» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori 2014

Nei Pori 2014

Strona: 1

Autor Treść
Aro
Gość
I jak czy już ktoś wrócił,coś nowego,jakieś zmiany ??? :mrgreen:
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
Aro- jeden krótki wpis a tyle odsłon hihi ja jeszcze mam do wyjazdu 99 dni....więc wasze opinie poczytam przed moim wyjazdem będe mądrzejsza,bogatsza o wasze wrażenia Pozdrawiam
IP: 93.154.153.22
Aro
Gość
Nikt nie wrócił...???
IP: 89.25.132.241
abc
Gość
Ja jeszcze w tym roku nie byłam, ale wiem od miejscowych ,że powstał nowy rockowy lokal przy promenadzie ;-) Tyle ze zmian ; )
IP: 83.4.215.209
be77
Gość
my wrocimy 14 lipca...ale niestety porownania nie mam bo pierwszy raz w nei pori ;)
IP: 83.19.165.33
Aro
Gość
.....????
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
be77 - i jak wrażenia po powrocie ?
IP: 109.243.225.162
Aro
Gość
Wróciłem.... ok
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
Aro-Ty byłeś w Marii?w apartamentach?jak wrażenia ,pogoda ,ceny ,jak podróż bez niespodzianek?np na Słowacji jak tam drogi?a czytałam niedawno opinie że w Nei pori są karaluchy na drogach,chodnikach jest coś takiego ,spotkałeś się z tym?napisz prosze ja do wyjazdu jeszcze troche mam....a jak ten targ wygląda duży wybów owoców czy jeszcze inne wyroby są ?
IP: 164.127.68.222
Aro
Gość
Byłem w Filio,było ok,karaluchów NIE spotkałem,targ w piątki wybór wszystkiego owoce,warzywa,ryby,ośmiornice,kałamarnice,pogoda też ok,było trochę chmur ale skwar,1 dzień z Polską pogodą (ulewa,burza ale ciepło)... co do cen znośne nic się nie zmieniło jak byłem w 2011 r,chleb w piekarni koło Filio 0,80,woda od 0,70 (ale z kranu po schłodzeniu jest ok,piwo greckie od 0.70,pity od 2,dania w tawernach od 5-6 (wszystko w euro),podroż o dziwo szybciej jak w 2011 r,do Nei Pori 23 godz i 24 godz,a Słowacja też ok...jeżeli coś jeszcze pytaj....
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
Dzięki Aro za info ciesze się że wyjazd się udał a jakie wrażenia z Filio ?bo kiedyś pytałeś to sam możesz teraz powiedzieć,my pierwszy raz do Nei pori wcześniej Stomio,Olimpic i Velika ,teraz jedziemy bliżej to i krócej się pojedzie hihi
IP: 164.127.69.255
Aro
Gość
Byłem w Marii i teraz w Fillio,dla Mnie lepsze Fillio,standardy te same ale...dla 5 osobowej rodziny Fillio większe i przestronniejsze,opowieści o strasznej właścicielce NIE PRAWDZIWE,miła spokojna babka,nie było takiego dnia żeby dzieci czymś nie poczęstowała,ogólnie jeśli kiedykolwiek Grecja to tylko z TĘCZĄ...
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
Aro-ja też sobie chwale Grecje z Tęczą i każdemu moge polecić,a z Nei pori gdzieś się wybieraliście rodzinką czy tylko na miejscu ?co tam warto zobaczyć<może nie w miasteczku>ale gdzieś w pobliżu?masz jakieś miejsce godne polecenia? a jak tam z ziołami,jakieś liście laurowe,oregano rośnie tam,?
IP: 164.127.69.255
Aro
Gość
Z wycieczek że tak powiem to tylko okolice ale na rowerach 3e na 3 godz,zobaczyć można ale nie wiem czy warto zamek w Platamonas,ponoć zwiedzanie otwarte do 14.30,a zioła...nie wiem może targ w piątki...???
IP: 89.25.132.241
turystka
Gość
Aro-w Platamonas byłam już kiedyś właśnie na zamku,a zioła i liście myślałam wmiasteczku wszędzie były więc pewnie i tam będą ,poszukamy hihi w Velice pełno śiki czyli figi <mąż uwielbia>więc miał radoche no i kasztany a po to też jedziemy we wrześniu,jak nie znajdziemy to kupimy ,tylko tam niektóre owoce rosną jak u nas jabłka czyli wszędzie...Dzięki za odpis i info.Pozdrawiam
IP: 109.243.72.82
turystka
Gość
jutro o tej porze to już będzie Serbia więc ostatni wpis ...napewno napisze co ciekawego widziałam co jadłam i ogólne wrażenia do napisania 21 lub później jak się ogarne hihi :P
IP: 31.174.78.139
edyta317
Gość
Chętnie przeczytam jakie są Twoje wrażenia po pobycie w Nei Pori. Mam nadzieję, że wczasy się udały.
IP: 37.190.224.151
turystka
Gość
Edyta-właśnie zasiadłam do komputera i mówie zobacze co słychać ,wróciliśmy dziś przed 12 więc już zdążyłam się "ogarnąć"spać się narazie niechce bo mecz gramy w siatkówke więc oglądamy...a wczasy się udały ,musze powiedzieć że tęcza poraz kolejny się postarała,wszystkie wpisy przeczytałam i wszystko było ...najgorsze komary ale co zrobić,to nasz 4 pobyt i nigdzie nie było komarów,ale zawsze musi być ten pierwszy raz,co do miasteczka to fajne przede wszystkim dobre połączenia z miastami większymi jak ktoś nie był.my chcieliśmy do Salonik ale wyszło tylko do Katerini,pociągiem,pokoje w Marii małe w porównaniu z innymi obiektami,ale za to balkony nam wynagrodziły zresztą my nie jechali do pokoju tylko na plaże,tu plaża brudna w porównaniu z innymi miejscowościami,ogólnie fajnie tylko ja wole Stomio i Velike<teraz jechaliśmy ze znajomymi którzy pierwszy raz byli więc lepiej do większej miejscowości>dobre jedzenie w restauracji z białym rowerem co wyczytałam też gdzieś tutaj,pogoda była w kratke 5 dni słońca 5 dni pochmurno i 2 dni deszczu<podobno w tym roku pogoda się popsuła we wrześniu>mówiła rezydentka pani Basia,zakupy się udały oliwa feta oliwki chałwa ...winogrona arbuzy pycha brzoskwinie jeszcze na stole ale w tym roku nektaryny i brzoskwinie troche już suche i przejrzałe,niż w innych latach,podróż mineła sprawnie i szybko w tamtą strone 25 godzin w powrotną nawet nie doba więc tyłek jeszcze daje rade tu posiedzieć hihi myśle że wszystkie"atrakcje"miasteczka zobaczyliśmy ,troche rozczarował mnie targ myślałam że będzie większy ale w sumie nie było źle następny wyjazd do Stomio albo Veliki ,pozdrawiam jeszcze z greckimi wspomnieniami
IP: 164.126.20.172
edyta317
Gość
Lato tego roku chyba w ogóle było trochę nietypowe, żeśli chodzi o pogodę nawet na południu Europy. Ja byłam w czerwcu w Velice i początkowo przez parę dni też było pochmurno po południu , a w poprzednich latach mi się się to w Grecji nie zdarzało. Dwie rodziny moich znajomych były w Chorwacji w okresie lipiec/sierpień i jedni i drudzy mówili, że padało prawie przez cały pobyt, więc to już masakra.
Szkoda, że nie udało Wam się pojechać do Salonik, ale może będzie to cel na inny wyjazd ;)
IP: 193.19.167.139
turystka
Gość
Edyta-tak na Bałkanach i we Włoszech w tym roku nie mieli lekko z pogodą,ja tam nienarzekam właśnie "wcinam"sałatke Grecką z Greckich produktów :P dla mnie upału nie musi być,ale fajnie jak jest słonko :D do Salonik to był świadomy wybór że nie byliśmy chyba jednak nie chcieliśmy miasta na wczasach chociaż takie było założenie<pojechać Greckim pociągiem>i plan w 100 % zrealizowany :Da masz już plany na przyszły rok jak moge zapytać??
IP: 46.113.76.31
edyta317
Gość
Dla mnie jeszcze za wcześnie na bardziej konkretne plany, bo ze względów rodzinnych i zawodowych nie mogę się zapisać na wczasy dużo wczesniej , jak to niektórzy robią np w opcji first minute, bo jeszcze sto razy może mi się zmienić termin, w którym będę mogła mieć wolne, więc raczej wykupuję wyjazdy w ostatniej chwili.
Mam taką zasadę, że nie chcę dwa razy jeździc do tej samej miejscowości, bo chcę zobaczyć jak najwięcej. Wolę mieć w nowym miejscu inne widoki i nowe ścieżki do wydeptania. Tak, że z roku na rok kolejne miejsca odpadają.
Tak konkretniej , to będę przeglądac oferty dopiero gdzieś na wiosnę i zobaczę , co będzie dostępne.
W tym roku myślałam wstępnie o Bułgarii, ale w końcu wybrałam Grecję, więc może w przyszłym roku wypali Bułgaria...Chciałabym też pojechac do Stomio, ale z tego, co zdążyłam się zorientować, tam dosyć wcześnie z Tęczy są wykupywane wczasy i nie ma już dostępnych wtedy, kiedy ja szukam. Planuję też kiedyś zobaczyć Albanię .
A tu do wakacji jeszcze niestety tyle czasu :(
IP: 193.19.167.139
turystka
Gość
Edyta-no tak z tęczy bardzo szybko są wczasy wykupowane my zamawialiśmy w grudniu na wrzesień a ja też chce wrócić i do Veliki i do Stomio ale w przyszłym roku chyba Polska i Bieszczady to na dziś a kto wie co los przyniesie ...najbliższy wyjazd to baseny termalne w Białce pozdrawiam i może jeszcze się tu "spiszemy"
IP: 188.33.52.176
edyta317
Gość
Też myślę, że już bliżej sezonu będę tu szukać jakichś porad . A na razie też pozdrawiam i życzę udanych wyjazdów. :)
IP: 193.19.167.139
Użytkownik
Posty: 19
czy są jakies ogólnodostepone baseny w Nei Pori???
IP: 91.192.145.4

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori 2014

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij