» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Wywiady z Polskimi Turystami w Turcji

Wywiady z Polskimi Turystami w Turcji

Strona: 1

Autor Treść
Katarzyna Lipińska
Gość
Witam,
Prowadzę badania etnograficzne dotyczące turystyki w Turcji. Poszukuję osób w wieku około 50 lat, które mieszkają w Warszawie i choć raz uczestniczyły w wyjeździe zorganizowanym do Turcji. Badania mają formę swobodnego wywiadu dotyczącego ww. tematu. Bardzo proszę o przekazywanie tej informacji dalej - te badania są materiałem do mojej pracy magisterskiej, więc zależy mi na jak najszerszym gronie rozmówców. :)

Pozdrawiam i proszę o kontakt na ten adres emailowy - kaska.lipinska@gmail.com
Katarzyna Lipińska
IP: 85.222.86.94
Katarzyna Lipińska
Gość
Badania mają formę swobodnego wywiadu, dotyczącego odbytej wycieczki do Turcji. Nie mają charakteru komercyjnego, choć wynikami jest zainteresowany jeden z dużych, branżowych portali turystycznych. Wszystkie wypowiedzi będą zapisane w pracy jako anonimowe, podane zostaną jedynie wiek i płeć rozmówców.
IP: 85.222.86.94

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Wywiady z Polskimi Turystami w Turcji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij