» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Crikvenica - Hotel Villa Dalmacija - OK Services

Crikvenica - Hotel Villa Dalmacija - OK Services

Strona: < 1 2

Autor Treść
gość
Gość
nie przesadziłeś z ceną na jeziora?
IP: 89.74.32.121
Użytkownik
Posty: 46
Sorry, post poszedł bez sprawdzania - jeziora 120 euro ale za 2 osoby. Do Crikvenicy konieczne są buty do wody, a jeśli ktos pije kawę Jacobs lub Tchibo, to niech weźmie zapas z polski, w żadnym z 3 Konzumów nie widziałem tych kaw. Najbliższy Konzum jest ok 500 m, można przejść po wyjściu na promenadę w lewo przez plac bistro SAX (po schodkach) lub kawałek dalej obok piekarni, 20 m w lewo, jest tam też biuro podróży z kantorem wymiany walut
IP: 89.164.36.77
Kaśka
Gość
Dzięki za opisanie kilku niezbędnych szczegółów,niepokoi mnie tylko cena tej wycieczki na Plitwice w cenniku jest podane orientacyjnie ok.38 Euro ale nie 100,chyba że dochodzą jeszcze jakieś bilety wstępu?Jeśli nasuną Ci się jeszcze jakieś spostrzeżenia,uwagi lub porady przed naszym wyjazdem bardzo proszę o podzielenie się nimi ;)
pozdrowionka
IP: 78.133.199.130
Kaśka
Gość
Słyszałam,że najkorzystniej jest wymienić walutę w banku?Tylko czy na miejscu będzie taka możliwość?
IP: 78.133.199.130
Użytkownik
Posty: 46
User posted image Po prawej stronie, na wprost przejścia dla pieszych jest wejście do ErsteBank (albo jakoś podobnie, w każdym razie bank) a kawałek dalej prosto jest Akwarium
« Ostatnio edytowane przez zibi_ok, 13:20, 29.07.2012. »
IP: 89.164.36.77
alert
Gość
zibi_ok a kto był rezydentem w hotelu?
IP: 178.37.223.59
Użytkownik
Posty: 46
alert napisał
zibi_ok a kto był rezydentem w hotelu?

Kamil D.
IP: 78.131.134.155
Gość
Gość
zibi_ok napisał
alert napisał
zibi_ok a kto był rezydentem w hotelu?

Kamil D.


I jak, jesteście z niego zadowoleni?
Ja byłem 2 lata temu i była pani Katarzyna W.
Generalnie bez zarzutów, pomocna, codziennie dyżury..
Ale słyszałem wiele niepochlebnych opinii właśnie o rezydentach
IP: 178.37.223.59
Użytkownik
Posty: 46
Kamil D. jest rezydentem OKS na 3 miejscowości (!!!) Opatija, Crikvenica i Novi Vinodolski. Razem 4 hotele. Na dyżurach siłą rzeczy był u nas chyba 3 razy, ale 24h/dobę był dostępny pod telefonem. Jak go oceniam? Młody ambitny, pracowity i uczynny, tylko szkoda, ze pracuje dla OKS (parę razy dostał ochrzan za niezgodność standardów pokojów z opisem w ofercie, ale to nie on ją zamieszczał w internecie). Wczasowiczka złamała nogę - przez dwa dni jeździł z nią po szpitalach i lekarza i wszystko załatwił, jak powinien. Ogólnie ocena dobry z plusem.
IP: 46.113.209.13
Gość
Gość
zibi_ok napisał
Kamil D. jest rezydentem OKS na 3 miejscowości (!!!) Opatija, Crikvenica i Novi Vinodolski. Razem 4 hotele. Na dyżurach siłą rzeczy był u nas chyba 3 razy, ale 24h/dobę był dostępny pod telefonem. Jak go oceniam? Młody ambitny, pracowity i uczynny, tylko szkoda, ze pracuje dla OKS (parę razy dostał ochrzan za niezgodność standardów pokojów z opisem w ofercie, ale to nie on ją zamieszczał w internecie). Wczasowiczka złamała nogę - przez dwa dni jeździł z nią po szpitalach i lekarza i wszystko załatwił, jak powinien. Ogólnie ocena dobry z plusem.


Wow, no to OKS idzie nieźle na oszczędności teraz. Jak byłem 2 lata temu to w Novi Vinodolski była właśnie Pani Kasia a w Opatiji właśnie ten Kamil.
Subsidiary Ok Services - Aquamaris już padło. Pewnie OKS też niedługo ogłosi upadłość...
IP: 159.205.54.248
ALOJ
Gość
ALOJ napisał
Kaśka napisał
Witam serdecznie,
ja również ze znajomymi wybieram się do Villi Dalmacija ale dopiero początkiem września,mamy nadzieję że wszystko będzie tak jak zapewniali w biurze :-) Bardzo proszę o jakieś komentarze po Waszym powrocie,wynika z tego że jedziecie jako pierwsi,a niestety nigdzie nie znalazłam żadnych opinii o tym hotelu.
Pozdrawiam serdecznie życząc miłego wypoczynku :-)


Witam! Po powrocie damy znać. Pozdrawiam Serdecznie:)

W ramach sprostowania:
Wycieczki oczywiście organizowane są za pośrednictwem rezydenta, a ceny to: na wyspę KRK 40E, Jeziora Plitwickie 50E, do Wenecji 150E od osoby - co do cen to są sporo wyższe niż 3 lata temu, a różnica jest kolosalna, my mamy porównanie jeżeli chodzi o rejs statkiem na wyspy razem z obiadem, rakiją, ponieważ 3 lata temu płaciliśmy 140 kun za 3 osoby a teraz musielibyśmy zapłacić 120 EURO, W PRZELICZENIU NA POLSKIE WTEDY BYŁO TO 70 ZŁ ZA 3 OSOBY, TERAZ 480 ZŁ ZA 3 OSOBY :(
Co do zmiany ręczników: pokoje są sprzątane codziennie oraz ręczniki mieliśmy wymieniane codziennie wystarczyło ręczniki, które chcieliśmy wymienić położyć na toaletę. Standard pokoi faktycznie nie należy do najlepszych, turyści którzy rezerwowali w Opatiji i płacili ok 100/200 zło na osobę więcej, mieli dużo większe standardy, oraz bogatsze śniadania, obiady, oraz kolację do tego wino, alkohole, lody itd., dlatego na przyszłość lepiej dopłacić a nie szukać trochę tańszego hotelu ale trudno.
Jeśli chodzi o Crikvenicę jest to piękna miejscowość, warta zwiedzenia. Miłego odpoczynku:)
IP: 77.254.5.215
ALOJ
Gość
Jeśli chodzi o wymianę Euro na kuny to oczywiście bank, kantor jest blisko ale przy wymianie 100 euro otrzymają Państwo 720 kun, w banku ok 750 / 745 kun zależy od kursu - więc warto przejść się do banku.
IP: 77.254.5.215
Kaśka
Gość
Dzięki bardzo za informację,mam nadzieję że nie będzie najgorzej w końcu chodzi o to aby odpocząć i zregenerować siły ;)
Pozdrawiam
IP: 78.133.199.130
Młody
Gość
Plitvice 50E/os
IP: 89.172.48.6
Użytkownik
Posty: 46
Kartka z restauracji w Thallasotherapia:http://www.tinyurl.pl?RrERwbpf
Teleexpress nie pokazał;(
IP: 176.110.156.154

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Chorwacja » Crikvenica - Hotel Villa Dalmacija - OK Services

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij