W lipcu 2015 byłem na wyprawie "Gruzja poza szlakiem" zorganizowanej przez Czajka Travel.
Przywiozłem z tego wyjazdu wyłącznie dobre wrażenia i wspomnienia. Bez wątpienia wpływ na to miała przede wszystkim perfekcyjna praca naszego pilota, Pani Ani Pająk. Jest to osoba o wielkich zdolnościach organizacyjnych, przedsiębiorcza, odpowiedzialna, bardzo energiczna i zaangażowana w swoją pracę. Czajce Travel gratuluję współpracy z takim pilotem. Miejscowi kierowcy perfekcyjni. Weseli, sympatyczni, profesjonalni.
Drugim istotnym czynnikiem, który wpłynął bardzo pozytywnie na atmosferę tego wyjazdu był skład grupy. Przede wszystkim uczestniczące osoby wykazały się bardzo pozytywnymi cechami charakteru. Jestem pewny, że znajomości zawarte podczas tej wyprawy będą kontynuowane. Może zaowocują powrotem do Gruzji.
Co równie istotne była to grupa 6-cioosobowa. I to jest warte podkreślenia. W bardziej licznej grupie ten wyjazd nie udałby się, a na pewno nie panowałaby tak wspaniała atmosfera, sprzyjająca wypoczynkowi i poznawaniu nowego kraju.

Dziękuję za zorganizowanie takiego wyjazdu

Pozdrawiam

Janusz Gajda
IP: 149.156.197.197