» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Fuerteventura, hotel Apartamenty Oasis Village?

Fuerteventura, hotel Apartamenty Oasis Village?

Fuerteventura wakacje Fuerteventura Pogoda

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 16
Hej. Szukam jakiegoś fajnego miejsca na rodzinne wakacje ( ja, mąż i dziesięcioletnia córka) i pomyślałam o Fuerte. Lot trwa kilka godzin, ale nie jest chyba jakoś bardzo męczący, a tam jeszcze na wczasach nie byliśmy. Znalazłam na stronie jednego z biur ciekawą ofertę, do Corralejo - hotel nazywa się Apartamenty Oasis Village. Może ktoś z forumowiczów był w tym miejscu i mógłby mi podpowiedzieć czy nada się na rodzinny wyjazd?
IP: 31.174.194.158
anita
Gość
Jak też swego czasu sprawdzałam Oasis Village, ostatecznie z wakacji nic nie wyszło, bo wyszły problemy osobiste, ale w alfa starze, gdzie chciałam kupić wycieczkę, powiedzieli mi, że jak najbardziej, hotel nadaje się na rodzinne wczasy. Jest duży plac zabaw, ze zjeżdżalnią, basen dla dzieciaków, animacje, wydaje się, że miałyby tam co robić.
IP: 89.72.112.27

Strona: 1

Forum turystyczne » Wyspy Kanaryjskie » Fuerteventura, hotel Apartamenty Oasis Village?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij