» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Francja » Odradzam Biuro PAI - Sobolewscy.

Odradzam Biuro PAI - Sobolewscy.

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Ostrzegam przed korzystaniem z Biura Podróży PAI - Sobolewscy.
Wróciłem wczoraj z wycieczki do Paryża w terminie 16-20.10.2013r.
MASAKRA. JEDNA WIELKA PORAŻKA.
Brak kompetencji pilotki grupy.Jej rola ograniczyła się jedynie do zbiórki kasy.
Grupa liczyła 65 osób.Przewodnika i pilotki nie wyposażono w sprzęt nagłaśniający. W związku z tym połowa grupy nic nie słyszała na ulicach Paryża.Inne grupy z polskich biur podróży były wyposażone w taki sprzęt.Ale Biuro Podróży PAI nastawione jest tylko na zysk.
NIE POLECAM KORZYSTANIA Z USŁUG TEGO BIURA PODRÓŻY.
IP: 46.28.203.51
gaggagagaaga
Gość
To nie wina pilotki, że nie miała sprzętu nagłośniającego. Ja byłam z tą pilotka w Hiszpanii i było wspaniale.
IP: 83.3.172.234
acha
Gość
byłam w Paryżu 16-20.10.2013 i jak chciałam to słyszałam, jak zostawałam w tyle to mogło mnie coś ominąć ale to zdecydowanie z mojej winy. Dla mnie najgorsi są spóźnialscy, którzy nie szanują innych brak im zdyscyplinowania. Reszta okej. Pilotka na wiele spraw nie ma wpływu.
IP: 78.8.73.11
osa
Gość
Jurek99 napisał
Grupa liczyła 65 osób.Przewodnika i pilotki nie wyposażono w sprzęt nagłaśniający. W związku z tym połowa grupy nic nie słyszała na ulicach Paryża.Inne grupy z polskich biur podróży były wyposażone w taki sprzęt.Ale Biuro Podróży PAI nastawione jest tylko na zysk.
NIE POLECAM KORZYSTANIA Z USŁUG TEGO BIURA PODRÓŻY.


Czy te inne grupy też wykupiły wycieczkę do Paryża na grouponie za grosze?
IP: 89.78.172.46

Strona: 1

Forum turystyczne » Francja » Odradzam Biuro PAI - Sobolewscy.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij