» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Kos

Grecja Kos

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 115
Czy ktoś ma doświadzenie z pobytu na wyspie Kos? wybieram się w maju do miasta
Kefalos do hotelu Zeus.Mam mieszane uczucia.
IP: 193.164.254.58
Użytkownik
Posty: 115
NIKT nie był na wyspie Kos? trudno uwierzyć!!ja wylatuję 3 maja, po powrocie tzn. po 17 maja zdam relacje, może komuś sie przyda..
IP: 193.164.254.58
Użytkownik
Posty: 46
Akurat tak się składa,że sporo informacji na temat wyspy Kos możesz poczytać na forum w odpowiednim dziale,wystarczy tylko poszukać,co dokładnie chcesz wiedzieć? Masz jakiś wybrany hotel? Podaj szczegóły.
IP: 195.135.229.207
Joanna
Gość
elkahalina, opowiedz jak było na Kos? Jakie temperatury o tej porze roku? Czy dało się już wejść do morza czy za zimno? Z jakim byłaś biurem?
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 115
Na Kos byłam z biurem Travelbird.pl
samolot z Krakowa, ale w inne dni były Wrocław i o ile pamiętam Modlin.Kos - mała wyspa, ok. 50 km długości i i 8 km szerokości.Wynajmując samochód za 20 Euro można zwiedzić w jeden dzień.Byłam w Kefalos, hotel Zeus. Czysty ,ręczniki i pościel zmieniana co 2 dni, sprzątane każdego dni8a. Woda w morzu ma 20-21 stopni, a powietrze 24-27 stopni.Przy hotelu jest czysty basen /10x20/ i duży taras z leżakami. z którego korzystaliśmy, bo plaże tutaj nie są ciekawe, drobne kamyczki /wulkaniczne,ciemne/ a tylko niewiele miejsc piaszczystych.
moje uwagi:
śniadania kontynentalne, co dzień to samo:3 kromki pieczywa w rodzaju szerszej bagietki, 1 małe masełko, 1 mały dżemik, kawa, herbata,inne posiłki organizowaliśmy sami
bardzo dużo komarów, i chyba jest tak zawsze, bo maleńki sklepik zaopatrzony w środki p/komarom w ilościach i asortymencie mało spotykanych.
Biuro proponuje zakup transferu lotnisko/hotel/lotnisko, ale trzeba samemu zadbać i po przylocie odszukać przewoźnika, a na 2-3 dni przed powrotem samemeu się kontaktować z przewoźnikiem.Ponieważ nie jest to wyjazd zorganizowany nie ma pilota, ani też rezydenta.
Piszę to, bo nie każdy ma ochotę na taki wyjazd.Znajomość j.angielskiego bardzo pożądana, wszędzie można porozumieć się w tym języku.
Ja sie tam już nie wybiorę, byłam, widziałam......i to mi wystarczy..

dla żeglarzy, w mieście Kos bardzo fajny port, mozliwości czarteu jachtu, ale Wy na pewno o tym wiecie!
Joanna napisał
elkahalina, opowiedz jak było na Kos? Jakie temperatury o tej porze roku? Czy dało się już wejść do morza czy za zimno? Z jakim byłaś biurem?
IP: 193.164.254.58
Joanna
Gość
Dziękuję za informacje :)
IP: 91.192.2.200
Użytkownik
Posty: 9
Kos to piękna wyspa, zamierzam się wybrać właśnie tam lub na Zakynthos;) zależy gdzie znajdę atrakcyjniejszą ofertę;)
IP: 31.61.136.31
Użytkownik
Posty: 20
Byłam, widziałam i polecam;) Grecja ma niesamowity klimat;) chociaż teraz jest tam wielu imigrantów.
IP: 83.30.185.186
Użytkownik
Posty: 2
A jak teraz - był ktoś w ostatnim czasie ? Możecie polecić fajny hotel ?
IP: 37.47.38.14
Użytkownik
Posty: 12
Ja byłam w tym roku ale nie na Kosie tylko na Korfu. Polecam wyspę. Jest przepiękna
IP: 37.47.111.113
Użytkownik
Posty: 12
Brzmi ciekawie... Ja bardzo chciałabym zobaczyć Grecję :). Jeszcze nigdy tam nie byłam, jednie co w sieci widziałam tamtejsze atrakcje itd. Ostatnio nawet przez przypadek trafiłam na stronę, gdzie można skorzystać z takich usług jak wynajem jachtów grecja. Wyglądało to na prawdę zachęcająco...
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:00, 04.03.2021. »
IP: 82.145.223.27

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Kos

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij