» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » OIS - oszusci naciagacze odradzam jakiekolwiek wyjazdy

OIS - oszusci naciagacze odradzam jakiekolwiek wyjazdy

Strona: 1

Autor Treść
gość
Gość
szczerze ODRADZAM jakiekolwiek kontakty z tym biurem
ciężko jest się dodzwonić, na odpis na mail raczej nie liczcie

tak na prawdę nie zdążyłam nawet wyjechać z tym biurem na wakacjie a może i na szczęście
zarezerwowałam rejsy do chorwacji jeszcze w lutym
niestety nie miałam pojęcia ze w terminie ktory wybrałam bede musiała sie przeprowadzać
wiec zmuszona byłam zrezygnowac z wyjazdu

jesli chodzi o rezerwacje wycieczki i opłacenie kontakt szybki i oczywiscie jak najszybciej trzeba opłacic 30% ceny!!!! w ciągu 7 dni

NA ZWROT ZALICZKI jak sie okazało NIE MOZNA LICZYC
mimo ze biuro ma ślicznie wysmarowany regulamin
i dodatkowo za rezygnacje na 34-28 dni przed wycieczką zabierają 25%zaliczki
a między 27 a 14 dni – do 50% póżniej to juz chyba 10%

zrezygnowałam z wycieczki na 29 dni przed wyjazdem
powinnam otrzymać zwrot zaliczki pomniejszony o 25%
DO TEJ PORY juz po ponad miesiącu czekania i
MIMO MAILI, TELEFONOW BIURO TYLKO OSZUKUJE I MNIE ZBYWA
A ZWROTU PIENIEDZY DALEJ NIE MAM :(


ponad tysiąc zł przepadł....a na drodze jakoś ciężko znaleźć takie pieniądze
NIE KORZYSTAJCIE Z TEGO BIURA - ODRADZAM
kazdemu moze zdarzyc sie taka sytuacja ze bedzie musiał zrezygnowac
i to jest skandal zebym teraz za 1000zł musiała chodzic na poicje i prokurature
ta firma OSZUKUJE KLIENTÓW
IP: 31.62.31.27
gość
Gość
ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ŻE OPINIA TYCZY BIURA OIS
IP: 31.62.31.27
Mad Maik
Gość
Ja mam podobny problem z zaliczka tyle ze to ja domagam sie juz od paru miesiecy zwrotu moich pieniedzy, gdyz zrezygnowalem z wyjazdu z biurem O.I.S. do Chorwacji na 2miesiace przed terminem po przeczytaniu bardzo wielu negatywnych opini o tym wyjezdzie. Zaliczka to prawie 500zl ktore mialem wplacic na konto biura, uwaga w ciagu 2 dni od podpisania umowy! Teraz sam czekam juz okolo 4 miesiecy az oddadza mi czesc zaliczki czyli okolo 300zl - (500zl minus 200zl za rezygnacje z 2osobowej wycieczki na 2 miesiace przed terminem po 100zl za osobe)
Zadne rozmowy- teefoniczne (takze z menagerem), gg, skype, ani e-maile nie daly mi nic gdyz za kazdym razem slyszalem ze pieniadze juz powinny dotrzec na moje konto albo wogule nikt nie odpowiadal -przez telefon mowiono mi ze pieniadze powinny byc na moim koncie w ciagu 7 dni roboczych, najpierw bylo to 7 dni, potem 14 a na koncu miesiac.. Do tej pory nie otrzymalem tych pieniedzy..
Poprosilem o pomoc w Wojewodzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej ale jak dzis sie dowiedzialem oni takze nie dostali zadnej odpowiedzi na pisma mediacyjne w mojej sprawie od biura O.I.S. zero ODZEWU ! !
Jedyne co mi pozostaje to zlozyc wniosek do sadu co wiaze sie z KOSZTAMI zapewne wiekszymi niz 300 zl ktore chce odzyskac..
ale bede probowal dalej. Tylko zal mi dupe sciska ze w tym kraju zwykly szary czlowiek jest oszukiwany na kazdym kroku przez takich nieuczciwych ludzi zarabiajacych na takich przekretach a 300 zl na chodniku nie lezy.. ciekaw jestem ile osob zostalo tak samo oszukanych bo kilka, kilkanascie, kilkadziesiat osob, po 500zl = niezla SUMKA dla biura O.i.S. ktore tak naprawde jest chyba bez karne i w zaden sposob nie mozna im nic udowodnic..
Ostrzegam przed tym biurem i przed wplacaniem jakich kolwiek zaliczek na ich konto ! !
IP: 88.156.32.220
Użytkownik
Posty: 9
Byłem z OIS na Słowacji. Było tanio i prosto...nie powiem że mogę narzekać ale organizacja jak i opieka bardzo słabiutka....typowe biuro które istnieje x lat na rynku i pewnie nawet nie wie że wszysto się zmiania dookoła....
IP: 95.49.222.235

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » OIS - oszusci naciagacze odradzam jakiekolwiek wyjazdy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij