» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » przewodnik polski po barcelonie

przewodnik polski po barcelonie

Strona: 1

Autor Treść
simona przewodnik
Gość
Witam,
Oferuje współprace w charakterze przewodnika po Barcelonie i Katalonii. (polski/rosyjski,czeski,angielski,wloski,francuzski,hiszpanski).
Posiadam doświadczenie w oprowadzaniu wycieczek, mam kwalifikacyje oficialnego przewodnika po barcelonie. Organizuje wycieczki grupove lub individualne. Jestem do dyspozycji w ciagu calego roku. mieszkam w okolicy barcelony.

Simona Kratochvil

Kontakt:
simona1975@msn.com
tel: +34 651532013
IP: 79.144.80.247
mariamdudek7@op.pl
Gość
Szanowna Pani, chciałabym sie skontaktować w sprawie oprowadzenia grupy po Barcelonie w lipcu 2011, dokładnej daty jeszcze nie mam. Interesuje mnie cena jednodniowej wycieczki, koszty wstepu do proponowanych przez Panią miejsc, koszt taniego noclegu poza Barceloną , ale blisko. Grupa będzie liczyć około 40 osób - dzieci i młodzież z Podhala. Dziękuję za odpowiedz , pozdrawiam Maria Dudek
IP: 83.29.29.163
annahh@op.pl
Gość
Witam jestem zainteresowana zwiedzaniem Barcelony {głównych zabytków} ze względu na ograniczenie czasowe . Będę z rodziną 5 osób w dniach 6.04 do 9.04 br. Jest to okres świąt wielkanocnych zatem co można będzie zobaczyć i jaka jest Pani stawka.My przylatujemy 6-tego w godzinach popołudniowych .Czekam na informacje ,pozdrawiam Anna Hat-Hassa
IP: 83.10.65.157

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » przewodnik polski po barcelonie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij