» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » OK TOURS RIMINI obóz młodzieżowy

OK TOURS RIMINI obóz młodzieżowy

Strona: 1

Autor Treść
mario33
Gość
Właśnie teraz przebywa córka na obozie w Rimini>>Jeśli ktoś ma zamiar się wybrać do "hotelu" Grune Perle to informuję, że to nie żaden hotel ale byle jaki pensjonacik, gdzie pokoje dwuosobowe zostały zamienione na 4 osobowe poprzez dostawki>>ciasnota >> na początku turnusu nawet ciepłej wody nie było>>Jedzenie? na obiad zeschnięty makaron polany jakimś pomidorowym sosem, frytki z kotletem z papieru toaletowego chyba>> śniadania jakiś ser wędlina i czerstwy chleb>> a wszystkiego mało >>Dzieci chodzą głodne i dokupują bułki na mieście po 3 euro lub pizze>>Przestrzegam innych przed wysyłaniem dzieci w takie warunki za tak spore pieniądze>> To biuro jest przereklamowane a wyjazd nie wart tych pieniędzy>>
IP: 79.185.17.4
mario33
Gość
Nigdy więcej żadnego obozu z OK Tours>>> zastanawiam się nad reklamacją>> jedyne co jest wspaniałe to pogoda i plaża>>
IP: 178.43.23.109
saczi89
Gość
"Przestrzegam innych przed wysyłaniem dzieci w takie warunki za tak spore pieniądze spore pieniadze?? 1500 zł - jeden z najtanszych obozów do włoch, przeciez mogła pani wybrać z hotel 3 gwazdkowy za 2500, co do jedzenia to bez komentarza to co pani wypisuje, skoro za mało jedzenia to może po prostu dziecko jest w domu przekarmiane. tragadia bo na mieście jadała?? włoska pizza no nie dziwie sie jej ;) i niby który obozowicz żywił sie tylko i wyłacznie hotelowym jedzenie? . a poza tym ile pani córka ma lat? może jest po prostu za młoda. była w cudownym miejscu, z bardzo dobrym biurem. dziwie sie czemu nie napisała nic pani o dyskotekach ze jeszcze tego nie skrytykowała. sama byłam juz z tym biurem i byłam bardzo zadowolona, na kolejny wyjzd z ok jade za 2 tygodnie dokładnie w to samo miejsce i nie moge sie doczekac. poniewaz wszystkie opinie były bardzo pochlebne. skoro pani córce sie nie podobało, może po prostu powinna jezdzic na bardziej "ekskluzywne" obozy all inclusive"
IP: 31.61.140.56
mario33
Gość
Akurat tak się składa, że córka była na kilku obozach zagranicznych i to w podobnej kwocie>> nie bedę polemizować, czy było lepiej czy gorzej>>już mi przeszło>> Jedno wiem, wyjazd nie wart nawet tej kasy. Zresztą niech każdy sam osądzi. Owszem plaża i pogoda świetna ale to byłoby na tyle>>
IP: 95.49.2.97

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » OK TOURS RIMINI obóz młodzieżowy

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij