Risoul-Vars to kompleks narciarski położony w samym sercu Alp Kortyjskich na wysokości 1850 m n.p.m., obejmujący 180 km tras zjazdowych. Tereny narciarskie położone są pomiędzy 1650 a 2750 m. Duża różnorodność tras zapewnia odpowiedni stopień trudności dla każdego narciarza od łatwiejszych do tras wymagających wielu umiejętności. Większość stoków na wysokości powyżej 2000 m n.p.m. sprawia, że warunki śniegowe są bardzo dobre. Stacja oferuje wiele atrakcji poza narciarskich przyciągając turystów regionalną kuchnią, dyskotekami oraz pokazami akrobacji narciarskich i snowboardowych na oświetlonych stokach.
Terminy: 01.02.2013 - 10.02.2013
Cena od 889 zł/os
Cena obejmuje:
• zakwaterowanie (7 noclegów)
• przejazd tam i z powrotem komfortowym autokarem (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
• opiekę pilotów i organizatorów
• wstęp na basen i saunę
• imprezy na stoku i APRESSKI
• Naukę tańca „SALSA"
• Clubbing w godzinach wieczornych „ LIVE DJ’s”
Cena nie obejmuje:
o 6-dniowego karnetu na stoki Risoul-Vars w wysokości 500zł/os. opłata obligatoryjna (kwota doliczana jest do umowy, do karnetu potrzebne jest zdjęcie legitymacyjne)
o ubezpieczenia KL, NNW oraz Ski w wysokości 60zł/os opłata obligatoryjna (kwota doliczana jest do umowy)
o opłaty klimatycznej w wysokości 8 euro/pobyt/os. - opłata obligatoryjna (płatne w autokarze w drodze do Francji)
o kompletu pościeli i ręczników, opłata w wysokości 10 euro/os. (płatne w autokarze w drodze do Francji, proponujemy zabrać swój komplet)
o kaucji zwrotnej w wysokości 250 euro za cały apartament (kwota dzielona równomiernie na liczbę osób w danym apartamencie, zwracana w dniu wyjazdu, po zdaniu apartamentu, płatne w autokarze w drodze do Francji)
o sprzątania końcowego w wysokości 50 euro za apartament/studio (opłata za sprzątanie końcowe nie jest pobierana, jeżeli sprzątanie zostanie zrealizowane samodzielnie)
o sprzątania końcowego w wysokości 50 euro za apartament/studio (opłata za sprzątanie końcowe nie jest pobierana, jeżeli sprzątanie zostanie zrealizowane samodzielnie)

Dowiedz się więcej:
http://www.latostudenta.pl/offer/feriewrisoul
info@zimastudenta.pl
502 277 723
IP: 46.76.213.66