» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia -wycieczki

Paralia -wycieczki

Strona: 1

Autor Treść
Rodzinka
Gość
Nasza rodzinka poleca wycieczki fakultatywne z biura Olimpios Travel.Bylismy na Skiathos, Meteora i Olimp.Super niskie ceny i bardzo dobry przewodnik.Tak duzo informacji jeszce nie uslyszelismy od zadnego przewodnika choc duzo podrozujemy.Pani Kasia dba o turystow.Super sprawa.
Straszyli nas w biurze zeby nie kupowac w innych biurach a to i obsluga polska i tanio i przede wszystkim bardzo dobry serwis. :P :D
IP: 46.176.143.239
iwusia
Gość
Jak długo płynie się na Skiatos? :P
IP: 83.142.180.95
lola
Gość
2 godz.
IP: 83.5.170.188
hary
Gość
Nas również straszono odnośnie pewnego biura w Parali, które sprzedaje wycieczki po tańszej cenie ( jak się mogę ddomyślec pewnie była mowa o Olimpios Travel), powiedzieli iż wycieczka na skiathos z racji tego iż jest tańsza jest 'gorszej jakości , mianowicie podróż do portu trwa nie 2 godziny a 5 , dodatkowo nie plynie się statkiem tylko łodką , chciałam się dowiedzieć czy jest to prawda. Sledząc wcześniejsze posty na tym forum zdawalo mi sie że ludzie dobrze pisali o biurze Olimpios Travel aczkolwiek sama już zwątpiłam. A różnica miedzy wycieczką z biura z którego jestem w Grecji a Olimpios Travel to 10 euro. :)
Plynełam juz kiedyś na Skiathos ale z innym biurem podróży i wtedy wszystko było jak najlepiej.
IP: 94.67.154.228
kola
Gość
dojazd autobusem 2 godz,statek 2 godz
IP: 83.4.145.247
kamila
Gość
Witam. Proszę o podanie dokładniejszych danych- ulicy biura w Paralii OLIMPIOS TRAVEL. pozdrawiam
IP: 83.10.130.126

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia -wycieczki

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij