» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Wczasy odchudzające

Wczasy odchudzające

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Czy ktoś kiedyś korzystał ze skutecznych wczasów odchudzających?
IP: 31.0.86.12
Werka
Gość
Osobiście planuję wybrać się do Jastrzębiej , wczasy odchudzające tam organizuje Primavera SPA. Oferta zapowiada się naprawdę interesująco. Wiem, że mają tam wspaniałą atmosferę, dobrych specjalistów, dietetyków i trenerów, którzy na pewno pomogą mi schudnąć!
IP: 83.16.198.153
Użytkownik
Posty: 3
może i skuteczne, ale lepiej motywować się do odchudzania przed wakacjami, żeby w czasie wakacji spokojnie pokazać się na plaży ;)
IP: 109.231.37.34
Użytkownik
Posty: 3
Wczasy odchudzające można także samemu sobie zorganizować np. w jakiejś miejscowości podgórskiej lub w innym miejscu gdzie jest cicho i są takie możliwości jak zaplecze np. do treningów. Wystarczy szukać gdziekolwiek noclegów a jak już koniecznie z motywacją odgórną to teraz wiele miejsc noclegowych ma takie usługi :)
IP: 78.9.15.34
Użytkownik
Posty: 9
W zeszłym roku korzystaliśmy z mężem z wczasów odchudzających w miłomłynie. Ogólnie byliśmy zadowoleni z samego turnusu w tym hotelu, duża porcja ruchu i głodówka warzywno-owocowa. Jednak taki wyjazd to za mało. Trzeba mieć dużo silnej woli po powrocie i kontunować dietę, aby były efekty. Mężowi tej silnej woli zabrakło, ja się trzymam i efekty są.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:58, 04.03.2021. »
IP: 178.42.77.39
Użytkownik
Posty: 3
Teraz to jest modne. Dzisiaj hotele szukają dodatkowych usług aby je realizując przyciągały klientów. Nie dziwi zatem np. restauracja, basen, sale fitness, siłownie i inne. W Ustroniu także wiele możliwości jeśli chodzi o moje tereny w Beskidach.
IP: 78.9.15.34
Użytkownik
Posty: 1
Ja byłem w Kosarzyskach koło Piwnicznej w ośrodku Smrek, polecam, ochodziłem się po górach, odpocząłem, zrzuciłem 9 kg a potem samo poszło jeszcze 5 w domu. Ważne żę myślenie się zmeniło.

Kazimierz z Kielc
IP: 178.43.40.187
Użytkownik
Posty: 3
9 kilo zrzucić w ciągu pobytu? To chyba jakieś cuda są :) Nie no gratuluję, nic nie ma tak pozytywnego jak dobre noclegi, aktywność turystyczna w górach i na powrót efekty. Ja zazwyczaj nawet jak mam aktywność to tyle nie schudnę.
IP: 78.9.15.34
Użytkownik
Posty: 3
Mogę śmiało i z czystym sumieniem polecić prawdziwe wczasy odchudzające w Dusznikach.
Centrum Natura, byłam 3 razy, są prawdziwe a nie tam jakieś szacher macher, czary nie do wiary.
Jest dieta, a przede wszystkim ruch w różnej formie.
Atmosfera super, traci się kilogramy, a jaka poprawa cery i całej skóry.
Tam jest extra. :mrgreen:
IP: 213.108.152.136
Użytkownik
Posty: 12
Brzmi ciekawie... Jednak ja nie mam czasu na tego typu wczasy i przypuszczam, że wiele osób też nie ma tyle czasu, żeby wybrać się na taki urlop dietetyczny. Moim zdaniem jak chce się odchudzać zdrowo najlepiej postawić na dietę pudełkową. W ten sposób możecie jadać zdrowe, świeże potrawy i lepiej dbać też o zdrowie.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:58, 04.03.2021. »
IP: 94.40.46.169
Użytkownik
Posty: 2
Ja jak chcę schudnąć kilka kilo, jadę z rodzinką w góry. Ale mam na myśli chodzenie po szlakach, a nie Krupówki. Po tygodniu zawsze waga jakieś 2 kg pokazuje mniej :)






____________________________
https://dermestetic.pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe-regeneris
IP: 62.69.245.37
Użytkownik
Posty: 4
Wczasy odchudzające to idealne rozwiązanie, dzięki nim nauczyłam się zdrowych nawyków. Minęły dwa lata, od moich ostatnich wczasów odchudzających, a na wadze -10 kg!
IP: 188.47.78.30

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Wczasy odchudzające

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij