» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Objazdówka po Egipcie - jakie macie doświadczenia?

Objazdówka po Egipcie - jakie macie doświadczenia?

Strona: 1

Autor Treść
pastissa
Gość
Znalazłam, jak mi się wydaję, interesującą wycieczkę - objazdówka po Egipcie, plan ramowy jak dla mnie - człowieka żąnego poznawania nowych miejsc i nie lubiącego zalegiwania nad hotelowym basenem - atrakcyjny: Hurghada - Luxor - Edfu - Kom Ombo - Assun- Kair - Hughada, oczywiście w planie jest też sporo innych miejsc, dajmy na to Dolina Królów. Nigdy nie byłam na objazdówce, zastanawiam się czy warto? Czy nie jest to takie zwiedzanie po łebkach, od atrakcji do atrakcji? Czy wymienione miejsca są faktycznie warte odwiedzenia czy to taka "turystyczna mielonka"? Może byliście na podobnej wycieczce? Bardzo chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach :-)
IP: 89.72.112.27
Użytkownik
Posty: 19
Witam na forum. Możesz napisać w jakiej cenie ogólnie jest ta wycieczka objazdowa? Bo z tego co wiem,wybierając ofertę biura podróży,trzeba dodatkowo doliczyć jakieś 250$. Nigdy nie byłem na podobnej wycieczce,czekam na szczegóły.
IP: 212.87.236.231
Użytkownik
Posty: 5
Byłam w Egipcie na objazdówce "Wzdłuż Nilu" z Rainbow Tours (14 dni, w tym 3 dni w Hurgadzie bez zwiedzania). Polecam wszystkim, naprawdę dużo zobaczyliśmy, impreza nie była męcząca, bo rejs statkiem po Nilu - super - wyjazdy na 3-4 godziny. Statek naprawdę ok. (Księżniczka Sara). Po rejsie wyjazd nocnym pociągiem sypialnym do Kairu - świetne doświadczenie. W Kairze 3 dni, w tym jeden dzień do własnej dyspozycji.
Ogólnie wyjazd bardzo, bardzo udany! Zwiedziliśmy wszystkie najważniejsze miejsca bez zmęczenia. Najgorszy i najbardziej męczący był pierwszy dzień objazdówki, (od wyjazdu 6:00 do zakwaterowania się na statku ok. 17:00), ale wszyscy przetrzymali bez narzekania.
Pozdrawiam i życzę wspaniałych wrażeń!
IP: 5.60.87.86
Użytkownik
Posty: 5
Zapomniałam dodać, że ramowy plan wycieczki był taki sam.
IP: 5.60.87.86
Użytkownik
Posty: 1
od kilku lat jeżdżę na objazdówki i zawsze byłam zadowolona. warto wybrać sie na objazd Egiptu bez względu na ramowy plan. niezapomniane wrażenia. piramidy Sfinks to najbardziej znane atrakcje. mnie się bardzo też podobała Dolina Królów zwłaszcza o świcie, świątynia Hatshepsut, Luksor. właściwie nie ma miejsca w Egipcie które by nie robiło ogromnego wrażenia. czy to zwiedzanie północy czy południa jest niesamowite. bardzo fajne wycieczki po Egipcie ma Alfa Star. to dobre biuro. wszystkie moje objazdy były właśnie z tym biurem. kompetentni przewodnicy, ciekawe miejsca do zobaczenia i dobre ceny. polecam z nimi tez objazd Jordanii i Izraela
IP: 195.150.184.82

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Objazdówka po Egipcie - jakie macie doświadczenia?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij