» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » GRUZJA – tajemnicza Swanetia + Batumi

GRUZJA – tajemnicza Swanetia + Batumi

Strona: 1

Autor Treść
Ewa
Gość
Słuchajcie, słuchajcie kto wrócił niezadowolony w wyprawy 15-30.09.02012 ten nie powinien jeździć na wyjazdy zorganizowane. Program super (mimo dużej ilości zwiedzanych Monastyrów :D). Duet EWELINA i AWTO po protsu super, a jesli dodać do tego "zgrabne kury" Jarka to już całkowita rewelacja. Ewelina dzięki serdeczne, za w pełni profesjonalną obsługę, ogromną wiedzę i wielkie zaangażowanie. Pozdrawiam wszystkich uczesników tego wyjazdu; do zabaczenia na nastęnych wyprawach. Mam nadzieję, że Awto dotrzyma słowa i pojawi się w Polsce, a zwłaszcza w Krakowie. Czekamy!!
IP: 212.160.172.70
Użytkownik
Posty: 1
Wtiam wszystkich po wrześniowej wyprawie do Gruzji z Eweliną i Avto. Ja osobiście jestem porażona profesjonalizmem duetu -Elena-Avto. Pod każdym względem. Elena wykazała się doskonałymi zdolnościami jako organizator oraz pełnymi kompetencjami w zakresie wiedzy na temat Gruzji. Ma tzw "nadsłuch' - odpowiedzi udzielała zanim pytanie zostało oficjalnie zadane:) Avto zaś poza tym, że jest wspaniałym kierowcą miał swój wielki udział w organizowaniu każdej supry a co najważniejsze wspaniale śpiewał. Nauczyli nas wiele pieśni, były lekcje języka gruzińskiego. Po powrocie dostaliśmy od Eleny dokładny-szczegółowy program trasy jaką przebyliśmy i przepisy na przepyszne gruzińskie jedzenie oraz linki do wszystkiego co gruzińskie. Osobiście jeszcze pragnę podziękować za umożliwienie zakupu duduka (jeśli ktoś nie wie co to - odzyłam do wujka Googla), który ma już swoją oddzielną historię. Czekamy na Avto w Krakowie. Dzięki Elena za wspaniałe wakcje!!!!!
IP: 195.150.160.178

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » GRUZJA – tajemnicza Swanetia + Batumi

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij