» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Strona: « < 1 2 3 4 >

Autor Treść
Klaudia
Gość
Dzięki wielkie ,uspokoiłaś mnie Asiu :D No właśnie jak z tą klimatyzacją, 5E na dzień to nie mało,ale z drgiej strony,jeżeli mam potem żałować...jak to wyglądało u osób ,które już były ?? Wykup klimatyzacji jest potrzebny,czy raczej strata pieniązków ?
IP: 213.17.155.154
TheGrzecho
Gość
Wg mnie klima to nie strata pieniędzy a 5euro to nie jest znowu tak dużo (wiadomo jak dla kogo)...bylem w zeszłym roku na Rodos i wyłączyliśmy na jeden dzień klimę to nie dało się wytrzymać w pokoju...a tym bardziej spać...ja jeszcze poproszę o info na temat porozumienia się z recepcja w jakim języku.
IP: 178.183.128.230
Aga
Gość
klima to strata kasy, po to jedziesz do Grecji żeby poczuć ten klimat a nie chłodzić się, wróciłam stamtąd nie dawno i daliśmy radę bez klimy;p
IP: 87.205.133.125
asia
Gość
przezylam bez klimy. wg mnie nawet jest ona niepotrzebna i rzeczywiscie jest to strata pieniedzy, a jezeli chcecie sie ochlodzic to do morza ;p recepcja raczej po grecku, ale jest tam pani rezydentka, ktora na poczatku wszystko tlumaczy i mozna ja zapytac o klime. spodziewajcie sie jej codziennie ok 18 :)
IP: 77.254.218.165
Marek
Gość
Witam ! Czy ktoś jedzie do Syrenki 09.08.2012 ?
IP: 83.17.128.70
thegrzecho
Gość
Kazdy ma swoje zdanie na temat klimy...i nie robmy tu sporow na ten temat bo nie poto te forum...:)dziekuje za odpowiedzi na moje pytania.Ja wyjezdzam 30.07.Pozdrawiam
IP: 83.29.93.249
TheGrzecho
Gość
Aha dodam wam jeszcze ze w danym obiekcie na wyposażeniu pokoi nie ma czajników...bylem w tęczy i pytałem zadzwonili gdzieś tam i w końcu powiedzieli ze nie ma.
IP: 83.29.93.249
Klaudia
Gość
skoro płaci się od dni,to jeżeli będzie mi doskwierał brak klimy,to ją poprostu na reszte dni wykupię;)) czajnik to nie problem,wode możnazagotować w garnku ,jednak przydałaby się patelnia...ale też się coś wymyśli,wyjeżdżam już za kilka dni,zaczynam pakowanie...
IP: 213.17.155.154
izaura
Gość
z jakiego biura w parali najlepiej wykupić wycieczki fakultatywne.? no i gdzie warto jechać i jeszcze jedno czy da sie wejść na Olimp? jade do Syrenki 08.08.2012
IP: 82.139.27.203
TheGrzecho
Gość
Z tego co mówiła pani w Teczy to patelnia ma być...tylko czajnika nie ma tak jak pisałem powyżej.
IP: 178.183.145.38
aga
Gość
czesc :) jedziemy do petite sirene 30.07. chciałam zapytać czy nie orientujecie sie jak w teczy wyglada kwestia bagazu? tzn. czy bardzo rygorystycznie sprawdzaja jego wage?
IP: 178.235.192.232
LOLO
Gość
Nie specjalnie ! Zgrzewkę piwa w walisce możesz wziąść .
IP: 83.22.45.76
zimna
Gość
Klaudia napisał
Ja wybieram się 29 sierpnia martwie się o macedonie,dzwoniłam do ambasady,mówią,ze paszport nie jest wymagany,skończyła mi się ważność,próbuje wyrobić,ale szczerze wątpie ,że mi się uda,mieliście może takie problemy??


Ja też jadę 29.08.12 r. To będzie Nasz 2-gi pobyt w Villi nam się bardzo podobało - byliśmy w zeszłym roku w tym samym czasie. Jeżeli idzie i dowód osobisty to powiem Ci,że było z nami w busie kilka osób, które miały dowody i z tego co pamiętam to nie było żadnych problemów.
Z jakiego miasta jedziesz?
Pozdrawiam Kaśka (jak masz jakieś pytania to pisz zimna31@wp.pl)
IP: 178.212.41.1
Andrzej
Gość
Witam wszystkich!!

Ja wyjeżdżam do Paralii 19-go z biura Tęcza:) Rok temu byłem też z tęczy w lapetite Sirene czy jakoś tak ta willa się nazywała. 2 raz z rzędu w to samo miejsce ale...w każdym razie warunki jak najbardziej ok...porównując je jeszcze w stosunku do ceny to naprawdę polecam każdemu!! Mam takie pytanie do was wszystkich,jeżeli się ono powieli to przepraszam:)
Po ile w tym roku chodzą wycieczki fakultatywne na Skhiatos,Meteory i Saloniki?
Z góry dzięki za odpowiedź:)
IP: 192.162.62.121
ergo
Gość
czajnik jest tylko patelni nie ma.
IP: 77.254.218.165
gosc
Gość
czajniki sa,warunki w pokoju jak najbardziej ok. Woda morzu czysta i cieplutka ale czasami pojawiaja sie kraby i meduzy i jakies pojedyncze wodorosty. W willi jest wi fi wiec mozna z neta skorzystac. Pokoje od str podworka sa fajniejsze bo slonce tak nie grzeje. Sa tez fajniutkie balkoniki na ktorych bardzo przyjemnie sie wypoczywa. Niestety czasami sasiedzi to jakies oszolomy albo dzieciaki,ktore najwyrazniej pierwszy raz sa bez rodzicow i chca sie wyszalec i zapominaja,ze nie sa sami. W moim wypadku tak niestety bylo. Darli ryje od 23 do 1 pozniej szli na impreze a jak wracali kolo 5to zas darli mordy. Coz,niestety jak kos nie potrafi zyc w spoleczenstwie,to najlepiej to dobic za wczasu,zeby sie to nie rozmnozylo,bo powieli tylko wadliwe geny. A poza tym okolica cicha i spokojna,do centrum ok 1km i niedaleko na plaze.
IP: 94.67.134.63
Marek
Gość
Podziękowania dla biura podróży TĘCZA za udaną organizację i właścielom WILLA LA PETITE SIRENE za profesjonajną obsługe . Zawsze będziemy wracać pamięcią do lata w Paralii 2012.
Z całym szacunkiem Marek z Bytomia.
IP: 83.29.92.1
Kaha
Gość
Witam! Jedzie ktoś do villa la petite w terminie od 25lipca ???
IP: 87.101.72.246
tolla
Gość
WITAM my jedziemy z BT 9 sierpnia z Krakowa.....jedzie ktoś
IP: 94.254.145.183
Kaha
Gość
Chyba w tym roku nikt nie odwiedza forum :(
IP: 87.101.72.246
tolaa i
Gość
Chyba nie...my jedziemy 9 sierpnia, po raz drugi Paralia
IP: 89.230.91.134
Kaha
Gość
DO tolaa i : Czyli rozumiem że jak jedziecie drugi raz to podobało się Wam w Parali ?
IP: 87.101.72.246
bobek
Gość
Czy ktoś może jedzie 3 sierpnia do tej villi z BT. A jak tam teraz z cenami podstawowych artykułów np w Lidlu może ktoś kto świeżo wrócił coś podpowie. Narka dzięki za odzew
IP: 93.179.211.34
Myszkot
Gość
Właśnie jesteśmy w La Petite Sirene, ceny w Lidlu "normalne", np.:
Cola 2l - 2EUR
Cola 6x330ml - 3,40
Soki 100% - 1
Podudzia z kurczaka 480g - 3,50
McNuggets 480g - 3,50
Mleko - 0,9
Pączki - 0,75
"Drożdżówki" francuskie - 0,70
Cukier - 0,8
Jajka 10 -2
Brzoskwinie, nektarynki - 0,5-1
Winogrona 0,8-1,5
Pieczywo - do 1
Wędliny ok. 10/kg
Nie ma chyba tylko polskiego białego sera (bez soli)
IP: 188.146.188.138
Myszkot
Gość
Klimy nie używamy, w dzień w pokoju max 29st, w nocy 24-25, dużo komarów, na walkę z nimi wydałem już 16EUR, warto zabrać coś do psikania z domu (tu po 6 EUR). Warto mieć np Fenistil
IP: 188.146.188.138

Strona: « < 1 2 3 4 >

Forum turystyczne » Grecja » Paralia 2011 - WILLA LA PETITE SIRENE znacie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij