» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Tani Sylwester

Tani Sylwester

Strona: 1

Autor Treść
bety_blue
Gość
Paryż za 299 zł.
Ustroń – 3 dni, wyżywienie, impreza – tylko 199 zł od osoby.
Domki z kominkiem w górach. Hotele przy wyciągach narciarskich.
Zakopane, Tatrzańska Łomnica, Krynica i wiele innych.
Na każdą kieszeń.
Szczegóły na stronie www.gdzienasylwestra24.pl
tel. 797 334152
IP: 46.113.183.194
Użytkownik
Posty: 4
Najtańszy sylwester to den spędzony u siebie lub u znajomych :-)
IP: 95.160.182.144
hirsty
Gość
Zgadzam się :) to na pewno najtaniej wychodzi, my z przyjaciółmi planujemy domówkę z dużą ilością dobrego jedzenia i sznapsa ;)
IP: 89.230.204.132
jutra
Gość
Podobnie u nas, tez zrobiłam już zapas Sznapsa (lekko wchodzi ten alkohol) ;) Pomysły na przekąski też mam.
IP: 83.6.107.22
Gość
Posty:
jutra napisał
Podobnie u nas, tez zrobiłam już zapas Sznapsa (lekko wchodzi ten alkohol) ;) Pomysły na przekąski też mam.


Jaki masz pomysł na przekąski? bardzo się zaciekwiłam :) no i kiedy robicie domówki to siedzicie rozmawiacie czy w grę wchodzi jakaś zabawa i tańce?:)
IP: 195.150.224.72
zola
Gość
ja spędzam sylwester w Budapeszcie - mega tanio, zapłaciłam ok pięciu stówek z biura turysykastudencka :D dla mnie liczy się dobra zabawa, fajne towarzystwo (jedziemy grupą, bo raźniej i taniej :P), plus nowe ciekawe, miejsca. Nie mogłabym siedzieć w domu, kiedy na necie takie fajne oferty mozna wyszukać :D
IP: 89.72.156.134
Użytkownik
Posty: 4
Nawet sylwester spędzony w domu kosztuje kilka setek ;) Mowa oczywiście o dobrym alkoholu, to kosztuje.
IP: 37.187.110.195
szasza
Gość
Sznaps jest bardzo dobry i nie drogi, jest słabszy i bardzo smakuje kobietkom.
IP: 217.99.48.147
Użytkownik
Posty: 12
A co Wy z tym sznapsem tak ciągle? Cydr dla kobiet, to jest to:D.
Najtańszy sylwester to chyba z polsatem;), ja w tym roku trochę ambitniej, wybieram się na Górala z Party camp. W końcu trochę rozrywki.
IP: 87.207.156.42

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Tani Sylwester

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij