» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Miejsca do których często wracacie

Miejsca do których często wracacie

Strona: 1 2 3 4 > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 15
Macie takie miejsca do których lubicie co jakiś czas powrócić? Jest to spowodowane miłymi wspomnieniami, fajną miejscówką, czy może jeszcze czymś innym?
Ja lubię wracać w Beskid Sądecki, do Muszyny, bo z tym miejscem wiąże się wiele moich bardzo przyjemnych wspomnień, a i okolica jest po prostu rewelacyjna :)
IP: 178.36.230.233
Użytkownik
Posty: 61
Raz albo dwa razy w roku razem z mężem wybieramy się na weekend nad nasze polskie morze, żeby ,,naładować baterie" ;) Mamy swój ulubiony hotel spa - Dom Zdrojowy w Jastarni na półwyspie helskim. Można skorzystać tam z pakietów weekendowych w skład których wchodzą noclegi, pełne wyżywienie i pakiet zabiegów. Byliśmy tam już wiele razy i za każdym razem wracamy totalnie zrelaksowani ;) Okolica jest bardzo ładna, spokojna, plaża szeroka, niezatłoczona. W pobliżu są lasy sosnowe.
IP: 89.229.134.13
szczesciara
Gość
Tak, ja mam takie miejsce w Polsce jest to Szczyrk, uwielbiam tam przebywać i przynajmniej raz w roku muszę tam być. Noclegi zawsze biorę w Pensjonacie www.mandzijowka.pl cudowne klimatyczne miejsce, przy samych górach i lesie... kocham i uwielbiam to miejsce....
IP: 195.216.250.17
Kasia
Gość
Często wyjeżdżam do Kazimierza Dolnego, piękne są także okolice, Nałęczów, Puławy, Janowiec.... Ostatnio znalazłam stronę, gdzie są zawsze aktualności, koncerty, imprezy itd, wlasnie z tej okolicy - www.kraina.org.pl, polecam jesli ktos sie wybiera wlasnie np. do Kazimierza
IP: 79.188.13.110
Użytkownik
Posty: 61
Ja lubię spędzać czas nad naszym polskim morzem :) Być może przez specyficzny klimat, dużą zawartość jodu zawsze wracam wypoczęta. Z nadmorskich miejscowości polecam Darłowo. Szczególnie jeżeli ktoś chce odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić trochę czasu w otoczeniu przyrody.
IP: 89.229.134.13
Użytkownik
Posty: 8
A ja zawsze wybieram się w przeciwnym kierunku ;) w nasze piękne Bieszczady :) w tym roku wyjazd skończył się bardzo osobliwie - ponieważ w szpitalu, po spotkaniu pierwszego stopnia ze żmiją... ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze i mam nadzieję, że nie będę mieć stracha przed przyszłymi wakacjami ;p

a poza tym, odkąd pracuję, nachodzi mnie myśl wyjazdu do SPA - najbardziej podoba mi sie oferta Głęboczka - związana z winoterapią ;)
IP: 212.244.255.7
NoclegiWisla_eu
Gość
Godne polecenia są polskie Beskidy. Szczególnie Beskid Śląski z Wisłą - rodzinną miejscowością Adama Małysza i skocznią jego imienia. Około 1 km od centrum jest cisza, spokój i miejsce, gdzie można znaleźć wygodne zakwaterowanie, smaczne, domowe posiłki, postawić pierwsze kroki na nartach, także wspólnie z dziećmi pod opieką instruktora. Sporo atrakcji w ramach pakietów rodzinnych przez cały rok.
IP: 178.181.44.103
Kasia
Gość
Bardzo często wracam w okolice Rzeszowa, głównie z sentymentu. Mamy tam z chłopakiem ulubione miejsce do spania - Dwór Ostoya w Jasionce. Klimatyczne, romantyczne, w sam raz na weekendowe wypady we dwoje.
IP: 77.255.6.222
Użytkownik
Posty: 1
Ja chyba najlepiej wspominam pobyt w Jastrzębiej Górze. Serio. Inni może zachwycają się Chorwacją, albo Egiptem ale Jastrzębia to był mój pierwszy "dorosły wyjazd" i w ogóle było przyjemnie wtedy;) Ech, wspomnienia.
IP: 83.6.196.12
Użytkownik
Posty: 1
El Hierro, najmniejsza z zamieszkałych Wysp Kanaryjskich. Płynie się na nią promem z Teneryfy, można też lecieć samolotem z Teneryfy lub Gran Canarii. Nie ma tam masowej turystyki, tylko kilkanaście małych hotelików oraz apartamenty do wynajęcia. Można chodzić po wulkanach, kapać się w oceanicznych zatoczkach, zwiedzić plantacje ananasów, nurkować, piec świeże ryby nad brzegiem oceanu (są tam kamienne grille z przygotowanym drewnem). Polecam!
IP: 178.37.86.186
Użytkownik
Posty: 13
W kraju koniecznie musi to być miejsce nad wodą. Plaża, kajaki, rowerki wodne (czyli typowy wakacyjny klimat). Czy znacie letnisko Sielpia w świętokrzyskim?. Za granicą bardzo fajne miejsce to Umag w Chorwacji.
IP: 37.225.24.5
Użytkownik
Posty: 1
Uwielbiam Kraków :) dlatego jak tylko mogę to staram się tam wracać ze względu na stare miasto. Chociaż są i inne miejsca gdzie warto... to i owo :mrgreen:
IP: 208.163.36.221
Użytkownik
Posty: 5
Metajna na Pagu w Chorwacji. Wsiadam na RIBa i reszta świata przestaje dla mnie istnieć. Miejsce odkryłem w trakcie 10-tego pobytu w Chorwacji.
IP: 213.227.69.101
Użytkownik
Posty: 3
Takim miejscem do którego lubię wracać są Mazury:)
IP: 81.190.15.61
Użytkownik
Posty: 6
ja od czasu kiedy pierwszy raz spróbowałem żeglowania, muszę popływać choć trochę w każde wakacje. Oczywiście nie zawsze jest możliwość płynąć w długi rejs. byłem już kilkakrotnie na na trasie Gibraltar Maroko, ale marzą mi się jakieś dalsze klimaty. oczywiście najważniejsza jest sprawdzona ekipa i sprawdzony operator :) Pozdrawiam!
IP: 46.113.172.52
dominikaC
Gość
aniab napisał
Takim miejscem do którego lubię wracać są Mazury:)


To polecam Ci spróbowania jezior wielkopolskich. Jeśli żeglujesz to polecam w szczególności Jezioro Powidzkie i jezioro Dominickie. Jest nawet lepiej niż na Mazurach :-)
IP: 62.87.191.9
Użytkownik
Posty: 6
Ja od czasu kiedy pierwszy raz popłynęłam w rejs marzę o tym, żeby jeszcze wrócić do maroka. wtedy niestety nie miałam okazji wziedzić tego kraju, ale i tak mnie oczarował! Mam nadzieję, że uda mi się w orzysżłym roku, bp w tym mam juz zaplanowane żeglowanie z morskie-rejsy. com
IP: 50.7.228.92
Użytkownik
Posty: 2
Ja najchętniej wracam do Saint Tropez. Jak dla mnie to najpiękniejsze miasto na francuskim wybrzeżu Morza Śródziemnego.
IP: 77.89.97.237
izaaa
Gość
A ja od kiedy pierwszy raz pojechałam do Pałacu do Paszkówki, aby trochę odpocząć, zrelaksować się, to przynajmniej 2 razy do roku muszę tam być obowiązkowo, cisza, spokój, kuchnia wyśmienita, czego chcieć więcej :)
IP: 80.55.11.162
Użytkownik
Posty: 6
skipperka napisał
Ja od czasu kiedy pierwszy raz popłynęłam w rejs marzę o tym, żeby jeszcze wrócić do maroka. wtedy niestety nie miałam okazji wziedzić tego kraju, ale i tak mnie oczarował! Mam nadzieję, że uda mi się w orzysżłym roku, bp w tym mam juz zaplanowane żeglowanie z morskie-rejsy. com


w Maroku miałem okazje spędzać wakacje, kraj jest świetny! można i poleżeć na plaży i pozwiedzać. zazdroszczę rejsów, a jakie trasy chcesz powtórzyć podczas żeglowania?
IP: 5.173.16.63
cobrra
Gość
Miejscem do którego lubię wracać jest Beskid Niski:) Szczególnie agroturystyka Barnilka w Klimkówce koło Krynicy. Jezioro, góry, szlaki piesze i rowerowe - okolica przepiękna! Zawsze można odpocząć w ciszy i spokoju na łonie natury. Cudowni gospodarze, zawsze miło słucha się opowieści o kulturze łemkowskiej. Relaks przy kominku albo w saunie...
IP: 46.238.100.206
Użytkownik
Posty: 18
Nad jeziorka w Olsztynie. Miasto biedne i zacofane, ale dookola - cuda.
IP: 89.71.212.98
Użytkownik
Posty: 3
Hiszpania!!!! Często do niej wracam. Bardzo podoba mi się tamta kultura, zweyczaje, ludzie :) I zawsze wybieram się z Itaką. Już się do niej przywiązałam, gdyż nigdy mnie nie zawiodła.
IP: 178.56.234.63
bilbao
Gość
Czy 4 razy na 15 miesięcy to często?? Jeśli tak to i ja mam takie "miejsce" AZJA!! :)
IP: 77.254.108.175
Użytkownik
Posty: 2
Lubie wracać w Tatry - mam fajną miejscówkę w miejscowości Murzasichle.
IP: 91.150.183.35

Strona: 1 2 3 4 > »

Forum turystyczne » Polska » Miejsca do których często wracacie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij