» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » EGIPT

EGIPT

Strona: 1

Autor Treść
saszka1
Gość
Witam hotel Sea Beach & Agua Park -Sharm El Sheikh był ktoś ??????????????????????
IP: 31.134.58.100
bilbao
Gość
http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297555-d1109585-Reviews-Sea_Beach_Resort_Aqua_Park-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html
pod tym linkiem znajdziesz wszystkie odpowiedzi
IP: 178.36.11.85
saszka1
Gość
Bilbao
dzięki za linka !

Wykupione 19-30.06 bo nie ma co za bardzo kombinować w biurze też mi ten hotel polecili zanim spytałem o niego .
Zobaczymy ? - napiszemy co i jak !!!

Pozdro 8)
IP: 31.134.58.100
elf
Gość
ja byłam tam dwa lata temu, miałam wykupione all inclusive w alfa starze. Tak w ogóle to hotel należy do większej sieci - Tropicana Hotels. Ale to chyba nie jest najbardziej istotna informacja :-) Hotel jest całkiem nowy, czysty, zadbany, do plaży: 500 - 600 metrów, łagodne zejście do morza, większość pokoi ma widok na morze lub basen, jak dla mnie to była bajka - budzić się rano i patrzeć na te piękne widoki dookoła. Byliśmy z mężem zadowoleni z hoteli i biura.
IP: 89.72.112.27
saszka1
Gość
Witam -elf

Powiedz mi czy sa tam jakieś sklepy czy trzeba jechać do centrum Nabg Bay a jesli tak to ile bo w tych opisach to różnie jest i czym tam jechaliście ? Agua park czynny pewnie w okreslonych godzinach jak mysle ? I jak z posiłkami kto pierwszy ten lepszy i czy są animacje dla najmłodszych ?

Z góry Wielkie Dzięki za odpowiedzi - a jesli o coś nie spytałem a chcesz sie tym podzielić to z chęcią poczytam.

Pozdrowionka
IP: 31.134.58.100
Użytkownik
Posty: 46
Powyżej masz odnośnik do podobnego tematu oraz opinii no hotelu,warto poczytać. Moim zdaniem zebrał dobre recenzje,więc jest godny polecenia.
IP: 79.185.53.71
Dorka
Gość
Wycieczka zgodna z opisem, byłam w tym roku już z alfa starem w Sharm, w hotelu Sharm Holiday. Piękne miejsce, blisko z lotniska więc transfer nie jest w ogóle uciążliwy. Wyżywienie wykupiliśmy all inclusive, mieliśmy więc wszystkiego pod dostatkiem. Super wakacje, piękna pogoda, dobry humor ani na chwilę mnie nie opuszczał. Polecam wszystkim, wakacje należą się absolutnie każdemu! A można naprawdę upolować coś w fajnej cenie.
IP: 95.49.128.125
Marja
Gość
Ciężki wybór mam w tym roku, bo ja chcę jechać do Egiptu, mąż do Bułgarii. Oba kierunki fajne i ciekawe, wolałabym jednak jechać i zobaczyć piramidy i sfinksa... jak go przekonać i z jakim biurem jechać tak żeby mieć pewność, że wycieczka będzie super zorganizowana?
IP: 89.73.57.224
Dorka
Gość
W Egipcie są piękne rafy koralowe. Nurkowanie tam to prawdziwa przyjemność, fantastyczna przygoda i niesamowite doznania estetyczne. Polecam wszystkim, nie jest to droga przyjemność, jak już się tam poleci to koniecznie trzeba spróbować!
IP: 95.49.126.252

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » EGIPT

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij