» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Czy ktoś wrócił już z Tęczą z Grecji

Czy ktoś wrócił już z Tęczą z Grecji

Strona: 1

Autor Treść
ARO
Gość
Wszelakie info podróż,jak na miejscu itp...
IP: 89.25.132.241
ARO
Gość
Ponawiam zapytanie
IP: 89.25.132.241
Kasia
Gość
Byłam z tęcza w tamtym roku w Kutsupii w Grecji... Wszystko bez zarzutów, organizacja bardzo dobra warunki na miejscu tym bardziej. Pokoje w których bylismy zakwaterowani super, za taką cene nie spodziewałam się aż tak dobrych warunków. Podróż przebiegła bez żadnych przeszkód, kierowcy fajni, robili przerwy i zmieniali się w odpowiednim czasie. Generalnie rezydentkę widziałam 2 razy ale tylko z tego względu że zakwaterowana była ona w innej miejscowości ale jeśli ktokolwiek czegoś potrzebował to udzielała pomocy. Byłam na dwóch wycieczkach na Meteory i na Skiatos i oby dwie jak najbardziej polecam, pierwsza bardziej widokowa i dydaktyczna, na drugiej natomiast impreza i metaxa na statku a potem opalanie na złotej plaży:) naprawdę polecam i na pewno tam sie jeszcze wybiore w tym roku wybrałam Czarnogóre z innego biura ale Tęcze polecam każdemu i kiedyś jeszcze skorzystam z ich oferty:)
IP: 79.188.91.74
gość
Gość
chodzi o ten rok a nie tamten :]
IP: 83.5.210.51
ARO
Gość
Właśnie wróciłem...sam sobie odpisze
IP: 89.25.132.241
Kaha
Gość
Do ARO: A możesz napisac w jakiej miejscowości byłeś i jak ogólnie wrażenia???Z góry dzięki
IP: 87.101.72.246
ARO
Gość
Kaha napisał
Do ARO: A możesz napisac w jakiej miejscowości byłeś i jak ogólnie wrażenia???Z góry dzięki


Byłem w Nei Pori jak dla mnie mojej rodziny za ta cene Rewelka.
IP: 89.25.132.241
gość
Gość
tez właśnie wróciłam z Tęczą z Nei Pori i uważam że jak za taką cenę to wczasy OK. Mieszkałam w willi Maria, poza strasznie skrzypiącym łózkiem i łazienką z lat 60 (z tą śmierdzącą dziurą na środku) to reszta w porządku :D
IP: 83.26.75.179
teresa
Gość
Sama miejscowość jest bardzo ładna, posiada piękną, szeroką i piaszczystą plażę. Jest dużo tawern, niesamowita przestrzeń w miasteczku. Ulice szerokie. Można pieszo plażą spacerować do uroczego, starego miasteczka Platamonas. Polecam Nei Pori.
IP: 213.238.75.38
gość
Gość
mnie bardzo rozczarowało biuro TĘCZA z powodu miejsc jakie dostaliśmy w autokarze. Rezerwowalam wczasy na początku stycznia, powiedziano mi że jesteśmy jednymi z pierwszych klientów, bardzo prosiłam o miejsca z przodu autokaru (ze względu na dzieci), a dostaliśmy najorsze miejsca jakie można dostać- na kole autokaru :/ Zawiodłam się na Tęczy z tego powodu, bo obiecywali że na 100% będziemy z przodu..... powiedziano nam że miejsca w autokarze ustala się według kolejności rezerwacji.... tylko dziwne że przed nami siedzieli ludzie którzy wykupili wczasy po nas :/
IP: 83.4.155.180
mon
Gość
ARO napisał
Właśnie wróciłem...sam sobie odpisze

Proszę o informacje jakie polecasz tawerny na posiłki i co mogą zamawiać 2 osoby, chodzi mi o to żeby zamówić kilka mniejszych potraw, przystawek czy sałatek i nakładać co kto chce. Czy jest jakiś wybór potraw dla osoby nie jedzącej mięsa, a jakie są ceny dań rybnych ( domyślam się że chyba dużo wyższe niż mięsko )? Nie wiem też czy śniadanka lepiej w tawernach, czy wogóle są dostępne, czy przygotowywać samemu? Jedziemy tam pod koniec września i nie wiem co tam będzie jeszcze wtedy otwarte.
IP: 46.112.253.107
gość
Gość
mon napisał
Proszę o informacje jakie polecasz tawerny na posiłki i co mogą zamawiać 2 osoby, chodzi mi o to żeby zamówić kilka mniejszych potraw, przystawek czy sałatek i nakładać co kto chce. Czy jest jakiś wybór potraw dla osoby nie jedzącej mięsa, a jakie są ceny dań rybnych ( domyślam się że chyba dużo wyższe niż mięsko )? Nie wiem też czy śniadanka lepiej w tawernach, czy wogóle są dostępne, czy przygotowywać samemu? Jedziemy tam pod koniec września i nie wiem co tam będzie jeszcze wtedy otwarte.



w restauracji Platon są dania dla 1 -2 lub 3 osó. Oczywiście w tawernach jest wybór potraw dla osób nie jedzących mięsa :D . Z daniami rybnymi jest różnie, bo np w tym Platonie o którym pisałam możesz kupic danie rybne za 8 czy 9 euro (tyle co mięsne danie). Co do nakładania ile się chce, to raczej tak nie ma, dostajesz gotowe porcje wszędzie. Sniadanka lepiej robić samemu w hotelu, chleb kosztuje od 0,9 - 2,5 euro (my wzięlismy z PL trochę konserw, ryb w puszce, paszteciki, wędlinki pakowane w vacum)
IP: 83.26.144.20
Kaha
Gość
Hej ! Czy ktoś wrócił już z wakacji z Grecji z biurem podróży Tęcza? Proszę o opinię. Z góry dzięki !
IP: 87.101.72.246

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Czy ktoś wrócił już z Tęczą z Grecji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij