» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » Opinia

Opinia

Strona: 1

Autor Treść
Irena
Gość
W sierpniu 2014 r. byłam z biurem Czajka Travel z Krakowa na wycieczce objazdowej w Gruzji. Wspaniały pobyt mimo drobnych uchybień. Wiele atrakcji i stworzenie miłej atmosfery oraz koleżeńskich relacji w grupie było możliwe głównie dzięki pilotce Ewelinie Rzeszódko. Podziwianie malowniczych gór Kaukaz, zwiedzanie zabytków, poznawanie zwyczajów i muzyki gruzińskiej, uczestniczenie w biesiadach i spotkania z życzliwymi i serdecznymi tubylcami były fascynujące. Pani Ewelina i Awto ( gruziński kierowca) z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem starali się zaspokoić wszystkie potrzeby grupy. Pokazali nam więcej niż zakładał program wycieczki. Starali się też, by nasze wspomnienia z Gruzji były jak najlepsze. Polecam więc biuro Czajka Travel z Krakowa wszystkim spragnionym przygody i poznawania świata.
IP: 84.38.208.235
Użytkownik
Posty: 1
Będę miał przyjemność zwiedzania Gruzji już za nieco ponad miesiąc i trochę trudno mi tyle czekać, bo ekscytacja rośnie z każdym dniem. Jeżeli mogę spytać, ile zapłaciłaś za swój wyjazd? Ja jadę z biurem Wytwórnia Wypraw na wycieczkę po Gruzji i Armenii, co kosztować mnie będzie 1650 zł za 2 tygodnie podróżowania od atrakcji do atrakcji, jak na tym tle wypada Czajka Travel?
IP: 37.31.21.186
Artjom
Gość
Nie znam biura Czajka Travel, ale 2 razy byłem na wakacjach z Wytwórnią Wypraw i za każdym razem było świetnie. Profesjonalna organizacja i bardzo sympatyczni ludzie.
IP: 94.214.157.42
Stas
Gość
Byłem z Czajką na Krymie w 2013 roku a ostatnio w kwietniu w Uzbekistanie. Z mojej perspektywy, byłem bardzo zadowolony. Kompetentni piloci, dobry standard noclegów i co najważniejsze, zawsze (oprócz pilota) mieliśmy kogoś lokalnego do opieki, który pokazywał nam różne lokalne ciekawostki. Przykładowo Bunyad w Uzbekistanie, który zabrał nas do swoich znajomych, gdzie mogliśmy wypić herbatę w jurcie na środku pustyni.

Co do Gruzji to jadę w sierpniu znowu z Czajką, bo mam ich już sprawdzonych. Wytwórni Wypraw nie brałem pod uwagę, bo mają noclegi w pokojach nawet 6 osobowych i, z tego co słyszałem wspólna łazienka. Mi zależy na trochę większym komforcie. Pewnie, jak ktoś kieruje się głównie ceną to Wytwórnia Wypraw będzie dla niego ok.

Czajkę lubię, bo mam ją już sprawdzoną i mogę z nimi pojechać praktycznie w każdy zakątek Świata - od Ameryki Południowej i Karaibów przez Kaukaz i Azję Centralną po Daleki Wschód.

Oczywiście, każdy podejmuje decyzje według swoich potrzeb.
IP: 78.133.245.114
Smerfetka
Gość
Artjom możesz coś więcej opowiedzieć o tej Wytwórni? Bo się właśnie nad nią zastanawiam i teraz to już sama nic nie wiem. Świetne recenzje Czajki. Znowu z drugiej strony moi znajomi byli z Wytwórnią i strasznie sobie chwalili. Fakt faktem jechali grupą przez co pokój 6 osobowy nie był problemem :)
A ja się właśnie zastanawiałam nad Gruzją i teraz mam poważny dylemat. Muszę jeszcze poszperać :)
IP: 80.48.211.103

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » Opinia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij