» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » pobyt w Rawdzie, Dream Holiday

pobyt w Rawdzie, Dream Holiday

Strona: 1

Autor Treść
magda
Gość
Witam serdecznie kilka dni temu wróciłam z Ravdy bylismy wraz ze znajomymi w Dream Holiday gdyby ktoś miał jakieś pytania to proszę!
Czy ktoś może mi obecny teraz od[powiedziać na pytanie czy barman w DH otworzył bar (my wyjechalismy w poniedziałek a od czwartku był zamkniety) od dnia gdy naszym znajomym zwinęli samochód Golfa V który był parkowany trzy metry od budki ochroniarzy!!!
IP: 83.30.228.78
Jola_Elbląg
Gość
Witaj :) my również byliśmy w DH (od 14 do 28 lipca). Nie wiem, jak było z tym barem, ale wiem, że jego właściciel przez pierwsze dni pobytu bardzo uprzykrzał nam życie, bo cały czas podchodził jak byliśmy na basenie i "zapraszał" do baru! W pewnym momencie mieliśmy już poważnie dość tego człowieka. Później faktycznie muzyka ucichła i lokal był zamknięty. W dniu naszego wyjazdu rolety nadal były zasłonięte, więc pewnie zamknięte było już na amen! Ps. mam nadzieję, że sprawa samochodu została rozwiązana pomyślnie (faktycznie była jakaś akcja, bo kiedy poszliśmy do recepcji i chcieliśmy zapytać o okolicę, Pani od razu spytała czy nam auto ukradli!)
IP: 78.8.31.74
Piotr
Gość
Witaj
Właśnie mam zamiar zarezerwować pobyt w tym hotelu od 1.7-15.7.13 będę wdzięczny za każdą podpowiedz.
meil:dzidek.29@o2.pl
Pozdrawiam
IP: 83.26.31.123

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » pobyt w Rawdzie, Dream Holiday

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij