» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Ukraina » zapytanie o Krym

zapytanie o Krym

Strona: 1

Autor Treść
ewaer
Gość
Czy ktoś był z tym biurem ostatnio na Krymie? Proszę o informacje czy warto.
IP: 89.228.154.163
goniam37
Gość
Nie wiem, ojakie biuro chodzi, ale byłam 2 lata temu w Jałcie z Intertour'em. Wtedy mieli do d... rezydentkę, ale po naszym turnusie ją pożegnali. Jałta - jak ktoś nie widział, to warto pojechać - jest co pooglądać, wdepnąć do parku z grającą fontanną, odwiedzić tam Lenina :lol: , warto popłynąć do Jaskółczego Gniazda, ale jak dla mnie 11 dni to było za dużo. Plaża wąska, pełna ludzisków - mąz o 7.00 RANO leciał zaklepytwać miejsce z ręcznikami a i tak Ruskie je przesuwały, żeby się wcisnąć - a do tego strrrrasznie kamienista (ale cóż, to urok miasta u podnóża gór). "Tambylcy" życzliwi baaardzo, a że mówię po rosyjsku, to nawet w trolejbusie jak o cokolwiek spytałam, to miałam wszystkich pasażerów koło siebie, zadawali miliony pytań, przedstawiali się, zapraszali całą moją rodzinkę np na herbatkę, czyli "czaj" :D ;)
IP: 46.204.93.60
wujek
Gość
Z jakim biurem? Ja nie widzę zbytniego powodu do wyjazdów z jakimkolwiek biurem podróży. Mam znajomego który jest Ukraińcem, mieszka w niemczech i jeździmy razem z nim. I on zawsze jeździ tylko we wrześniu. No i bez żadnego biura. Ugadujemy się i jedziemy na zmianę samochodem. Mamy parę sprawdzonych hoteli, ostatnio rezerwowaliśmy przez strone Okey Travel, chociaż zdaża się nam przez stronę hotelu bezpośrednio. Jakby ktoś chciał jakieś info, który hotel warto wybrać i gdzie, to pomogę.
IP: 77.253.63.72
Użytkownik
Posty: 15
Krym to bardzo ciekawe miejsce. Ale tak jak mówi wujek, można sobie bez problemu zorganizować coś bez biura podróży. Tylko że oczywiście, wtedy istnieje pewne ryzyko i odpowiadamy sami za siebie. Niemniej jednak warto. Ukraina to ciekawy kraj ;)
IP: 89.161.85.81
Użytkownik
Posty: 2
Wystarczy poczytać trochę w necie o Ukrainie i można sobie samodzielnie zorganizować wyjazd - ukraińcy są bardzo przyjaźni dla obcokrajowców szczególnie ci z zachodniej Ukrainy np. Lwowa, ale na Krymie też jest ok, bo oni żyją z turystów.
IP: 62.87.248.67

Strona: 1

Forum turystyczne » Ukraina » zapytanie o Krym

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij