» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: « < ... 9 10 11 12 13

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 13
Witam tez bylem w parali i podzielam zdanie KROKUSA gdyby nie wycieczki fakultatywne i widoki na nich to waliczyl bym wyjazd do nieudanych pozwiedzalem te ich niby dyskoteki i tez uwazam ze wiekszej ch.... nie widzialem dawno a na nich 10 osob sie bawilo w porywach poracha nie ma tam zycia nocnego wogole. W przyszlym roku sloneczny brzeg poraz kolejny jak chcecie zycie nocne to jedzcie je tam zobaczyc i poimprezowac. Ja bylem w apartamentach mialem git ale o hotelu ATLANTIS slyszalem od osob z turnusu i zeczywiscie mowili ze kapa a na jedzenie we wszystkich hotelach narzekali ja mialem bez bo wyczylalem na forach ze nie kalkuluje sie brac z wyzywieniem bo jest po prostu w hotelach do d.... i rzeczywiscie nie zaluje jak tych ludzi posluchalem a na miescie idzie zjesc tanio tylko trzeba poszukac ja znalazlem pod koniec pobytu tanie dobre i najlepsze ze w centrum i to przez przypadek tam wszedlem. A pisza tu o jakims PERYKLESIE ze niby maja tanio nie znalazlem tego nawet grekow pytalem i nic :) ale jak ktos chce to zawsze sobie poradzi. Jest faktycznieie lidl i idzie cos po taniemu kupic. Woda w morzu ok nie ma co narzekac baltyk sie kryje :) idzie zlapac kraby ruznego rodzaju ryby plywaja wiec jest czysta :) jak chce ktos krysztalowa to polecam wycieczke na skiatos warto bo warto ja sam nie bylem przekonany jak czytalem ze komus sie podobalo ale bylem mile zaskoczony zonie i dzieciakowi tez sie podobalo. Meteory git ale jak dla mnie malo czasu wolnego wszystko szybko szybko jeszcze jak sie przewodniczka spytala ile chcem miec czasu wolnego w jednym z klasztorow to ludzie najlepiej by go chyba wogole nie chciel ale niektorych jak za roczke nie beda oprowadzac to sami nic nie pojda zobaczyc. Ogolnie wyjazd udany i nie zaluje jedynie tych imprez ale palaria juz nigdy jak grecja to moze tym razem jakies wyspy skusilem sie na nia wlasnie przez opisy ze jakie to niby fajne imprezy i chcialem pozwiedzac kontynent, zwiedzanie bylo ale imprez zero . A to o grekach to chyba prawda bo ja tez takie wrazenie odnioslem ze sa lebrami i jeszcze niektory strasznie nie mili ale to takie jakies wyjatki jak i u nas sie zdazaja ludzie wiecznie nie zadowoleni z zycia. A na marginesie to nie wiem KROKUS czy nie bylismy na tym samym turnusie bo juz slyszalem tekst o tuptaniu przy stolikach i jeszcze pare innych ktorych uzylas. CZYLI GRECJA TAK PARALIA NIE dla mnie to byla taka Polska Leba, ale w Lebie to sie przynajmniej ludzie bawia. Pozdrawiam wszystkich i nie jedzcie tam na imprezy, za to polecam rodzinom ktore chca wypoczac.
IP: 80.48.233.129
PKK
Gość
Witam,

Wykupiłem w OKServices wyjazd w lipcu do Parali (Hotel RAINBOW RESORT *** BB). Czy ktoś mógłby napisać coś o tym biurze, są w miarę wiarygodni?? To samo o hotelu, ktoś był może?
IP: 91.220.54.13
fainless
Gość
Witam, hotel Rainbow jest ok, ale najlepsze i tajtansze wycieczki fakultatywne sa z biura Olimpios Travel, ktore znajduje sie w Paralii
IP: 94.68.195.72
Reni
Gość
Ja też jade z męzem do Parali z Rego Bis Katowice 21.06 i mam nadzieje że nam nic nie zmienia,dodam że w ubiegłym roku byłam z tym biurem w Czarnogórze i było spoko :)
IP: 212.87.247.196

Strona: « < ... 9 10 11 12 13

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij