» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » wycieczki lokalne

wycieczki lokalne

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witam ja wlasnie jestem po urlopie w Egipcie i chce polecic wszystkim wycieczki lokalne. Jest duzo taniej niz u rezydenta i wcale nie tak zle jak mowia. Ja korzystalam z biura Polsharm, gdzie obsluga byla mila, opercujaca jezykiem polskim, przyjechala po mnie do hotelu a ceny o wiele mniejsze. Jestem zadowolona z urlopu i wynioslo mnie to mniej nie myslalam :) Np wycieczka do jerozolimy kosztuje 85$ a do petry 210$ http://www.polsharm.pl/ polecam :) +201063755564
IP: 213.195.150.19
Użytkownik
Posty: 12
super info, dzięki :) na pewno wielu forumowiczom się przyda
IP: 89.25.130.13
Elżbieta
Gość
Witam,

Też korzystałam razem z mężem z usług biura Polsharm. Szczerze mogę polecić Państwu to biuro. Miałam dużo obawy przed zakupem wycieczki ale nie żałuję ! Mają bardzo dobre ceny oraz przesympatyczną obsługę, która bardzo dobrze mówi w języku polskim . Polecam Jerozolimę oraz pływanie z delfinami niezapomniana przygoda na całe życie.
IP: 105.195.20.114
Użytkownik
Posty: 4
Jasne, że wycieczki są atrakcyjne, ale należy pamiętać, że ze względu na sytuację polityczną w każdej chwili może się to zmienić.
IP: 93.105.222.167
Użytkownik
Posty: 46
Racja,dlatego też w chwili obecnej proponuję wstrzymać sie z wizytą w Egipcie i poczekać aż całkowicie się tam uspokoi. Stabilizacja w kraju do którego się udajemy musi być na wysokim poziomie,to niezbędna sprawa.
IP: 79.185.54.254
Użytkownik
Posty: 1
Ja właśnie wróciłam z urlopu. W Hurghadzie spędziłam dwa tygodnie. Byłam w hotelu Sea gull premium. Myślałam, że będzie jeszcze niebezpiecznie, bo wszyscy mnie przestrzegali przed wylotem do Egiptu. Jednak z mężem zdecydowaliśmy się na urlop, który nam odwołano z powodu zamieszek. Na ulicach spokojnie. Przez tydzień wypoczęliśmy i zwiedziliśmy co nie co. Nie kupowaliśmy i rezydenta wycieczek, bo ceny podał nam z kosmosu. Przed wyjazdem szperaliśmy w necie i znaleźliśmy właśnie uliczne biuro. Giftun, sahara park oraz wycieczkę po Hurghadzie kupiliśmy u Sfinksa (www.wycieczkizhurghady.com). Wycieczki tanie, a mimo to na wysokim poziomie= za 3 wycieczki zapłaciliśmy 60 usd na osobę. Polska obsługa była na każdej z nich. Polecam ich usługi, bo bawiliśmy się świetnie.
IP: 197.195.122.190
karolina
Gość
Wracając do bezpieczeństwa w Egipcie. Właśnie wróciłam z urlopu z Sharm el Sheikh i naprawde czuliśmy się tam w raz z mężem bardzo bezpiecznie była to nasza pierwsza podróż do Egiptu zawsze zwiedzaliśmy Europę. Mogę powiedzieć że naprawde warto jesli ktos szuka tanich wczasów z gwarantowana pogodą jak najbardziej polecam :) Skorzystaliśmy tez z różnych wycieczek jedną kupiliśmy u rezydenta ale później znależliśmy ofertę biura lokalnego i z niego korzystaliśmy i było dużo taniej. Polecam nurkowanie oraz Jerozolimę. Egipt ja najbardziej jest bezpieczny a ceny wycieczek w tej chwili bardzo tanie :)
IP: 78.14.111.164
Wojtek 55
Gość
Witam,

Do Egiptu jeżdżę już od lat i zawsze kupuję wycieczki w biurach lokalnych bo są tanie i mają Polską obsługę. Ostatnio kiedy byłem korzystałem z usług Polsharmu nowe biuro ale bardzo fajna obsługa oraz super ceny polecam nurkowanie, pływanie z delfinami moja żona była zachwycona .
pozdrawiam
IP: 89.97.41.145
Użytkownik
Posty: 46
Ciekawa opcja,jednak moim zdaniem bardzo fajnym doświadczeniem byłoby 2 tygodnie takiej wycieczki objazdowej plus wypoczynek. Powiedzmy w Egipcie lub w Turcji. Co o tym sądzicie?
IP: 79.185.53.71
Wanda
Gość
Zgadza się to też bardzo popularna forma urlopu. Ale czasami turyści nie maja 2 tygodni urlopu. Często są teraz wybierane opcje tygodniowych wyjazdów.

Pozd
IP: 78.14.109.73
czesia
Gość
A my byliśmy w tym roku z One Tour, widać za na rynku egipskim roii sie od biur z polskim przewodnikiem tak ze jest z czego wybierać i ceny konkurencyjne !!!! Byliśmy i w Dahab i w tym roku w Sharm el Sheikh i mimo opini ze jest mało bezpiecznie było wszystko ok, nie ma to jak wspaniała plaża, prawdziwie przejrzyste morze i piekna rafa koralowa !!!!! No i .... przedewszystkim ... sońce !!!!!!!!!!!!!!
IP: 105.200.4.228
Barbara 44
Gość
Witam,
Byłam w raz z rodziną w Sharm El Sheikh w Hotelu Aqua Blue. Spędziliśmy super 2 tygodnie w pięknym i naprawdę rodzimym Hotelu. Zgadzam się z Panią Czesia w tej chwili większość turystów zaczyna kupować wycieczki w biurach lokalnych ponieważ mają duże niższe ceny i obsługę w języku Polskim. My byliśmy bardzo zadowolenia z biura Polsharm dostaliśmy na lotnisku w Katowicach od nich ulotkę z cała ofertą.
IP: 105.32.254.122
zbyszek77
Gość
Dużo było zamieszania na temat bezpieczeństwa w Egipcie a ja własnie wróciłem z kolejnych wakacji z Egiptu tym razem z Sharm el Sheikh. Sietne miejsce dużo lepsze niż Hurgada. Polecam Hotel Rixos drogi ale cena jest warta tego wszystko co jest w Hotelu. Serwis, jedzenie oraz standard pokoji jak w Europie coś cudownego naprawdę nie można złego słowa powiedzieć. Swietna aniamcja nawet do osób starszych jak ja i moja żona :P Kupiliśmy wycieczki w biurze tym samym co już o nim pisano Polsharm jest bardzo popularne tam. Polecamy byliśmy w Jerozolimie za bardzo dobrą cenę z polską obsługą. Wycieczka rewelacja męcząca ale cieszę się, że miałem jeszcz esiły żeby tam pojechać. Polecamy Wakacje w Egipcie pełne obłożenia Hotelu jest bardzo spokojnie i gwqrantowana pogoda :)
IP: 41.178.169.250
Karolina
Gość
Witam,
niedawno wróciłam z Sharm, również korzystałam z oferty PolSharm i jestem baaaardzo zadowolona, wszystko dopięte na ostatni guzik! Polecam wszystkim. Jestem zadowolona i z pewnością wrócę do nich niebawem, bo już w czerwcu :)
IP: 83.26.21.84
Natalia
Gość
Witam wszystkich, kilka dni temu wróciłam z Sharm El Sheikh. Jestem osobą bardzo aktywną więc nie chciałam całego wyjazdu spędzać w hotelu lub na hotelowej plaży. Podczas pobytu w Sharm skorzystałam(ja i moi znajomi) z oferty biura polsharm i to był strzał w dziesiątkę. Biuro zorganizowało nam wyjazd do Jerozolimy w bardzo okazyjnej cenie. Na początku pomyśleliśmy o wycieczce do Jerozolimy organizowanej przez rezydenta, ale zrezygnowaliśmy, ponieważ cena była ponad dwukrotnie większa. Autokar przyjechał po nas pod sam hotel, przewodnik, który nam towarzyszył podczas podróży bardzo dobrze mówił po polsku. Przed wyjazdem zostaliśmy poinformowani co powinniśmy zabrać ze sobą do Jerozolimy. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Czas w autokarze upłnął nam bardzo przyjemnie, ponieważ przewodnik opowiadał bardzo ciekawe historie związane z Jerozolimą, ale również z życiem w Egipcie. Dzięki temu zakochałam się w tym kraju jeszcze bardziej. W oferty polsharm skorzystaliśmy również wtedy, kiedy chcieliśmy wybrać się na quady. To był fantastycznie spędzony czas. Pełen profesjonalizm, który niewiele kosztuje, a dał nam mnóstwo pozytywnej energii. Aż się łezka w oku kręci, kiedy wspominam sobie pobyt w Sharm. Absolutnie polecam wszystkim to biuro. Polsharm cechują trzy rzeczy: konktretność, niska cena i profesjonalizm. Polecam! :) i całą załogę biura pozdrawiam.
IP: 83.5.139.105
waldek
Gość
Polecam najlepsze biuro z jakim miałem przyjemność jeździć na wycieczki lmegypt.pl
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:35, 20.12.2021. »
IP: 78.131.159.131
Użytkownik
Posty: 1
Jeśli wybieracie się do Hurghady to bardzo wieloma pozytywnymi opiniami cieszy się elsaheltravel.pl :) Sama dbam o to by turyści wracali zadowoleni z wycieczek :)
IP: 196.152.8.41
Użytkownik
Posty: 36
ja raczej na razie wycieczki po kraju planuję
IP: 46.205.208.122

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » wycieczki lokalne

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij