» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Rimini ok-tours

Rimini ok-tours

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Treść
Donia
Gość
jeszcze tydzień :-) jak wrócę to dam znać jak hotel i generalnie atmosfera :D imprezowo się zapowiada :)
IP: 83.9.204.50
xdxd
Gość
Okej to czekamy na opinie:D
IP: 79.186.96.1
nosiema
Gość
jedzie ktoś może z ok-tours do rimini 15.08-25.08 , hotel como ?
IP: 83.10.75.224
olo
Gość
nosiema napisał
jedzie ktoś może z ok-tours do rimini 15.08-25.08 , hotel como ?

A co jest fajnego w hotelu como??Nie lepiej grune?
IP: 79.186.72.144
nosiema
Gość
ja właśnie byłam za grune ale koleżanka nalegała na como więc się zgodziłam, a teraz okazało się, że nie jedzie i wychodzi na to , że jadę sama.. ;/
IP: 83.10.75.224
olo
Gość
nosiema napisał
ja właśnie byłam za grune ale koleżanka nalegała na como więc się zgodziłam, a teraz okazało się, że nie jedzie i wychodzi na to , że jadę sama.. ;/

napisz do ok tours moze Cie przeniosa jak bedziesz chciala;)
IP: 79.186.72.144
lolek
Gość
Myślę że Grune Perle słabe z racji tego ze mimo podobnej ceny do Como hotel znacznie słabszy, z dwoma posiłkami, słyszałem od osób które tam były ze porażka ten grune i kurewstwo sie dzieje wokół hotelu bo to blisko dyskotek
IP: 83.11.25.69
olo
Gość
2 posilki nie sa zle:P
pewnie bardziej kusi to,ze jest grupa 16-18 nie ma dzieciarni po prostu;)


A tak w ogole jedzie ktos z wrocka 30.07?
IP: 79.186.93.62
lajka
Gość
nosiema napisał
jedzie ktoś może z ok-tours do rimini 15.08-25.08 , hotel como ?


Jadę ja z moimi koleżankami, ale do grune :P
IP: 62.69.205.178
Asza
Gość
hej, ale to że gorszy hotel nie znaczy że atmosfera też jest zła ! to że nie ma klimy i idzie sie ugotować nic nam nie robi. myśle że jak ktoś jedzie do włoch to chyba wie na co się pisze i nie po to żeby w hotelu siedzieć. ja jadę do Grune 30.07 i raczej większość czasu chcę być poza hotelem.
IP: 217.173.189.182
Asia
Gość
Doradźcie mi do jakiego hotelu sie udac, bo nie mam pojecia:(. Z jednej strony como-3 posilki dziennie,lepszy hotel, a z drugiej Grune Perle- lepszy przedzial wiekowy..... Mam 17 lat
IP: 79.186.68.169
MeMeMe
Gość
Ja tez mam 17 lat, jadę do Como od 22.07 do 01.08 :)
Może i Grune ma ciekawszy przedział wiekowy, to myślę, że i w Como nie zabraknie ludzi w naszym wieku, a przynajmniej będę miała lepszy hotel, z tego co słyszałam ciekawsze położenie i liczę też na wycieczki do Rzymu i Wenecji, bo w przedziale 16-18 w Grune raczej wątpię zeby uzbierała się grupa na wycieczki, bo tam to raczej idą ci, którzy chcą jedynie imprezować, a ja stawiam bardziej na plażowanie, chodzenie po miescie, wycieczki i oczywiście imprezy :)
Poza tym mysle ze w Como my jako starsi będziemy mieli wiecej luzu, bo opiekunowie będą się skupiać na młodszych xd
W tamtym roku byłam w Bułgarii z ok toursem w hotelu z przedziałem 13-18 i nie było 'dzieci'. Ludzie mniej wiecej od 14 do góry przy czym tych 16-17 było najwięcej :) Było super ;D
IP: 83.11.21.25
emm
Gość
charllotte napisał
hej jedzie ktoś do bułgarii na studencki??


ja jadę z chłopakiem i kolegą 2.08-13.08 do dana palace
IP: 83.19.181.26
emm
Gość
haha napisał
haha napisał
Wie ktoś może czy picie jest do każdego posiłku w hotelu consul ?? I czy pobierają kaucję za niby znisczone rzeczy an początku :>?


tak jest pobierana kaucja chyba 25 euro ale juz nie pamiętam dokłdnie. Ale picie było do każdego posiłku chociaż zazwyczaj była to zimna butelka wody :)
IP: 83.19.181.26
xxx
Gość
marta napisał
Ja jade z kolezanką na 16-18, 22.07-1.08


mozesz dac kontakt bo tez jade wtedy:D
IP: 79.186.87.4
Mati
Gość
i_like napisał
`Jedzie ktoś do Rimini w terminie 22.07-01.08.2012 do hotelu Como? To przedział 13-18, ja mam 17 ;)

Tak, ja, pisz na xmx22c@gmail.com pozdro
IP: 178.36.228.253
Mati
Gość
MeMeMe napisał
Ja tez mam 17 lat, jadę do Como od 22.07 do 01.08 :)
Może i Grune ma ciekawszy przedział wiekowy, to myślę, że i w Como nie zabraknie ludzi w naszym wieku, a przynajmniej będę miała lepszy hotel, z tego co słyszałam ciekawsze położenie i liczę też na wycieczki do Rzymu i Wenecji, bo w przedziale 16-18 w Grune raczej wątpię zeby uzbierała się grupa na wycieczki, bo tam to raczej idą ci, którzy chcą jedynie imprezować, a ja stawiam bardziej na plażowanie, chodzenie po miescie, wycieczki i oczywiście imprezy :)
Poza tym mysle ze w Como my jako starsi będziemy mieli wiecej luzu, bo opiekunowie będą się skupiać na młodszych xd
W tamtym roku byłam w Bułgarii z ok toursem w hotelu z przedziałem 13-18 i nie było 'dzieci'. Ludzie mniej wiecej od 14 do góry przy czym tych 16-17 było najwięcej :) Było super ;D


siema ja też tam jadę w tym terminie, jesli chcesz napisz na xmx22c@gmail.com ;]
IP: 178.36.228.253
:))
Gość
Jedzie ktoś z Was do Rimini w terminie 15-25.08 lub 23-31.08 do GRUNE PERLE ?? grupa 18-22 lub 16-18 ???

Już byłam w tym roku w Rimini i wszystkim polecam :) postanowiłam, że muszę jeszcze raz w tym roku się wybrać, ale tym razem na 18-22 :) bo byłam na 16-18 :) hotel nie jest w cale taki zły może i jest gorąco i nie ma klimy, ale nie jedziemy tam siedzieć w hotelu tylko imprezować :D jeżeli jedziecie 16-18 to o 11 było śniadanie potem czas wolny do 15 i od 15-18 na plaże. O 19 kolacja nastepnie czas szykowania sie i wyjścia do klubu były jakoś kolo 23. Chodziliśmy tylko do CARNABY <3 mega miejsce chce sie tam wracac <3 Opłaca się kupić karnet za 20 € normalnie wejście 8 € i dostajecie drinka za free ale jeżeli chcecie lepszego doplacacie 2 € przy barze :) Do 24 jest karaoke i 2 drinki w cenie jednego :D
IP: 89.76.174.100
Asza
Gość
:)) napisał
Jedzie ktoś z Was do Rimini w terminie 15-25.08 lub 23-31.08 do GRUNE PERLE ?? grupa 18-22 lub 16-18 ???

Już byłam w tym roku w Rimini i wszystkim polecam :) postanowiłam, że muszę jeszcze raz w tym roku się wybrać, ale tym razem na 18-22 :) bo byłam na 16-18 :) hotel nie jest w cale taki zły może i jest gorąco i nie ma klimy, ale nie jedziemy tam siedzieć w hotelu tylko imprezować :D jeżeli jedziecie 16-18 to o 11 było śniadanie potem czas wolny do 15 i od 15-18 na plaże. O 19 kolacja nastepnie czas szykowania sie i wyjścia do klubu były jakoś kolo 23. Chodziliśmy tylko do CARNABY <3 mega miejsce chce sie tam wracac <3 Opłaca się kupić karnet za 20 € normalnie wejście 8 € i dostajecie drinka za free ale jeżeli chcecie lepszego doplacacie 2 € przy barze :) Do 24 jest karaoke i 2 drinki w cenie jednego :D

a jakie drinki polecasz ? ;)
IP: 217.173.189.182
:))
Gość
Ja najbardziej lubię ''sex on the beach'' :) ale piłam większość i raczej wszystkie są dobre :) A Ty kiedy jedziesz do Rimini ?
IP: 89.76.174.100
Asza
Gość
ja 30.07 16 - 18 :) . możesz mi jeszcze powiedzieć jak jedzenie, czy smaczne i co zazwyczaj było , jak ceny i ile +/- kasy powinno mi wystarczyć ? opieka bardzo przeszkadza ? można sobie samemu wyjść z hotelu i o której trzeba być z powrotem ? haha wiem że mam dużo pytań , ale nie wiem na co się nastawiać , bo z tego biura jadę pierwszy raz i to jeszcze bez znajomych oO
IP: 217.173.189.182
:))
Gość
Szkoda mogłabyś trochę później jechać, bo ja też sama jadę :) To tak:

Na śniadanie codziennie była herbata/ kawa i jakiś napój. Sucharki, ''nutella'', dżem, wędlina, ser
Na kolacje: na 1 danie dzień w dzien makaron + na 2 danie jakieś ziemniaki pieczone/ frytki, mięso

powiem Ci, że ja przeważnie tego nie jadłam bo wcześniej na pizzę chodziłam :D a cena pizzy tak od 4 €

Ceny hmmm jest drogo. np: puszka coli 1 €, wódka jeżeli taka informacja Cię interesuje to tak ok. 10 € :D
Ja miałam ze sobą 200 € na moje wydatki + odzienie na kaucje i mirabilandie i mi wszystko poszło ale ja sobie na nic nie żałowałam :D

A kadra to zależy kto Ci się trafi. bo tak ciężko powiedzieć. Mieliśmy czas wolny do 15 potem plaża. Możesz sobie chodzić gdzie chcesz ( ja najczęściej chodziłam na plażę ) :D

Podaj mi swój numer gadu to Ci podam więcej szczegółów :)
IP: 89.76.174.100
Asza
Gość
hmm... ciekawie :P nie mam gadu, ale mój mail : check.again.later@gmail.com ;)
IP: 217.173.189.182
Donia
Gość
Wróciłam niedawno z Rimini z Grune Perle i było ŚWIETNIE! Wracam tam za rok i nie ma innej opcji :) Opiekunowie byli w porządku, nie wiem jak jedzenie w hotelu, bo nie jadłam, ale podobno było ok. No i oczywiście CARNABY - przecudowne miejsce, ja kupiłam aż 2 karnety, bo byłam 6 razy, a gdybym mogła - wróciłabym tam jeszcze :) jeśli chodzi o drinki, polecam Rimini Vice :) bawcie się dobrze
IP: 83.24.93.101
Asza
Gość
a jak wyglądają wycieczki? interesuje mnie rzym i san marino . wgl opłaca się jechać do san marino ?
IP: 217.173.189.182

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Forum turystyczne » Włochy » Rimini ok-tours

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij