» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Anton w Rawdzie

Hotel Anton w Rawdzie

Strona: 1

Autor Treść
lord
Gość
Czy ktoś może mieszkał w tym hotelu proszę o pinie.
IP: 83.168.89.19
Aga
Gość
Witam, też wybieram się do tego Hotelu i nigdzie nie moge znalezc zadnych informacji na jego temat ;/ Jeśli ktoś tam był prosze o opinie ...
IP: 193.104.163.216
Karola
Gość
Też się wybieram w sierpniu? a Wy kiedy??
IP: 95.40.115.150
lord
Gość
5 sierpnia i szukam opinii o biurze wakacje dla studenta a co do hotelu to szukałem wszędzie i nic. Czy to nie ściema?
IP: 83.168.89.19
agggg
Gość
ja też bym się tam wybrała, ale niestety żadnych zdjęć ani opinii ;/ dzwoniłam do biura i podobno jest jakies przekierowanie na stronie.. albo padło mi na wzrok albo coś ściemniają..
IP: 83.4.189.106
Gość
Gość
Ja równiez wykupiłam wyjazd z CITEAM w terminie 23 sierpnia- 03 wrzesnia. Nie moge znależć informacji ne temat tego, co tam możemy zastac. Wyjezdzamy z warszawy. Sporo osób ma wczesniejszy termin, jesli mogę prosic o jakies informacje... Będę wdzieczna.
IP: 213.238.64.189
Gośćć
Gość
Ja również przyłączam się do prośby o podanie jakiejkolwiek informacje dotyczącej hotelu.
IP: 213.238.64.189
lekati
Gość
Witam, właśnie jesteśmy na tych wczasach z citeam. Hotel Anton nie istnieje, po przyjezdzie zostaniecie przekwaterowani do losowo wybranego hotelu (jeśli macie szczęście to traficie na warunki zbliżone do tych z oferty). Wycieczki wykupione u rezydentki są o dużo przepłacone, obiadokolacje w hotelach mają wielkość przystawki. Dodatkowo autobus powrotny możecie mieć z kilkunastu godzinnym opóźnieniem. Sama Ravda jest super, ale wczasy organizowane przez to biuro to żart. Atmosferę poprawiają jedynie naprawdę uprzejmi Bułgarzy.
IP: 77.85.104.92
Gość
Gość
Dziękuję za informacje.
IP: 77.255.54.228
dawid
Gość
A z jakiego biura jedziecie
IP: 83.22.180.30
sylwin
Gość
czy jeszcze ktoś może dodać komentarz co do wczasów w Bułgarii hotel Anton Wykupiłem wyjazd w 23 08-03 09 2012 i nie wiem na co liczyć po przyjeździe na miejsce wyjazd mam z Łodzi
IP: 193.106.100.15
agata
Gość
Hej. Rowniez wykupilam wakacje dla studenta. W citeam. Od 1.09
Jedzie ktos w tym terminie?
IP: 88.156.116.184
aga
Gość
Tak jak wcześniej zostało napisane, hotel Anton JESZCZE nie istnieje :), po prostu jest w trakcie budowy. Co prawda hotel, w którym mieszkaliśmy (Diabis) nie był zły, ale po co kogoś w błąd wprowadzać i zamieszczać zdjęcia nie wiadomo skąd? Nie wiem, to chyba taki chwyt marketingowy... Jedzenie dobre, ale w restauracjach, całe szczęście niedrogie. Posiłki hotelowe to takie przekąski, nie zawsze zresztą smaczne. Jeśli ktoś wybiera się na wycieczki fakultatywne, radzę wykupić samemu w biurze podróży na miejscu, bo rezydentki, które zbierają kasę, biorą dla siebie prowizję, ok.10 euro od osoby. A sama Bułgaria piękna, polecam.
IP: 159.205.97.225

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Hotel Anton w Rawdzie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij