» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI 2011 bp Tęcza -jakie wrażenia po powrocie??? :):)

NEI PORI 2011 bp Tęcza -jakie wrażenia po powrocie??? :):)

Strona: 1

Autor Treść
gość
Gość
hej :) Proszę o wypowiedzi osób które były z Tęczą w tym roku w Nei Pori, jakie wrażenia, jak było, podzielcie się informacjami :)
IP: 83.5.210.51
gość
Gość
podbijam temat :)
IP: 83.7.190.19
B...
Gość
nikt nie byl???? :)
IP: 83.27.51.209
Iwona
Gość
dopiero jadę 23 lipca :)
IP: 217.153.211.226
B...
Gość
ja też dopiero jade 31 lipca i interesują mnie wrażenia osób które juz wrocily, ale widze ze nikt sie nie odzywa tu :(
IP: 83.27.51.209
Bozka
Gość
Byłam z nimi 10 czerwca. Podróz bez zastrzeżeń miejscowość moze być ale to zależy kto czego oczekuje. Trochę Grecji zjeździłam więc inne miasteczka bardziej mnie zachwyciły inne mniej.Na miejscu ceny niezłe jesli chodzi o obiady w knajpkach. Mieszkałam z Filio a opinie na ten temat niezbyt optymistyczne ale jestem w pełni zadowolona. Kuchnia duża, pokój też w dodatku miałam 2 balkony i cień przez cały dzień oprócz godzin wczesno rannych.Jeśli macie pytania to czekam
IP: 195.60.240.151
danamm
Gość
A jak ceny jedzenia w sklepach, w tawernach? a wycieczek fakultatywnych? są jakieś wypożyczalnie skuterów lub samochodów?
IP: 159.245.16.100
Majka
Gość
Wróciłam właśnie z Nei Pori. Jeśli chodzi o ceny to za 10 euro spokojnie można zjeśc obiad, a nawet taniej. My jako 4-osobowa rodzina za obiad dla wszystkich płaciliśmy nie więcej niż 30 euro. Wycieczki - koniecznie Meteory! Koszt: 30 euro na os. z polskim przewodnikiem.
IP: 217.153.211.226
gość
Gość
danamm napisał
A jak ceny jedzenia w sklepach, w tawernach? a wycieczek fakultatywnych? są jakieś wypożyczalnie skuterów lub samochodów?

jedzenie w tawernach od ok 5 euro w górę. Dość tanio jest w restauracji Platon (w tylnej części Nei Pori), a gdy powiesz kelnerowi że jesteś z biura Tęcza, to masz 10% znizki na jedzenie. Wycieczki fakultatywne Skiathos 40 euro, wieczór grecki 25, Meteory i Ateny też coś kolo 40 euro. Są też wypożyczalnie quadów rowerów i samochodów :)
IP: 83.26.75.179
niko
Gość
witam. a ja chciałem się dowiedzieć jak stoją ceny zwykłych produktów w sklepach w nei pori? opłaca sie zabierać z polski jakieś makarony, sosy itp.? Bo jedziemy w niedziele z własnym wyzywieniem ;)
IP: 83.4.199.62
gość
Gość
ja tez bylam z wlasnym wyzywieniem. Ceny są troszke wyzsze niz w PL, my zabralismy z Polski troche jedzenia w sloiczkach (gołabki Knora, danie chinskie itp), ale też chodzilismy na obiady do restauracji. Jakies sosy itp mozecie zabrac z Polski, ale makarony itp to myśle ze na miejscu lepiej kupic bo nie są wiele drozsze niz u nas
IP: 83.5.215.15
mon
Gość
Witam, do Nei Pori wybieram się 21 września. Proszę o podzielenie się informacjami, gdzie może się stołować osoba nie jedząca mięsa ( ryby mogą być ). Czy jest możliwość wykupienia w którejś z tawern śniadań i ewentualnie obiadokolacji w formie bufetu? Na jakie ceny dań rybnych mam się przygotować i co innego polecacie bezmięsnego, nie znam zbyt dobrze angielskiego i nie wiem czy się dogadam w tawernach. I jeszcze jedno pytanie: ile z Nei Pori idzie się do Platamonas lub Leptokarii, bo we wrześniu podobno nie jeździ już pociąg pomiędzy tymi miasteczkami.
IP: 46.112.253.107
gość
Gość
mon napisał
Witam, do Nei Pori wybieram się 21 września. Proszę o podzielenie się informacjami, gdzie może się stołować osoba nie jedząca mięsa ( ryby mogą być ). Czy jest możliwość wykupienia w którejś z tawern śniadań i ewentualnie obiadokolacji w formie bufetu? Na jakie ceny dań rybnych mam się przygotować i co innego polecacie bezmięsnego, nie znam zbyt dobrze angielskiego i nie wiem czy się dogadam w tawernach. I jeszcze jedno pytanie: ile z Nei Pori idzie się do Platamonas lub Leptokarii, bo we wrześniu podobno nie jeździ już pociąg pomiędzy tymi miasteczkami.



tym że nie znasz angielskiego to się nie martw, w wiekszosci restauracji/tawern masz menu w j. polskim . A kto Ci powiedział że pociąg nie jezdzi? Pierwsze słyszę.... no ale może się mylę. Do Leptokarii jest ok 5- 10 min pociągiem, do Paralii mozna isc pieszo, albo wypozyczyc rower 1 euro za godzine (lub quad)
IP: 83.26.144.20
Aro
Gość
Bozka

Coś więcej o Filio...
IP: 89.25.132.241
izzi
Gość
Witam .Jadę z Tęczą do Nei Pori 28 lipca do willi Maria po powrecie zdam relację :)
IP: 93.105.236.162
turystka
Gość
izzi jak wrócisz to napisz my na początku września też do Marii,to chętnie poczytam co ciekawego widziałeś/aś już pewnie siedzisz na walizkach ?
IP: 164.127.83.180

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » NEI PORI 2011 bp Tęcza -jakie wrażenia po powrocie??? :):)

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij