» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Gdzie na czerwiec na urlop?

Gdzie na czerwiec na urlop?

Strona: 1 2 >

Autor Treść
bagg
Gość
Szukam jakichś fajnych miejsc, gdzie można byłoby się wybrać na urlop w czerwcu. Zależy mi na Polsce, nie chce nigdzie zagranicę wyjeżdżać. W góry w czerwcu też się nie opłaca, wydaje mi się, że lepiej gdzieś nad jezioro. Możecie mi coś miłego, niedrogiego polecić?
IP: 77.242.232.149
Użytkownik
Posty: 8
Ja uwielbiam wyjeżdzać nad jeziorka, nad morze też ale mazury mają taki klimat że chce się tam wracać ;) na długo chcesz jechać? znam kilka fajnych miejsc niedrogich i cudownych.
IP: 78.8.82.27
astek
Gość
najlepsze domki nad jeziorem są nad letniska "Zalesie" w Rentynach. Naprawdę niesamowite miejsce, nigdzie się tak dobrze w zeszłym roku nie bawiłem jak tam
IP: 77.65.1.7
Użytkownik
Posty: 8
Też miałam okazję być w letnisku Zalesie, dwa razy i każdy pobyt tam dobrze wspominam.Jest tam uroczo. Ta miejscowość jest położona wśród lasów i zbiornika wodnego. Naprawdę można odpocząć i świetnie się bawić przy okazji.
IP: 78.8.82.27
Użytkownik
Posty: 1
Ja z moim mężem zakochałam się w mazurach od pierwszego wejrzenia ! Jest tam cudownie ! Cisza spokój i piękne, malownicze widoki. Nie ma problemu z zakwaterowaniem. Na mazurach jest bardzo dużo ośrodku gdzie można wynająć domki w każdej cenie . Najlepsze są domki przy jeziorze! Cudnie!
IP: 89.67.57.208
Użytkownik
Posty: 1
no jak to gdzie ? Oczywiście Bieszczady :)
IP: 84.10.166.205
Użytkownik
Posty: 1
Polecam wybrać się na Hel i skorzystać z jakiejś dostępnej oferty odbycia kursu ;) Np. szkoła kitesurfingu Hel, byłem rok temu i nie żałuję. :) Dosyć tanio, pokoje 4 osobowe i wykwalifikowani instruktorzy a przede wszystkim czas mile spędzony, czego chcieć więcej? :)
IP: 83.25.8.229
Użytkownik
Posty: 61
A może wybierz się nad Zalew Zegrzyński? ;) Znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy tak więc nie trzeba daleko wyjeżdżać aby fajnie wypocząć. Jest tam bardzo fajne centrum rekreacyjne Promenada które oferuje mnóstwo atrakcji dla wszystkich. Szczególnie dla fanów aktywnego wypoczynku. Osobiście bardzo często jeżdżę tam na żagle ponieważ jest tam ciekawa przystań.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:04, 29.11.2018. »
IP: 89.229.134.13
Użytkownik
Posty: 16
Urlop w Polsce jest moim zdaniem trochę bez sensu biorąc pod uwagę to, że nie wiadomo na jaką pogodę trafimy... poza tym cenowo Polska wcale nie jest tańsza niż Egipt czy Turcja... no, a tam przynajmniej mamy gwarancję słońca. Ja myślę o najróżniejszych miejscach w których mogłabym wypocząć, ale jednak Polska odpada na wczasy... na wycieczkę krajoznawczą owszem, ale nic więcej. Bo tui czy Alfastar mają teraz takie promocje, że szkoda nie korzystać.
IP: 89.74.28.204
Użytkownik
Posty: 13
Fajne miejsce nad zalewem - Centralna Polska na weekendowy wyjazd i nie tylko to ]Sielpia ośrodek. Piękne sosnowe lasy, zalew rekreacyjny z bogatą infrastrukturą , spora baza noclegowo-gastronomiczna. Są tam liczne szlaki turystyczne (piesze i rowerowe).
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:04, 29.11.2018. »
IP: 37.225.20.66
Użytkownik
Posty: 46
Jeśli szukasz takiej miejscowości w Polsce,to zapraszam nad morze. W czerwcu zawsze pogoda dopisuje i nie ma się czego obawiać. Dźwirzyno oraz Spa Akces to dobra propozycja:)
IP: 79.185.118.92
Użytkownik
Posty: 16
Nie, stwierdzam, że jednak Polska nie wchodzi w grę. Może w sierpniu na kilka dni wybiorę się do Gdańska, ale to jak będę miała przed sobą prognozę pogody, która będzie mówić, że słońce jest gwarantowane. Przeczytałam przed chwilą dobry artykuł o Bułgarii i tak sobie pomyślałam, że może tam...wiecie, Złote Piaski też są ponoć super kurortem na wakacje i do tego nie drogim. No i nie bardzo daleko.
IP: 89.74.28.204
Użytkownik
Posty: 12
Bułgaria to dobry kierunek, bo jest tam w czerwcu już ciepło, a wakacje wychodzą na prawdę tanio
IP: 89.25.130.13
Użytkownik
Posty: 19
Mazury to coś dla tych,którzy lubią wypoczynek nad jeziorem,z kolei dla bardziej aktywnych polecam wyjazd w góry do Zakopanego,gdzie nikt nie będzie się nudził.
IP: 212.87.236.231
Użytkownik
Posty: 9
fajne oferty na wyjazd są na tym portalu m.in. na http://www.travelway.pl/last_minute/.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:04, 29.11.2018. »
IP: 178.42.77.39
Użytkownik
Posty: 9
zdecydowaliśmy się na Bułgarię i spędziliśmy naprawdę fajne wakacje ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:05, 29.11.2018. »
IP: 212.87.229.34
Użytkownik
Posty: 5
Ja polecam Tatry i Zakopane. Koniecznie zobaczcie Morskie Oko, Gubałówkę i Dolinę Pieciu Stawów, uroklowe miejsca na długo pozostające w pamieci.
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 13:05, 29.11.2018. »
IP: 82.139.13.53
tora
Gość
czerwiec, wakacje, Polska, wybór jest prosty - zwiedzał ktoś kiedyś świętokrzyskie? jak tak, to jestem przekonana, ze i tak wszystkiego nie odkryliście. znam tamte tereny bardzo dobrze, a pani przewodnik Dorota udowodniła mi, że najpiękniejsze ciągle przede mną się chowało. w sierpniu koniecznie wybierzcie się na dymarki;)
IP: 89.76.239.80
Użytkownik
Posty: 4
Nad morze, naprawdę w czerwcu jest pięknie na wybrzeżu :)
IP: 77.242.232.8
Użytkownik
Posty: 12
Do czerwca jeszcze daleko, ale jak będę mieć możliwość wybiorę się właśnie nad morze. Cisza, spokój, mało turystów:)
IP: 87.207.156.42
Użytkownik
Posty: 9
Ja bym polecił Centrum Activ - dużo atrakcji dla każdego, więc nie będzie nudy.
IP: 83.7.109.129
Użytkownik
Posty: 3
Ja bym polecił Jezioro Solińskie. Byłem tam rok temu z całą rodzinką i na prawdę było co robić ! Spacery, rejsy statkiem i co najlepsze karmienie ryb !
IP: 91.217.198.14
Użytkownik
Posty: 1
Faktycznie rejsy statkiem są bardzo uzależniające :P
IP: 95.143.241.62
Użytkownik
Posty: 46
W zasadzie bez względu na porę roku to warto wybrać się na wczasy nad morze,Bałtyk jest naprawdę piękny i można tutaj solidnie wypocząć,sprawdź np Dźwirzyno,atrakcji naprawdę nie brakuje:)
IP: 79.185.238.72
Romeczekkk
Gość
Ja bywałem już kilka razy w Szczawnicy i myślę ze region wart polecenia poczytaj tutaj www.szczawnica.nrs.pl masz tam też sporo noclegów zebranych w jednym miejscu.
IP: 87.204.106.131

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Polska » Gdzie na czerwiec na urlop?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij