» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Tani nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Tani nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam wszystkich przyjeżdżających do Warszawy, do odwiedzenia Hostelu Camera.
Ceny zaczynają się od 40zł. za nocleg. I zawierają śniadanie, bezprzewodowy internet, kawę i herbatę 24H.
Goście Hostelu mogą dodatkowo korzystać z map i przewodników po mieście, telewizji satelitarnej, gier planszowych i kolekcji filmów na DVD. Hostel znajduje się w centrum Warszawy i jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. W odległości 100m. znajdują się przystanki kilkunastu linii autobusowych, tramwajowych a także stacja metra. W pobliżu znajdują się także sklepy, kioski, restauracje, apteka, oraz poczta.
Podsumowując, odwiedzając stolicę koniecznie trzeba zajrzeć do Hostelu Camera. Do zaoferowania mamy tani nocleg i udogodnienia dla gości. Pomagamy również przy rezerwacjach biletów wstępu do obiektów turystycznych na terenie Warszawy i okolicach.

Serdecznie zapraszamy! :)
IP: 83.16.8.241
Użytkownik
Posty: 8
O to o tym nie słyszałam. W Warszawie znam jedynie hotel Atos, który wg. mnie jak na Warszawskie warunki, ma bardzo przystępne ceny i podają tam pyszne śniadania. A poza tym ma bezpośrednie połączenie komunikacją miejską z dworcem i lotniskiem, co dla mnie ma ogromne znaczenie.
IP: 212.244.255.6
Użytkownik
Posty: 2
W takim razie zapraszamy do nas. Oprócz śniadań mamy również WIFI :) i ogólnodostępny komputer z internetem. Ceny, wydaję mi się, że jak na centrum WWA nie są wygórowane. Do Dworca Centralnego jest jeden przystanek. Do lotniska również jest bezpośredni dojazd, w końcu to centrum Warszawy, wszędzie jest blisko :)

Zapraszam, nie pożałuje Pani :)

www.camerahostel.com
IP: 83.16.8.241

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Tani nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij