» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » sytuacja w Grecji

sytuacja w Grecji

Strona: 1

Autor Treść
gusia
Gość
Witam mam pytanie czy obecna sytuacja w Grecji w jakikolwiek sposób wpływa na wczasy?
Czy jest się czego bać?
IP: 83.4.30.246
saszka1
Gość
Zamachu tam raczej nie będzie a jak weżmiesz gotówke to nie powinno być problemu bo nie rozumię narzekania tych co nie mogą kasy wybrać z bankomatu , mało u nas kantorów żaby zabrać ze sobą euro kto ile chce ???
IP: 31.134.58.100
Gusia
Gość
Oczywiście kasę trzeba wziąć ale co z dostawą wody i prądu i gdzie wydać tą kasę jeśli pozamykają sklepy?
IP: 95.160.231.6
saszka1
Gość
Nie zdarzyło się nam ani nie słyszałem przypadku , że wody lub prądu nie było a sklepów chyba też nie zamkną oprócz czegoś na styl siesty były z pamiątkami i futrami zamknięte ale na jakieś 3-4h po południu tawerny są normalnie otwarte przecież oni z turystyki żyją a jeśli sami niemogą wybrać z bankomatu to tym bardziej są otwarte przecież z czegoś muszą żyć a jeśli kasy nie udasz( zależy ile bieżesz) to w czym problem gorzej jakby wam brakło
IP: 31.134.58.100
Ann
Gość
Z tego co słyszałam od ludzi, którzy są teraz na miejscu zarówno na wczasach jak i w pracy ( sektor turystyki), to nie ma się czego obawiać :) I popieram poprzedników, trzeba polegać na gotówce, a nie na tym co się ma na koncie w banku. Bez paniki ;)
IP: 83.30.76.69
Kaha
Gość
Do Gusia i Saszka: Kiedy się wybieracie i gdzie jeśli można wiedzieć ???
IP: 87.101.72.246
saszka1
Gość
Ja chyba w sierpniu, poluje na Lasta bo to jeszcze najtaniej wychodzi a gdzie to zobaczymy jakie będą oferty
IP: 31.134.58.100
Gusia
Gość
Witam wybieram się do Paralii w sierpniu
IP: 95.160.231.6
Gusia
Gość
Do Ann nie podlegam na koncie w banku skoro mowię o gotowce. Zawsze warto wybiegać w przyszłość i mieć zapasowy plan tak na wszelki wypadek . Panika nie wchodzi w grę to nie kraj muzułmański !!! Pozdrawiam
IP: 95.160.231.6
Użytkownik
Posty: 59
Paralia to po grecku plaża. Można by się więc spodziewać, że plaże w tym miejscu będą niezwykłe. Niestety, plaża w Paralii jest zupełnie zwykła: szeroka i piaszczysta, w sezonie letnim przepełniona turystami. Dużym plusem natomiast jest ciepły prąd morski w tym rejonie. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/grecja/atrakcje/plaza-w-paralia/10192
IP: 83.11.184.185
saszka1
Gość
Zgadzam się plaża w Paralii dla mnie nic specjalnego lepsza w Olmpic Beach bo przynajmniej szersza ale najlepsza w Ksamil Albania !!!
IP: 31.134.58.100
Użytkownik
Posty: 2
w tym roku byłem na Lefkadzie i wszystko było super - spędziłem ze znajomymi tydzień w willi (auto na 7 dni w cenie), ani śladu kryzysu, uchodźców, żadnych problemów z wybraniem pieniędzy z bankomatu - wakacje udane w 100 % :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 23:27, 04.10.2015. »
IP: 95.49.181.133
Użytkownik
Posty: 46
To wszystko zależy od miejsca oraz wyspy na którą się zdecydujesz,n ww samych Atenach z powodu strajk,nieczynne były muzea i ciężko o dobrego przewodnika. Najgorzej sytuacja wygląda na Lesbos i wyspie Kos,która swoją drogą jest przepiękna:)
IP: 79.185.238.72
Użytkownik
Posty: 5
witam serdecznie, ja tam byłem w tym roku na wyspie Kos i to nawet dwa razy, 10 października wróciłem z hotelu Mitsis Summer Palace (KTÓRY SWOJĄ DROGĄ BARDZO POLECAM) i gdyby nie to, że przez dwa dni lało tak że świata nie było widać to było super, żadnych problemów, ani z "imigrantami" ani w ogóle z niczym!
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 19:59, 13.10.2015. »
IP: 79.191.9.107
Użytkownik
Posty: 1
Nie wiem jak z wyspami w pobliżu Turcji, ale wyspy na morzu Jońskim są bezpieczne. W ty roku byliśmy na Zakynthos i Kefalonii, a w zeszłym na Korfu i nie spotkała nas żadne nieprzyjemna sytuacja. Nie słyszeliśmy też, aby miały tam miejsce jakiekolwiek nieprzyjemne incydenty. Wyspy na morzu Egejskim są pewnie bardziej "ryzykowne" - więc jeżeli nie chcemy się stresować, lepiej wybrać inną lokalizację na wakacje :) Zawsze można udać się w okolice Hiszpanii lub wybrać wakacje np. nad Zatoką Gdańską - łącząc plażowanie ze zwiedzaniem 1000-letniego Gdańska. Hotele w Gdańsku są zazwyczaj w okresie letnim pełne - warto więc zadbać o wcześniejszą rezerwację.
IP: 46.175.230.56

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » sytuacja w Grecji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij