» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Rimini ok-tours

Rimini ok-tours

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Autor Treść
Anżelka
Gość
Właśnie.. Tez wybieram sie do Rimini w terminie 7.08 - 17.08 i ciekawią mnie te wycieczki
IP: 89.68.189.99
Paulina
Gość
W tym roku wybieram się z ok turs 7.08 wiek 16-18 grune perle :D miło by kogos było jeszcze poznać jak coś piszcie na maila aluciaxd@gmail.com :) Mam nadzieje , że grupa bd samych imprezowiczów :D
IP: 89.229.149.117
Paulina
Gość
hej jade 7.08 do Rimini 16-18 :D jesli ktos rowniez jedzie w tym terminie prosze dac mi znac na maila aluciaxd@gmail.com można wczesniej sie poznać :) a i mam nadzieje ze grupa bd samych imprezowiczow :>
IP: 89.229.149.117
manka
Gość
czytam i czytam i nikt nie pytał czy ktos jedzie do Rimini od 23.08 :D !
wybieram sie z przyjaciolka, grune perle 16-18. poszukujemy zajebistej ekipy na zajebiste zdjecia, imprezy, wypady i wspomnienia :D !

jesli ktos jedzie to pisac na gg 2851545
IP: 195.88.90.198
Olaaa
Gość
A ja maam pytanie do osób z przedziału 16-18, które były już na obozie w Rimini z ok-tours. Czy codziennie chodiz się na dyskoteki? Można zostać po prostu w mieście w nocy, na plaży i tam jest wolny czas?
IP: 77.252.190.126
Iga
Gość
Ola, ja byłam ze 3 lata temu ale nie mieliśmy dyskotek małą grupa w hotelu była i nie chciało im się chodzić na imprezy opiekunki były spoko i generalnie nie interesowały gdzie z kim i kiedy się łaziło czas był od rana do ok 22/23
IP: 78.10.78.42
...
Gość
to ktoś się wybiera od 15 sierpnia do Rimini ?? :)
IP: 89.76.174.100
Oliwka
Gość
Ktos sie wybiera do Rimini 23-31 jak tak pisac na Moje gg 34590861 :D
IP: 79.175.248.86
Asza
Gość
Ola, wlasnie wrocilam z rimini i czas mielismy do 23, kto chcial szedl do carnaby a kto nie po prostu zostawal.
IP: 217.173.189.182
lajka
Gość
... napisał
to ktoś się wybiera od 15 sierpnia do Rimini ?? :)


Ja z 3 koleżankami jedziemy 15.08 16-18 lat ;)
IP: 62.69.234.27
Tymtyryrymtym
Gość
Ja byłam w tym roku w Rimini 16-18 Grune Perle. Powiem wam, że zarąbiście było ;). Fajni ludzie, opiekunowie spoko, zawsze jak coś to przymknęli oko na picie itd, blisko Carnaby <3, można było chodzić codziennie. Była też darmowa dyskoteka na plaży, takie beach party, to też poszliśmy. Codziennie czas wolny, dużo luzu, tylko o 23 trzeba było się zameldować w hotelu. Jeśli chodzi o wycieczki, to jest spoko i nieprawda, że grupie 16-18 nie chce się jeździć zwiedzać, sporo chętnych mieliśmy na różne wycieczki. Ale trzeba przyznać, żę Rzym strasznie męczący... A tamci z Como podobno mieli lipę, bo im się głupie opiekunki trafiły... Chcecie coś jeszcze wiedzieć, to pytajcie ;D
IP: 194.152.50.56
kindszia
Gość
Byłam na 16-18 w GRUNE PERLE i powiem szczerze polecam polecam i jeszcze raz polecam. Pomimo bardzo kiepskich warunków w toalecie (tragedia wręcz) to było pięknie. Hotel 30 sekund drogi od carnaby, w samym centrum największej imprezy Rimini. Opienkunowie świetni, jedynie był jeden opiekun on trochę kontrolował stan przed klubem, ale dla nikogo nie było tajemnica, że wszyscy 24h chodzili pijani. Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć, miejsce piękne, klub super, okolica piękna. Jeśli chodzi o 18-22 to po prostu zwykłe wakacje. Grupa totalnie oddzielna od niepełnoletniej. Robią co chcę gdzie chcą do której chcą piją i palą co chcą gdzie chcą. W ogóle jakby przyjechali oddzielnie, nie na kolonie. POLECAM RIMINI WSZYSTKIM
IP: 31.60.29.146
kindszia
Gość
..(16-18) Jeśli ktoś nie szedł na dyskoteki nie mógł wyjśc z hotelu, czas dla wszystkich był do 23. Ale jak ktoś nie szedł na dyskotekę to pił w pokoju więc też ok. BARDZO polacem jeżdżenie na pierwsze albo ostatnie turnusy bo wtedy największy luz. Mimo tego że byłam lipiec/sierpień i miałam meeeeeeeeeeeega luz to słyszałam że na przedostatnim turnusie to wychowawcy sobie a reszta sobie. Polecam ok tours, polecam rimini
IP: 31.60.29.146
JEA
Gość
Nie polecam hotelu COMO, mimo wszystko GRUNE PERLE. To że są 2 posiłki to nic bo sniadanie jest o 11 i każdy jest w miare wyspany. Jest tak dużo mega takich pizzeri i kawiarni obok hotelu że aż nie da się nie iść. COMO lezy na zadupiu że tak powiem, GRUNE PERLE obok carnaby w najlepszym chyba z możliwych miejsc. Jeśli chodzi o imprezy to COMO chodzi max 2 razy w ciągu całego wyjazdu i nawet nie mogą częściej. GRUNE PERLE chodzi codziennie, ale tylko grupa, jak ktoś nie chce i im mniejsza grupa tym nawet lepiej dla opiekunek. Jeśli chodzi o klub to wszyscy mega ostro piją i wychowawcy na luzie. Ale w carnaby drogo, do 00.00 wszystkie po 5 euro, a potem już drogo
IP: 31.60.29.146
cappucino
Gość
REWELACJA! nie mieliśmy praktycznie żadnej opieki, o 11 szliśmy na śniadanie, potem do 15 czas wolny (teoretycznie nikt nie wychodzi sam na plażę i nikt sam nie kąpie się w morzu, a wracałyśmy spieczone i w mokrych rzeczach po kąpieli i opiekunki pytały czy woda w morzu ciepła ; d) następnie od 15 wychodziliśmy "legalnie" na plazę, do 18.30 czas wolny, o 19 wracaliśmy na kolację, no i po kolacji czas wolny do 23, a o 23 wyjście do klubu do 3 w nocy. Na dyskotece w carnaby koleżanka zaliczyła "zgon" i nie było żadnej spiny, tylko opiekunka odprowadziła ją do hotelu i rano spytała, czy ma kaca. :D ludzie niesamowici, do tej pory utrzymuje z nimi kontakt. Warunki w hotelu mogłyby być lepsze, ale prawda jest taka, że przychodziliśmy tam tylko na parę godzin spania. Balkon miałyśmy nad opiekunkami i przez całą noc ktoś palił na nim fajki, na co opiekunki także przymykały oko, a nie raz nas na tym złapały :P niedaleko Grune Perle był sklep, w którym ceny były korzystne. Ogólnie ja i moja przyjaciółka twierdzimy, że były to nasze najpiękniejsze wakacje w życiu. Byłyśmy w grupie 1618. Opiekunowie byli niesamowici i każdemu życzę takiej przygody! :D
IP: 83.27.255.2
Użytkownik
Posty: 2
czyli z tego co czytam warto wybrać się do Włoch z OK TOURS :D
IP: 81.190.16.69
olka24
Gość
Hejka Wszystkim :P Z czego to widzę to biuro i wyjazd do Rimini ma całkiem, całkiem opinie. Wybieram się w tym roku pierwszy turnus najprawdopodbniej, ale to się jeszce zobaczy. Jedzie ktoś w 2013 r. ? A ci ktorzy byli niech opowiadają jeszcz ?
IP: 83.7.73.56
ewelinaf
Gość
Hey;) ja w tym roku chcę jechać do Rimini do hotelu como z biura podróży partner jeszcze nie wiem na który turnus a może mi ktoś opisać jak tam dokładnie jest ? fajne dyskoteki i wg ? ; )
IP: 83.30.187.181
Jaga
Gość
Ja i przyjaciółka chcemy jechać w pierwszym terminie z ok- tours , jeszcze się zastanawiamy
jakby co zostawiam nr gg 34466540
może ktoś to był pomoże mi się zdecydować ;)
IP: 83.23.126.232
sawana
Gość
Opowiadajcie jeszcze :P
jak morze? czyste?
i jak ten cały Grune Perle? znośny? I jak jedzenie? xD
IP: 83.23.159.111
Natalia
Gość
Ja z dwoma koleżankami jedziemy do Grune Perle na drugi turnus z Okeja. I liczymy na bardzo, bardzo imprezową grupe ;)
IP: 87.204.40.14
karolina
Gość
jedziemy z okeya drugim turnusem do Rimini. to bedzie moj drugi wyjazd do Rimini ale pierwszy raz z teo biura (rok temu byłam w Bułgarii z okeya i na prawde polecam to biuro) oczywiście jedziemy poimprezować i liczymy na dobrą zabawę! dwa lata temu byłam w Carnaby i zakochalam sie w tym klubie na prawde więc wyczuwam codzienne imprezy tam! pozdro !
IP: 83.29.93.143
Natalia
Gość
Ja już jadę trzeci raz do Rimini ale pierwszy raz z tego biura. Kocham Rimini i Carnaby ;) Bardzo ostro poimprezujemy. Każdą noc;) to Karolina spotkamy się. Skąd wyjeżdzacie? :D
IP: 87.204.40.14
Karolina
Gość
Natalia, my z Bielska, choć na okey'u jeszcze nie pisze, ale tak jest co roku ;) oo to w porządku mega, fajnie byłoby się poznać przed obozem, zawsze warto mieć z kim poimprezować na miejscu :D jeszcze z tego samego obozu to już w ogóle :D
IP: 83.5.100.157
Natalia
Gość
Ej, my tez z Bielska ;) w jakim wieku jestescie? :) czuje ze bedzie to swietny wyjazd ;)
IP: 87.204.40.14

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 > »

Forum turystyczne » Włochy » Rimini ok-tours

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij