» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Turcja hotel Joy Pegasos World

Turcja hotel Joy Pegasos World

Strona: 1

Autor Treść
mika
Gość
Hej lecimy 30 lipca do Turcji, miejscowość Side hotel JOY PEGASOS WORLD czy ktoś był i co moze powiedzieć
« Ostatnio edytowane przez Neta, 00:43, 07.04.2008. »
IP: 83.21.177.84
Michal
Gość
Witam; dokladnie w tym samym czasie lecimy do tego samego hotelu. Prosze o m@ila - wymienimy spostrzezenia.
IP: 83.17.172.50
agi30
Gość
My lecimy 25 czerwca na dwa tygodnie.Podobno super hotel mało opini ale za to same pozytywne.Pozdrawiam
IP: 83.9.167.254
Gośka
Gość
Tak byłam tam niedawno i szczerze zazdroszczę wam jak cholera że tam lecicie bo spedziłam tam najcudowniejszy tydzień mojego życia
hotel piękny jedzenie bardzo dobre ogólnie najbardziwej podobała mi się oczywiście grupa animatorów właśnie mam taką sprawę jeśli ktoś byłby tak miły i skontaktował się ze mną manias_ns@interia.pl bardzo proszę mam prośbę dotyczącą animatorów chodzi o przekazanie im czegoś pozdrawiam ;)
IP: 83.7.156.207
basiaa2601
Gość
Witam my lecimy dopiero 17 września i już niemożemy się doczekać
IP: 89.228.216.137
bodziu
Gość
chętnie sie z Tobą spotkam na miejscu
IP: 89.228.216.137
Kasia
Gość
czy ktoś leci do tego hotelu z mlodzieza o wieku 15-20 lat ?
IP: 83.31.9.33

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Turcja hotel Joy Pegasos World

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij