» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 > »

Autor Treść
bbb
Gość
i mówcie do nich po polsku, oni nas uwielbiają i mają dla nas niższe ceny...........tylko jeden raz powiedziałam coś po niemiecku i cena pofrunęła w górę :)
IP: 89.200.227.216
Asia
Gość
Witam, czy był ktoś na wycieczce na Olimp lub w Salonikach? Jeśli tak to proszę o opinie, bo nie wiem na która się zdecydować ;)
IP: 178.43.147.80
Miro
Gość
Olimp podobno bardzo przereklamowany, o Salonikach nic nie słyszałem ;)
IP: 91.197.88.21
Melissa
Gość
a jakies darmowy internet gdzieś jest? jedziemy do Villi Alkionis był ktoś może?
IP: 94.40.111.2
Asia
Gość
Właśnie przeglądam wcześniejsze posty i widzę, że Olimp faktycznie nie jest polecany. W takim razie chyba wybiorę zwiedzanie Salonik :)
IP: 178.43.173.27
Piotr
Gość
Właśnie wróciłem byłem w Salonikach,Meteorach i Skiathos .Saloniki bez przewodnika bo było mało chętnych. Dostałem kartkę z opisem i mapę z zaznaczonymi zabytkami.W autobusie międzynarodowe towarzystwo.Po mieście spacer z rumuńską przewodniczką ale warto.Dwie pozostałe wycieczki to niezapomniane wrażenia ,polecam!
IP: 93.180.168.132
urlopowicz
Gość
Nie powiedziałbym, że Olimp przereklamowany, jak ktoś lubi fajne widoczki, lubi porobić fajne zdjęcia to polecam jak najbardziej, tym bardziej za taką niską cene - 15E ( w porównaniu do innych).
Byliśmy w tamtym roku w OB i moje uwagi to przede wszystkim:
Armira travel - to biuro, które jest w hotelu enastron - biuro w których można kupić wycieczki, ma droższe wycieczki niż pozostałe biura, np ten kto się przejdzie do Paralii to znajdzie 5E tańszą, ale byliśmy na jednej wyciecze organizowanej przez Greka, który mieszka w Polsce, dokładnie rejony śląska, a mozna go znaleźć w hotelu Victoria? (obok kościołu)
Skiathos- w sumie do dzisiaj został nam piasek :)
Jedzenie - jakoś tawerna Rai mnie średnio przekonuje - jest to dobra opcja, dla osób które nie znają języka angielskiego i tak bardziej swojsko się tam czują, bo kelnerka dobrze mówi po Polsku,
Lakis- też nie podpadł nam do gustu, strasznie tłuste było to jedzenie, wiem że Grecy tak jedzą, ale w innych bywało lepiej :)
Lidl - też trochę przereklamowany, zaoszczędzi się niewiele, a bardziej człowiek się zdenerwuje będąc w tym lidu - kolejki okropne, na każdym kroku trzeba uważać, żeby ktoś nie okradł, Grecy, którzy wciskają się w kolejkę i... udają Greka :) na początku Paralii jest też jakiś market, ceny podobne co w Lidlu, a nie ma tam takiego tłoku.
Warto też się wybrać busem do Katerini, jest tam targ na którym kupimy warzywa i owoce w normalnych cenach, na przyprawach może jest troche przebitki :) W tym roku jedziemy tam za 5 dni :)
IP: 91.150.151.87
Justyśka
Gość
Witam wybieram się z rodzina 16.07 do OB z antałkiem do Enastonu czy ktoś tam był i mogłby co kolwiek napisać o tym hotelu trochę się martwie jade z 2 dzieci i nie znalazłam za wiele , z góry dziękuje za odpowiedź
IP: 178.37.200.155
alabama
Gość
czy ktoś może coś wie o rejsie pirackim( Grecja)? słyszałam niegdyś że dobra zabawa i warto...ale wole się upewnić
IP: 178.43.151.28
elka
Gość
Justyśka napisał
Witam wybieram się z rodzina 16.07 do OB z antałkiem do Enastonu czy ktoś tam był i mogłby co kolwiek napisać o tym hotelu trochę się martwie jade z 2 dzieci i nie znalazłam za wiele , z góry dziękuje za odpowiedź

byłam tam z Antałkiem w ubiegłlym roku. Hotel fajny, czysty, pokoje raczej wygodne, aneks kuchenny z małą chłodziarką i podstawowymi naczyniami. Sprzątaliśmy we własnym zakresie.Życie, jak to w Grecji odbywa się na balkonie.w tym posiłki.Obok hotelu juest duże boisko, gdzie młodzi mogą wyżywać się sportowo.Obok hotelu słup z gniazdem bocianim, na które należy się "orientować", bu nie zginać, jeżeli ma sie kłopoty z orientacją w terenie. :) pozdrawiam...elka
IP: 193.164.255.42
Kamil
Gość
Enastron jest kawałek od plaży, myśmy w nim nie byli ale wydaje się być okej
IP: 91.150.151.87
xxx
Gość
a Willa Helena z Antałkiem ? jak ? Napiszcie jadę za 10 dni i nie wiem czego się spodziewać!
IP: 83.22.97.213
elka
Gość
xxx napisał
a Willa Helena z Antałkiem ? jak ? Napiszcie jadę za 10 dni i nie wiem czego się spodziewać!


też jadę do Heleny z Antałkiem, i też chętnie się czegoś dowiem o warunkach w hotelu.
pozdrawiam...
IP: 193.164.255.42
xxx
Gość
elka napisał
xxx napisał
a Willa Helena z Antałkiem ? jak ? Napiszcie jadę za 10 dni i nie wiem czego się spodziewać!


też jadę do Heleny z Antałkiem, i też chętnie się czegoś dowiem o warunkach w hotelu.
pozdrawiam...


a w jakim terminie ? :)
IP: 94.40.111.2
elka
Gość
30.08 - 10.09.2014.....będę w OB juz trzeci /3/ raz i zawsze na przełomie sierpnia i września.
pozdrawiam..
IP: 193.164.255.42
ccccccc
Gość
elka napisał
30.08 - 10.09.2014.....będę w OB juz trzeci /3/ raz i zawsze na przełomie sierpnia i września.
pozdrawiam..

a wiesz moze jak wygląda kwestia internetu ? :)
IP: 83.4.126.132
elka
Gość
W Antałku powiedziano mi, że w Helenie nie ma internetu. Na pewno jest w Enastronie w recepcji, ale potrzebne jest hasło. może "zaprzyjaźnisz się" z kimś kto tam będzie mieszkać.Ja w tym roku nie zabieram lapka i w razie konieczności skorzystam z kafejki internetowej. Wiem, że są, ale nie znam ceny. ;)
IP: 193.164.255.42
Aga
Gość
warto wejsc jeszcze na lody... obok posągu... Adonisa ;)))
za 1E gigantyczny lod jak i "wspomniany posąg" ;))

białe auto na koncu tez mile wspominam i juz nie mogę sie doczekac na ich pyszne owoce ;))
jeszcze 11 dni do wakacji w OB
IP: 91.196.12.154
Melisaa
Gość
Aga jedziesz 25 lipca do ob? a ktoś jedzie 25 z Antałkiem ?
IP: 83.5.75.166
elka
Gość
Aga napisał
warto wejsc jeszcze na lody... obok posągu... Adonisa ;)))
za 1E gigantyczny lod jak i "wspomniany posąg" ;))

białe auto na koncu tez mile wspominam i juz nie mogę sie doczekac na ich pyszne owoce ;))
jeszcze 11 dni do wakacji w OB

rzeczywiscie białe auto i super owoce.Też nie moge się doczekać, ale ja muszę czekać do 31.08. chyba starczy mi cierpliwości.Mam nadzieje, że za 2-3 lata pojadę tam z moją wnuczką i bedzie super!! :)
IP: 193.164.255.42
Gość
Gość
Witam. Czy ktoś z Państwa wyjeżdża 04.08.2014 do Olimpic Beach do pensjonatu Poseidon?

Mam jeszcze prośbę do osób, które były teraz w OB w Posejdonie o wrzucenie zdjęć na forum zarówno pensjonatu w środku jak i okolicy.

Z góry dziękuję.
IP: 89.67.79.140
Aga
Gość
Melisaa napisał
Aga jedziesz 25 lipca do ob? a ktoś jedzie 25 z Antałkiem ?



;) my jedziemy z wakcje pl ;) wystarczy poczytac wczesniejsze posty bo ten antalek tak jak i Posejdon ciągle się powtarza ;))

a ten hotel obok boiska to wiem gdzie ;) cerkiew po drugiej stronie ;)) ;))

dobrych punktow orientacyjnych jest kilka ;))
a bocianie gniazdo tez dobre ;))
IP: 91.196.12.154
Aga
Gość
Justyśka napisał
Witam wybieram się z rodzina 16.07 do OB z antałkiem do Enastonu czy ktoś tam był i mogłby co kolwiek napisać o tym hotelu trochę się martwie jade z 2 dzieci i nie znalazłam za wiele , z góry dziękuje za odpowiedź


hej na stronie 69 dziewczyna umiescila link do zdjec i super opisuje ubiegloroczne wakacje ;' w tym hotelu i atrakcje
IP: 91.196.12.154
Klaudia
Gość
A wiecie jak sie przedstawia towarzystwo chodzi mi o wiek :) jadacych autokarem ?
Juz sie nie moge doczekac :)
jestem na etapie spisywania co mi sie moze przydac:)
IP: 82.139.51.126
Robert
Gość
Jadę 04.08.2014 r. z rodziną do OB z Milenium Travel do Poseidona. Poseidon przeszedł remont czy ktoś z Państwa posiada aktualne zdjęci? Czy w Poseidonie jest darmowy dostęp do internetu?
IP: 83.28.129.71

Strona: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij