporo zdjęć i super opisy więc myślę, że spokojnie znajdziesz coś dla was. Jeżeli nie tam to wpisz sobie w wyszukiwarce coś w stylu "hotele Sharm" i na pewno będziesz miał tam duży wybór.
IP: 31.11.216.207

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Egipt » Hurghada czy Sharm el Sheikh?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij