» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » hotel kostis, Paralia

hotel kostis, Paralia

Strona: 1

Autor Treść
basia
Gość
czy ktoś był w aparthotelu,,kostis,, w Paralii? hotel ma kilka lat a nigdzie nie znalazłam nawet wzmianki o nim .Jedziemy tam w lipcu i chciałabym bym znac opinie ,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
gosc
Gość
ten sam obiekt oferuje inne biuro podrozy, takze sie tam wybieram chociaz tak jak piszesz nie znalazlem zdjec innych niz na stronie funclb.pl oraz fostertravel.pl/wakacje/grecja/riwiera-olimpijska_paralia/33901-aparthotel-kostis.html
IP: 89.191.129.11
ewa
Gość
ten hotel jest niezlym wypasem w Paralii:):)ładny z zewnątrz wewnątrz również!!!!!!!pozdrawiam:)
bylam w nim osobiście w odwiedzinach u znajmoych we wrzesniu 2009 roku!!!!godny poelcenia:)!
IP: 83.16.218.102
basia
Gość
Ewa-wielkie dzięki!!!nareszcie znalazł się ktoś ,kto tam był,pozdrawiam
IP: 212.87.244.2
ela
Gość
Hotel jest super!!!!!Dwa bdni temu wróciłam z niego... :)
IP: 83.20.188.32
basia
Gość
ela napisał
Hotel jest super!!!!!Dwa bdni temu wróciłam z niego... :)

To świetnie,a z jakiego biurabyłaś?My jedziemy z Fun Clubu.
IP: 212.87.244.2
Aro
Gość
Można prosić więcej info na temat hotelu
IP: 89.25.132.241
Użytkownik
Posty: 3
Kostis znajduje się w nowej części Paralii (spokojnej), akurat w tym roku mieszkałem w hotelu Principal który z nim sąsiaduje. Z zewnątrz wygląda OK, na jednym z masztów przed budynkiem wisiała nawet polska flaga :) OK Services ma go w swojej ofercie na 2013r.
IP: 93.179.224.35

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » hotel kostis, Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij