» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Egina - prośba o wszelkie informacje

Egina - prośba o wszelkie informacje

Strona: 1

Autor Treść
catka
Gość
Witam wszystkich :)
Poszukuję informacji o wyspie greckiej Egina (Aegina). W języku polskim ich po prostu brak a w angielskim i niemieckim - jest ich zadziwiająco mało. Wyruszam tam niedługo dołączając do znajomych mieszkających na stałe w Grecji. Będziemy mieszkać w małej miejscowości Agia Marina. Bardzo bym była wdzięczna za wszelkie informacje, o plażach, jedzeniu, hotelach i atmosferze. Jadę na dosyć długo, trochę przyjdzie mi wydać euro i wolałabym nie żałować decyzji. Proszę o pomoc i dziękuję za każdą odpowiedź.
IP: 213.5.42.228
catka cd.
Gość
Ważne: podkreślam, nie chodzi mi o Agia Marina na Krecie! Interesuje mnie miejscowość o takiej nazwie na wyspie Egina.
IP: 213.5.42.228
felka
Gość
Nie polecam Eginy na 2 tygodnie! Zwiedziłam te wyspę w 1 dzień i wystarczy. widoki ładne, bo egzotyczne jak cała Grecja dla Polaka. To, że nie ma tam naszych rodaków świadczy o tym, że są niemile widziani. Moim zdaniem na Eginie jest mocno nacjonalistyczna obsługa różnych instytucji. To duży minus, turystów nie greckich się nie lubi, to jest trendy. Jeśli chcesz spędzić 2 tygodnie na plaży to powodzenia. Ja bym optowała za potraktowaniem tego miejsca jako noclegowni i zwiedzenia okolic - Aten czy Pireusu.
IP: 95.141.28.57

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Egina - prośba o wszelkie informacje

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij