» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » Organizatorzy wycieczek do Gruzji

Organizatorzy wycieczek do Gruzji

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Czajka Travel - polskie biuro
Logos Tour - polskie biuro
Tamada-Tour - gruzińsko-polskie biuro
Merkiusz - polskie biuro.

Jakie jeszcze znacie Państwo firmy i które polecacie? Na co zwrócić uwagę przy wyborze oferty?
IP: 46.112.112.255
Użytkownik
Posty: 2
Dlaczego Saha wymieniłoś akurat te 4 firmy?
IP: 89.174.10.144
malosy
Gość
Nie wiem, czy uda mi się w tym sezonie, ale ja planuję wyprawę do Gruzji. W zeszłym roku przeczytałam artykuł i od tamtego czasu, jest to mój cel nr jeden. A z biur podróży? Ja nastawiam się na wycieczkę, z oferty Almaturu do Gruzji "Morze Czarne i Kaukaz", moim zdaniem to jedna z ciekawszych propozycji (no i nie ukrywam, że cena też jest dość ważna, a ta wycieczka biorąc pod uwagę czynniki: ilość dni, liczbę zwiedzanych miejsc itd. też wychodzi relatywnie na jedną z najtańszych wycieczek). A co też ważne, jest to pewne biuro podróży.
IP: 93.176.243.163
Użytkownik
Posty: 1
Według mnie najbezpieczniej jest samemu kupić sobie bilety i samemu zaplanować wycieczkę po kraju. Wtedy nie ma co się bać że biuro podróży splajtuje i z wyjazdu nici. Oczywiście przed takim wyjazdem trzeba niestety trochę się wysilić i poszukać informacji o tym co, gdzie i jak zwiedzać :) ale ja akurat lubię to robić.
IP: 196.3.50.254

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » Organizatorzy wycieczek do Gruzji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij