» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » w jaki region do Turcji???

w jaki region do Turcji???

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 21
Chcemyjechac z dziewczyna do Turcji:))) potrzebujemy dobry hotel ,nie chodzi nam o pokoje tylko zeby bylo blisko plazy dobre jedzenie (all inclusive) i miejscowosc w miare nie na uboczu.znacie taki byliscie w jakims ????poradzcie,dzieki:)))
IP: 2.219.74.154
Użytkownik
Posty: 16
Ja znam tylko w samym centrum Analyi, hotel nazywa się Ergun. Do plazy blisko, jedzenie smaczne także z czystym sumieniem można polecić. Zależy co kto lubi, ja uwielbiam kontakt z ludźmi, bliskość sklepów i nocnego życia. W alfie nie drogo wycieczkę znalazłam i byłam zachwycona po prostu, zakochałam się w Turcji!
IP: 109.241.98.174
Halinka
Gość
ja byłam w hotelu Elysse. hotel jest położony ok 1 km od centrum Alanya, można bez problemu wybrać sie na spacer. plaża prywatna należąca do hotelu. jedzenie dobre, spory wybór w formie all . byłam w zeszłym roku i sobie go chwalę. można u rezydenta (ja byłam z alfa starem) wykupić fajne wycieczki fakultatywne np do zielonego kanionu czy na jepp safarii. ja polecam dwudniowy wyjazd do Kapadocji.
IP: 195.150.184.82
Użytkownik
Posty: 46
Ilu Uzytkowników tyle opinii na temat danego hotelu,moze najpierw ustalmy w jakiej cenie chcecie się zmieścić i dopiero wówczas pomożemy w wyborze konkretnego miejsca,regionu w Turcji.
IP: 79.185.54.254
hipster
Gość
dokładnie, nie znając budżetu, bez ustalenia regionu, do którego chcecie jechać, to ciężko cokolwiek doradzić. Mogę Ci napisać tylko o swoich doświadczeniach, może się nimi zasugerujesz. Otóż ja byłam w Alanyi, w hotelu Arsi, trzy gwiazdki i pół (hotel jest w ofercie alfa star). Jeśli chodzi o Alanyę, to jak dla mnie zbyt tłoczne miejsce. Następnym razem wybrałabym jakąś kameralną miejscowość, ja akurat na wakacjach lubię mieć święty spokój. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do hotelu, niezła była też wycieczka fakultatywna do Kapadocji. Podsumowując: jeśli lubicie poimprezować i poleżeć na plaży i tylko okazjonalnie coś zwiedzić, to spokojnie możecie jechać do Alanyi. W innym przypadku trochę się pomęczycie.
IP: 89.72.112.27
saszka1
Gość
Witam ja też się dołączam do pytania odn. Turcji (myśleliśmy o Tunezji ale kazdy narzeka na ten kraj ? może też ktoś coś poleci najlepiej z jakimiś zjeżdzalniami itp) nie wiadomo co w Egipcie będzie do czerwca więc chyba Turcja zostaje 2os.dor+1dziecko w czerwcu ok.5.5tys chyba moze ktoś coś polecić

Pozdro
IP: 31.134.58.100
gosc
Gość
ja też się dołączam do pytania :) Chcemy lecieć do Turcji, w grę wchodzi lipiec, sierpień lub wrzesień. Jaki region wybrać? Na co zwracać uwagę? 2 os dorosłe+2 dzieci 8 i 11 lat
IP: 83.6.160.188
Użytkownik
Posty: 3
Polecam Oludeniz, nie za tłoczno, ale życie nocne trwa. Dobrze jest wybrać duży hotel, jest wtedy
lepiej wyposażony ,Alanya-cóż ta plaża Kleopatry jak dla mnie jest przereklamowana, duże fale,
źle się pływa, dzieci strach puścić. Tłok, straszny. Podczas transferu z lotniska do hotelu przytłaczające widoki :(
IP: 213.108.152.136
Użytkownik
Posty: 3
Sory pytałeś o hotel, a więc:
Suncity Holiday Village, bardzo fajny, wesoły hotel, dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych.
IP: 213.108.152.136

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » w jaki region do Turcji???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij